Top 10 WC Sitz Puffer – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SANFINO

#ad

Jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, vysoký komfort sezení, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva, mnoho pestrých motivů

#ad
SANFINO #ad - Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení. Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním.

Rozměry: 43, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 až 20 cm, 5 × 37, aby se sedadlo ideálně umístilo. Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg.

Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.5
Šířka14.76
Číslo díluW1047C

2. WOLTU

#ad

Dřevěné jádro MDF, WC sedátko #2 Premium s automatickým sklápěním od Woltu, s dekorem, antibakteriální, závěsy Softclose

#ad
WOLTU #ad - Sedátko se systémem Softclose, stabilní kloub. Vhodné pouze pro všechna běžně prodávaná stojací WC, nevhodné pro závěsná WC. Antibakteriální ochrana, bez rizika hluku v důsledku tření. Z vysoce kvalitního dřevěného jádra. Snadné čištění a příjemný komfort sezení.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka16.93
Hmotnost7.1
Šířka14.88
Číslo díluWS2651
ModelkaWS2651

3. Wachaberga

#ad

Bambusové WC sedátko s automatickým sklápěním – velmi pevné držení bambusového víka díky speciálním pantům – víko toalety dřevo bambus s antibakteriálním 3násobným zapečetěným lakováním

#ad
Wachaberga #ad - Hygiena: díky našemu antibakteriálnímu & 3krát zapečetěnému speciálnímu laku nemají bakterie a bakterie na bambusovém WC sedátku žádnou šanci. Bambusové wc sedátko zajišťuje pocit tepla v zimě a chladný pocit v létě.

Pokud nebudete spokojeni se svým bambusovým víkem na záchod, dostanete peníze zpět – prosím kontaktujte nás. Pevné uchycení: naše bambusové toaletní prkénko má individuálně nastavitelné speciální závěsy 110 – 190 mm a díky tomu se perfektně přizpůsobí vaší toaletě. Slibujeme. Wc sedátko dřevo s automatickým sklápěním lze snadno čistit běžnými čisticími prostředky.

Tiché zavírání: zabudované dvojité bambusové wc sedátko zajišťuje tiché a pomalé zaklapnutí. Bambusové víko na toaletu zavírá víko i toaletní brýle zpomaleným pohybem. Díky jednoduché instalaci zespodu drží bambusové sedátko naprosto pevně. Najdeme pro vás vhodné řešení! Jako na mracích: bambusové wc sedátko má zaoblené hrany a měkké podložky pro příjemný pocit při sezení.
ZnačkaWachaberga #ad
VýrobceWachaberga #ad
Výška0.99
Délka17.13
Hmotnost6.46
Šířka14.84

4. Grünblatt

#ad

Extra stabilní upevnění pro maximální bezpečnost sezení, duroplast, bílá, hygienické WC sedátko s 5 cm zvýšením sedadla a automatickým sklápěním, Grünblatt WC sedátko Health Care

#ad
Grünblatt #ad - Pohyby víka a brýlí jsou zachyceny tak, že jemně a tiše složí. Hygiena: pogumovaná rukojeť na víku zajišťuje nejvyšší hygienu, protože se ruce nedotýkají sedací plochy. Kvalita: wc sedátko je vyrobeno z velmi odolného duroplastu odolného proti poškrábání, nerozbitného a odolného duroplastu. Pohodlné: toto wc sedátko je vybaveno dvojitou funkcí Softclose. Zdravé: díky vyvýšené sedací ploše nabízí sedadlo uvolněnou a pohodlnou polohu při sezení. Bezpečné: nárazníky s postranními, stabilními držáky zajišťují maximální bezpečnost.
ZnačkaGrünblatt #ad
VýrobceGrünblatt #ad
Hmotnost8.82
Číslo díluBOLYDOOM

5. SANFINO

#ad

Mnoho pestrých motivů, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva, vysoký komfort sezení, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze

#ad
SANFINO #ad - Rozměry: 43, 5 až 20 cm, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, aby se sedadlo ideálně umístilo. Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.

Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.

S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním. Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost5.51
Šířka14.76
Číslo díluW1002C

6. SANFINO

#ad

SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva, vysoký komfort sezení, mnoho pestrých motivů, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze

#ad
SANFINO #ad - S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním. Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg.

1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost. Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení. Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.

Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. Rozměry: 43, 5 až 20 cm, 5 × 37, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, aby se sedadlo ideálně umístilo.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.5
Šířka14.76
Číslo díluW1026C

7. LEEVENTUS

#ad

J850R – standardní verze – nový model – prémiový sprchový WC nástavec s průtokovým ohřívačem bez nádrže! – nejlepší technologie pro nejsilnější tlak vody!- Vyrobeno v Koreji, intimní, LEEVENTUS

#ad
LEEVENTUS #ad - V případě záruky přebíráme také náklady na dopravu v plné výši. Návod k obsluze – prodejci ze zemí mimo eu nabízejí návod k obsluze pouze v angličtině. Hemoroidy, zejména pro seniory, bez ohledu na to, od kterého výrobce, díky tomu nedochází k tvorbě bakterií v nádrži. U všech našich výrobků je součástí montážního příslušenství, fr, it, en, které bylo vyrobeno vhodně pro trh EU, takže nemusíte nic kupovat navíc! To vše byste při koupi sprchového WC neměli podceňovat.

Perfektně se hodí pro všechny lidi, ale pouze modely s průtokovým ohřívačem vody, s omezením pohybu a tvrdou stolicí a zácpou. NĚmeckÁ znaČka 3 roky zÁruka – pokud byste nakupovali zboží u obchodníka, který není usazen v eu, pak v případě poškození vodou nebo poškození požárem již amazon neodpovídá a v takových situacích prostě nemáte šanci obchodníka ve východní Asii přímo žalovat. Technologie průtokového ohřívače, vždy k dispozici čerstvá voda, žádné tvorby bakterií v nádrži, vysoce kvalitní prémiová sprchová wc, právo na vrácení i po použití pouze u nás, integrovaná stříkající voda, sídlo firmy v Německu.

Multifunkční paměťové funkce až pro 2 osoby, pulzující tryska + oscilace, dálkové ovládání s moderními dotykovými tlačítky, předehřáté sedadlo v chladných ročních obdobích, trvale teplá voda bez přerušení, žádné bolesti kvůli příliš tenkému proudu vody, nastavitelná teplota vody + silný tlak vody + poloha trysky + teplota fénování + velmi dobrá funkce srážek + teplota vyhřívání sedadel, led noční světlo, odsávání zápachu. Jsme vítězové na různých srovnávacích portálech nebo bestsellery elektronických sprchových WC! Jsme registrováni v německu u okresního soudu Frankfurt nad Mohanem a jsme pojištěni za takové případy škod.
ZnačkaLEEVENTUS #ad
VýrobceLEEVENTUS #ad
Výška6.3
Délka19.49
Hmotnost11.02
Šířka14.57

8. DOMBACH

#ad

WC prkénko, WC prkénko, Prémiové víko na toaletu s automatickým sklápěním, odnímatelné bílé, WC prkénko, WC prkén, WC prkénko, WC prkénko, WC prkénko, víko na záchod s automatickým sklápěním, WC prkénko, záchodové prkénko, WC sedátko s automatickým sklápěním

#ad
DOMBACH #ad - Ověřená bezpečnost pro nosnost 150 kg DIN 19516. Odnímatelná a stálobarevná: díky praktické funkci quick release lze wc víko s automatickým sklápěním v univerzálním tvaru O sejmout pouhým stisknutím tlačítka z umyvadla a vyčistit ze všech stran.

Vysoká kvalita: wc sedadla od dombach by blumfeldt s automatickým sklápěním jsou zárukou vysoké kvality, funkčnosti, komfortu a hygieny. Tak lze wc sedátko nejlépe vyčistit! snadná instalace a silné zatížení: jednoduchá montáž wc sedátka s automatickým sklápěním probíhá díky přiloženému návodu německy a anglicky za méně než 3 minuty – bez popraskání a vrzání.

Tak nemohou záchodové brýle již hlasitě padat. Vysoce kvalitní wc sedátko pro útulné chvíle v koupelně. Softclose: díky moderní dvojité automatice sklápění, při které se jak víko s automatickým sklápěním, tak i záchodové brýle jemně pohybují dolů, lze WC sedátko tiše zavřít.
ZnačkaDOMBACH #ad
VýrobceProfargo #ad
Výška0.99
Délka17.72
Hmotnost6.17
Šířka14.25
Číslo díluET-A480
ModelkaET-A480

9. Calmwaters

#ad

Záchodové brýle, z antibakteriálního duroplastu, dvojité sklápění, Calmwaters® Prémiové WC sedátko jednoduchá montáž, oválné,, vyrobeno v EU, odnímatelné, 2 možnosti montáže, víko toalety do 250 kg

#ad
Calmwaters #ad - Víko s nerezovou ocelí nainstalujete jen několika pohyby na toaletu sami. Vše uvnitř: wc sedátko obdržíte s upevněním. Dvojité automatické sklápění přesvědčí dlouhodobým testem. Snadná montáž shora: předmontované výklopné hmoždinky usnadňují instalaci – vhodné pro většinu keramik.

K tomu potřebujete jen několik minut a křížový šroubovák. Pro uzavřené otvory je přiložena alternativa k upevnění a ochranné nástěnné nárazníky pro nalepení. Hladký povrch se snadno čistí a víko lze díky zásuvnému upevnění snadno sejmout. 5letá záruka + made in eu: na kvalitní produkt "made in eu" dostanete 5 let záruku. Dlouhá životnost: duroplast urea je obzvláště odolný proti poškrábání, antistatický a i po delším používání vypadá jako první den stálobarevný, nežloutne.

Jsme přesvědčeni o naší kvalitě a poskytujeme 100denní právo na vrácení peněz a 100% záruku vrácení peněz. Navíc je wc sedátko stabilní a zatížitelné až 250 kg testováno podle DIN 19516. Hygienický plus: vyrobeno z antibakteriálního duroplastu urea se bakterie redukují o 99, 99 % – certifikováno podle ISO 22196.
ZnačkaCalmwaters #ad
VýrobceCalmwaters #ad
Výška1.65
Délka16.93
Hmotnost5.73
Šířka14.57
Číslo dílu26LP2904
Modelka26LP2904
Záruka5letá záruka výrobce.

10. Sanilo

#ad

Mnoho pěkných sedátek na WC k výběru, vysoká a stabilní kvalita ze dřeva, Sedátko na WC s automatickým sklápěním

#ad
Sanilo #ad - Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše. Kvalitní povrch, snadná péče. D/Š: cca 47, 0/37, 7 cm. Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. Včetně montážního materiálu snadná montáž.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Hmotnost4.41
Šířka14.84
Číslo díluA-30