Top 9 HUION KAMVAS pro 16 – Grafické tablety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HUION

#ad

Online práce – 15,8 palců, vhodný pro malování, barevný prostor 145 % SRGB a kontrastní poměr 1: 1200, HUION Kamvas Pro 16 2,5 K grafický tablet s displejem s rozlišením 2,5 K

#ad
HUION #ad - Plně vybavená a oslňující skleněná deska efektivně zabraňuje rušení externího světla a chrání vaše oči, když se díváte na grafický tablet s obrazovkou. Rozlišení high definition 2, 5k 2560 x 1440 qhd - huion kamvas pro 16 2, 5 k přenosným v oboru. Digitální pero s pasivní elektromagnetickou indukční technologií eliminuje poruchy nabíjení a zefektivňuje vaši práci.

Druhy písma na obrazovce jsou jasné, 5k je první grafický tablet s displejem s rozlišením 2, čímž se snižuje vizuální únava a poskytuje vám pohodlnější vizuální zážitek. Kontrastní poměr dosahuje 1200 – 1, což dokonale zobrazuje detaily na vašem obrázku. Rozmanitá kompatibilita – kreslicí monitor kamvas pro 16 2, macos, linux os a většinou zařízení Android a podporuje různé software pro úpravy obrázků a videí jako Adobe Lightroom, sai, clip Studio Paint, 5k je kompatibilní s windows os, Photoshop, Premiere a After Effects atd. Digitální pero pentech3. 0 – přijetí nejpokrokovější technologie pentech3.

0 s kamvas pro 16 2, celková přesnost zachycuje každý hub s grafickým tabletem s obrazovkou a tip je stabilní, 5 K, kurzor na grafické tabletě s obrazovkou je přesnější, bez třepání. Barevná technologie inovace – použití nejnovější technologie quantum-dot, takže lze rozlišit jas a tmu obrazu, barevný prostor 145% srgb, takže je rgb barva čistší, který přináší citlivé barevné přechody a přesné barvy. Exkluzivní vzhled – velikost 15, 8" grafického tabletu s obrazovkou splňuje zvyky uživatelů v německu a je k dispozici 8 klávesových kombinací pro zjednodušení pracovního procesu.
ZnačkaHUION #ad
VýrobceHUION #ad
Výška0.45
Délka17.17
Hmotnost2.82
Šířka9.74
Číslo díluHUION
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. HUION

#ad

HUION Kamvas Pro 16 grafický tablet s displejem Drawing Tablet s funkcí naklonění a 6 tlačítky + 1 dotykový panel, Windows a Mac – ideální pro dálkové vzdělávání, vhodný pro Chromebook

#ad
HUION #ad - Odstraní se barevné rozdíly a kvalita zobrazení se zlepší. 2 roky záruka na výrobek HUION. 178° široký pozorovací úhel zajišťuje stejné zobrazení z různých úhlů bez zkreslení. 120% barevný prostor srgb a úhel pohledu 178°barevný prostor je pro lepší zobrazení rozšířen na 120% srgb o 16, 7 milionů barev.

Tlakový stupeň 8192 a bez baterií s nejvyšší citlivostí na tlak stupně 8192 lze přesně zobrazit různé linie v různém tvaru a přirozený barevný přechod. Pomozte, adobe photoshop, macromedia Flash, Adobe Illustrator, Adobe Fireworks, neváhejte nás kontaktovat!. Ochrana proti oslnění a plné zakrytí použití plně laminovaného skla a ochranného skla snižuje nejen škodlivé oslnění okolním světlem, ale také zlepšuje pozorovací úhel a jas displeje. Podporovány jsou programy grafického designu jako Corel Painter, CorelDraw, Comic Studio a SAI.

Digitální pero pw507 nevyžaduje žádné nabití ani baterii, čímž je energeticky úsporný a šetrný k životnímu prostředí. 6 tlačítek pro rychlý přístup a dotyková lišta pro zjednodušení ovládání bylo vytvořeno 6 programovatelných tlačítek rychlého přístupu a dotyková lišta, včetně nastavení štětce, zoomování na plátně a procházení stránek a více času pro kreativní myšlení. Kompatibilita kamvas pro 16 podporuje windows 7 / macos 1012 nebo vyšší.
ZnačkaHUION #ad
VýrobceHuion Animation Technology Ltd. #ad
Výška0.45
Délka17.24
Hmotnost2.98
Šířka9.89
Číslo díluKamvas Pro 16-FBM
Modelka‎Kamvas Pro 16

3. HUION

#ad

Neoslňující skleněnou obrazovkou, HUION Kamvas Pro 16 15,6palcový IPS displej grafické tablety s plně laminovanou, 6 nastavitelných tlačítek přímého volání, 1 dotyková lišta, ideální pro domácí

#ad
HUION #ad - Hlášení 266 pps zajišťuje, že je každý pohyb pera okamžitě zobrazen hladkými a konstantními liniemi, a minimalizuje doběh. Zakřivený protiskluzový design na zadní straně nabízí přirozenější přechod povrchu a zajišťuje větší komfort při nošení. Tři funkce zahrnují posouvání stránky nebo zoomování kreslicí plochy / štětce přes dotykovou lištu.

A tužka podporuje rozpoznání sklonu ± 60 stupňů. Obrazovka neobsahuje prach a vlhkost. Pohodlné a efektivní – k dispozici je 6 tlačítek přímého volání a dotyková lišta, kterou si můžete přizpůsobit svým osobním návykům, abyste zvýšili efektivitu práce. Pentech 3. 0 – kamvas pro 16 je vybaven tužkou bez baterií pw507 a držák pera ph05. Kamvas pro 16 má hmotnost 1, 2 kg a tloušťku 11, 5 mm, což je dostatečně lehké pro pohodlné nošení. Kromě toho jsme umístili 10 dalších hrotů tužek odolných proti opotřebení a zvedáku tužek, abychom zajistili vysokou pracovní zátěž.

Neoslňující plně laminovací obrazovka – 15, 6" plně laminovací obrazovka může účinně snížit interferenci okolního světla oslněním lidského oka a zkrátit vzdálenost mezi hrotem pera a kurzorem. Osobní design – 120% barevná škála srgb zaujímá stejný rozsah reprodukce barev jako u digitálního tisku a zajišťuje sytější barvy a rovnoměrnější přechod mezi barvami. Stylovější vzhled – ve srovnání s kamvas pro 13 byl vylepšen vzhled kamvas pro 16, gumový lak na povrchu byl odstraněn a tím se dosáhne dobré odolnosti proti poškrábání.
ZnačkaHUION #ad
VýrobceHUION #ad
Výška0.45
Délka17.24
Šířka9.89
Číslo díluHUION

4. HUION

#ad

Displej pera, HUION Kamvas 16 grafických tablet s displejem, 8192 stupňů pero bez baterie, podporuje konektivitu s Androidem, 10 programovatelných tlačítek, 15,6" plně laminátový displej

#ad
HUION #ad - Součástí dodávky je kabel 3 v i plně vybavený USB-C na USB-C. 10 programovatelných tlačítek a nastavitelný stojan jsou ergonomicky navrženy tak, aby vám usnadnily ovládání. Stupně tlaku 8192 a funkce náklonu ± 60 ° pomáhají získat vaši inspiraci okamžitě a bez latence.

Uživatelsky přívětivý design činí kamvas 16 ideální pro online výuku/učení a práci na dálku. Pomocí kabelu 3 v 1, se kterým můžete tento nepořádek odstranit, mac nebo zařízení android s displejem pera kamvas 16 2021. Pozorovací úhel 178° zabraňuje zkreslení obrazu, takže můžete svou práci sledovat z různých směrů, aniž byste ovlivnili kvalitu obrazu. Podporuje také připojení typu c k typu c – k kamavas 16 2021 můžete zcela jednoduše připojit notebook, notebook, který podporuje vstup typu C, můžete propojit svůj počítač, pouze jedním kabelem.

Kompatibilní s windows, macos, android a linux: kamvas 16 může být kompatibilní nejen s windows 7 nebo vyšším a MacOS 1012 nebo vyšším, ale také na android telefon a tablety s volitelným kabelem typu C na typ C s plnou funkčností. Pero bez baterií pw517 založené na pentech3. 0 nabízí uživatelům přesnější tahy pera a přirozený zážitek z kreslení. S tloušťkou 12 mm a hmotností 1, 26 kg můžete kamvas 16 2021 uložit do batohu a vzít s sebou.
ZnačkaHUION #ad
VýrobceHUION #ad
Výška0.47
Délka16.67
Hmotnost2.78
Šířka9.96
Číslo díluHUION
ModelkaHUION

5. HUION

#ad

Ideální pro práci z domova a pro dálkové vzdělávání, 15,6palcový grafický monitor s plnou laminací, HUION Grafický kreslicí tablet Kamvas 16 2021 s obrazovkou Twilight Blue, podpora Android

#ad
HUION #ad - Nastavitelný stojan ST300 je součástí dodávky. Pro efektivnější provoz jsou i nadále k dispozici dvě vlastní tlačítka. Bohatější barvy – model kamvas 16 2021 disponuje 120% barevným prostorem srgb a představuje tak věrné barvy. Sytost barev a odstupňování lze lépe reprodukovat s 16, 7 miliony barev displeje.

Ips obrazovka s rozlišením 1920 × 1080 pixelů umožňuje detailní zobrazení, široký pozorovací úhel 178° zajišťuje vysokou kvalitu zobrazení a bezproblémový vizuální zážitek. Nová technologie upgradovaného pera – digitální pero pw517 vyvinuté na pen tech 3. 0 nabízí stabilnější zážitek z kreslení, který se podobá peru. Dvě usb-c přípojky na kamvas 16 umožňují uživatelům připojit perový displej k počítači pomocí kabelu 3 v 1 nebo USB-C na USB-C kabel. Monitor kreslení je nejlepším společníkem jako rozšířený displej pro webové konference a distanční výuku.

Ochranná fólie proti oslnění může uživateli přinést zkušenost s kreslením tužkou na papír a zabránit tomu, aby na obrazovce došlo k oslnění. Detekce sklonu ± 60 ° může dokonce přispět k tomu, že uživatelé objekty zastíní. Uživatelé mohou přístroj přepnout do režimu tabletu na pero tím, že vypnou obrazovku, aby získali delší dobu provozu. Huion kamvas 16 lze snadno přepínat mezi displejem pera a tabletem na pero.
ZnačkaHUION #ad
VýrobceHUION #ad
Výška0.47
Délka16.69
Hmotnost2.78
Šířka9.96
Číslo díluHUION

6. HUION

#ad

HUION Kamvas Pro grafický tablet s displejem ideální pro začátečníky, dobrá kvalita/trvanlivost 15,6 palcové kavas 16

#ad
HUION #ad - Pentech3. 0 technologie pera a přenosný skládací stojan – pw517 profituje z huion pentech3. 0 a je optimalizován kapacitním tlakovým senzorem, 5, 19, 41, náklonem a sledováním bez prodlevy nabízí pW517 nejpřesnější a nejpřirozenější výkon pera. Různé druhy mainstreamových kreslicích a designových programů jsou kompatibilní, zpracování obrázků a 3D sochařství.

Kamvas 16 je ideální pro kreslení, skicování, architektonický design, retušování fotografií, módní design, animaci, MacOS, malování, Android a Linux. S 1920 x 1080 fhd displejem se 16, 6palcový displej s tloušťkou 12 mm a hmotností 1, 120% barevným gamutem sRGB a pozorovacím úhlem 178° může zobrazit na obrazovce každý detail vašeho výtvoru. Kamvas 16 lze snadno přepínat mezi dvěma režimy: indikátor pera nebo tablet na pero.

Produkty huion mají dvouletou záruku. Kompatibilita – kamvas 16 lze používat na windows, ilustraci, pro digitální umění, aby se usnadnilo uvolnění kreativity. Usb-c na přístroji by měl podporovat minimálně protokol přenosu dat USB3. 1 gen1 a dp 1. 2. Optimalizujte svůj pracovní postup – na levé straně ovládacího panelu se nachází 10 programovatelných tlačítek, pomocí kterých mohou uživatelé osvobodit od klávesnice a pohodlně kreslit. Spolu s 8192 úrovněmi tlaku, 37, 5 a 45 stupňů.
ZnačkaHUION #ad
VýrobceHUION #ad
Výška0.31
Délka18.5
Hmotnost2.78
Šířka11.81
Číslo díluLP-EU-GS1562-Black-Stand-EU
ModelkaLP-EU-GS1562-Black-Stand-EU

7. HUION

#ad

HUION Kamvas Pro 16 Plus 4K, plně laminovaná antireflexní skleněná obrazovka, 15,6" grafický tablet s displejem, digitální pero, displej, barevný prostor 145 % sRGB, technologie Quantum-Dot QLED

#ad
HUION #ad - Skládací stojan z hliníkové slitiny nabízí 6 úhlů na výběr. Kamvas pro 16 plus 4K podporuje režim displeje i tabletu. 4k obrazovka zobrazuje mnohem více detailů obrazu. Kamvas pro 16 plus 4k lze použít ve windows 7, CorelDraw, Adobe Fireworks, Adobe Illustrator, tablety a mobilními telefony.

Podporovány jsou software včetně Corel Painter, Adobe Photoshop, MacOS 1012 a android a podporuje spojení s PC, SAI a Sketchbook. Přenosnost a kompatibilita: 15, 6palcový displej a tloušťka 13 mm umožňují větší pracovní prostor a výhodnou přenosnost. Bez baterie, žádné nároky na nabíjení. 145% barevný prostor srgb a 178° zorný úhel: obrazovka vybavená vrstvou kvantových bodů dokáže efektivně odfiltrovat škodlivé modré světlo a má větší barevný prostor 145 % sRGB. Iroký pozorovací úhel 178° zajišťuje stejnou prezentaci z různých úhlů pohledu bez jakéhokoliv zkreslení, přičemž zůstávají zachovány přirozené barvy a vysoce kvalitní obrazy.

Pod 8192stupňovou citlivostí tisku lze přesně zobrazit různé linie různého tvaru a přirozený barevný přechod. 4k uhd 3840 x 2160 rozlišení s plně laminovanou obrazovkou a antireflexním sklem: kamvas pro 16 plus 4k je první 4k perový displej od HUION. Design dual usb-c a režim tabletu na pero: kabel 3 v 1 a spojení usb-c na usb-c umožňují jednoduchost a flexibilitu při propojení. Umožňuje sytější barvy a jemnější barevné odstupňování.
ZnačkaHUION #ad
VýrobceHUION #ad
Výška3.15
Délka17.72
Šířka11.81
Číslo díluHUION
ModelkaHUION

8. HUION

#ad

145% sRGB, 8192 Stufen Druckempfindlichkeit, 2560x1600 2.5K QHD+ Auflösung HUGT1602, 5080LPI, Huion Kamvas Pro 162.5K IPS Panel QHD LCD Grafiktablett 43.62cm x 24.73cm

#ad
HUION #ad - Huion kamvas pro 162. 5k ips panel qhd lcd grafiktablett 43. 62cm x 24. 73cm, 145% srgb, 8192 stufen druckempfindlichkeit, 5080LPI, 2560x1600 2.5k qhd+ auflösung hUGT1602.
ZnačkaHUION #ad
VýrobceHUION #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost2.8
Šířka19.69
Číslo díluGT1602
ModelkaGT1602
Záruka2 year manufacturer

9. HUION

#ad

HUION KAMVAS Pro 20 grafický tablet s displejem 19,53" displej HD pero bez baterie, ideální pro domácí kancelář a e-learning, 16 kombinací kláves a 2 dotykové lišty

#ad
HUION #ad - Nejvyšší konfigurace produktu: barevná škála obrazovky je rozšířena o rozmanitější a jemnější barvy na 120% stupeň pokrytí srgb. Vhodné pro praváky i leváky, aniž by se muselo více obracet obrazovkou. Nová kombinace tlačítek: k dispozici je 16 uživatelsky definovaných kombinací kláves s 16 druhy funkcí, zatímco v předchozí verzi bylo možné přizpůsobit pouze 8 druhů funkcí.

Tento psací displej se hodí pro kreslení, malování, úpravy obrázků a pro 3D animace. Kompatibilita a záruka – kamvas pro 20 je kompatibilní s windows 7 nebo vyšším a mac os 1012 nebo vyšším. Hd plně laminovaná obrazovka: díky technologii full laminated screen je vámi nakreslený tah přesný a přirozený a téměř bez přesazení. Pero bez baterie, které podporuje funkci naklánění: pero pw507 bez baterií má 8192 stisků pera a nabízí přesnější a přirozenější zážitek z kreslení.

Všechny funkce vám nabízejí transparentnější a kvalitnější obrázkovou show a perfektní kreslicí plochu. S přirozeným rozpoznáním sklonu ± 60° budete mít při kreslení mnohem více zábavy. Kromě toho je povrch obrazovky pokryt ochranným sklem, čímž účinně snižuje efekt oslnění a lepší ochranu vašeho zraku. 178° pozorovací úhel umožňuje zobrazení barev na obrazovce, aniž by došlo k barevným rozdílům z různých úhlů.
ZnačkaHUION #ad
VýrobceHUION #ad
Výška18.9
Délka22.05
Šířka12.6
Číslo díluhuion