Top 10 VKH LED Streifen – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Změna barvy, LED světelný pásek synchronizovaný s hudbou, Smart LED pásek, ovládání aplikací, vhodný do, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, Govee RGBIC Pro LED pásek 20 m

#ad
Govee #ad - Rozsáhlé funkce aplikace: spojte led pásek s aplikací govee home app, abyste prozkoumali silné funkce. Používá se pouze k vytvoření atmosféry. Rozšířená synchronizace hudby: nechte svá světla reagovat v reálném čase s audio přes mikrofon v ovládacím boxu nebo na vašem mobilním telefonu.

Umístěte živé uživatelsky definované barvy na světelný proužek s lesklou povrchovou úpravou. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro přesně požadovaný vzhled a pocit. Najděte 16 milionů barev, diy, živé scénické režimy, časové plánování a skupinové ovládání a skvělé komunitní funkce. Oživené efekty scény: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, emocích, dovolené a životě. Uvolněte si ruce hlasovým ovládáním hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant.

Není určeno k osvětlení. Pak je k dispozici ovládání aplikací. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete s našimi ic čipy zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Ovládání pomocí aplikace a hlasu: díky wi-fi i bluetooth se vytvoří rychlé, stabilní konektivita s aplikací Govee Home App. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, obývacího pokoje, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti pouhým klepnutím.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.82
Číslo díluH619E3D1DE
ModelkaH619E3D1DE

2. TTWAY

#ad

DC24 V, 2700 K, stmívatelné světelné pásky pro dekoraci ložnice, teplé bílé LED pásky s napájecím zdrojem a dálkovým ovládáním, 480 LED/M, šířka 8 mm, CRI 90+, TTWAY COB LED pásky 3 m

#ad
TTWAY #ad - Flexibilní a praktické: ačkoliv lze řezat a připojit, auta a jiné oblasti, délka 3 m je obecně pohodlnější používat regály na knihy, které nepotřebují příliš dlouhé osvětlení. Bezpečné pro každodenní použití: s pravým dvouvrstvým fpcb deskou má LED pásek TTWAY lepší odvod tepla, a proto se lépe hodí pro dekoraci dětských pokojů.

Je rovnoměrnější a bezbodový. Snadná instalace: s gs-síťovým zdrojem a infračerveným dálkovým ovládáním a silným lepidlem 3M lze pásky TTWAY LED spolehlivě nainstalovat a nahradit tak běžná flex světla nebo obkladové lišty ve skříních, stropech, schodištích nebo televizorech.

Cob led pásky 3m: v porovnání s běžnými led pásky má ttway cob led pásky led s vysokou hustotou 480 led/m, vyzařovací úhel 180°, CRI 90+ a nízkou spotřebu energie 24 W. Iroké použití: led pásek lze použít ve velkém rozsahu pro ložnici, zrcadlo, garáž, obývací pokoj, podsvícení TV, kuchyni, zábavní oblast, dětský pokoj, galerii, chovatelskou stanici a jiné interiérové dekorace.
ZnačkaTTWAY #ad
VýrobceTTWAY #ad
Hmotnost0.55

3. VKH

#ad

VKH LED pásek 5 m, samolepicí LED pásky, herní party, synchronizační světelný řetěz, osvětlení pro pokoj, RGB pásek s dálkovým ovládáním a aplikací, změna barvy, Bluetooth, hudba

#ad
VKH #ad - Tento led světelný řetěz 5 m je ideální pro výročí, vánoce, silvestr, party, Halloween, narozeniny, svatby nebo také pro každodenní použití – pro pestřejší život. Užívejte si inteligentní život s inteligentní funkcí časovače rgb led pásku můžete nastavit čas probuzení a čas ukončení automatického zapnutí a vypnutí.

Tvůrce atmosféry s funkcí synchronizace hudby si můžete užívat rytmus a nechat světla přepínat v taktu hudby. S 16 miliony barev na výběr vám tento led pásek 5 m umožňuje vytvářet vlastní barvy světla a je přitom ještě energeticky úsporný. Zázrak pro oči tato led lišta se dodává na 5metrové roli a nabízí flexibilní délku pro dekoraci vašeho pokoje. Tento inteligentní led řetěz si zamilujete, aby se osvětlení automaticky zapnulo, když se probudíte, díky kterému bude váš život pohodlnější!. S těmito led světly můžete vytvořit atmosféru s neobvyklými světelnými efekty.

Aplikace nabízí praktické funkce jako zapnutí/vypnutí, různé světelné režimy, hudební režimy, nastavení barev, časovač a mnoho dalšího pro tuto Bluetooth LED 5 m. Použijte jej jako světelný budík, a mějte tak volné ruce. Flexibilní instalacetento led pásek 5 m samolepicí nabízí tu výhodu, že je flexibilní a lze jej instalovat na místech, kde nelze umístit běžná svítidla. Led pásek s dálkovým ovládáním a aplikací nainstalujte tento 5metrový led pásek na strop, do skříně nebo vedle postele a ovládejte jej zcela jednoduše pomocí aplikace ZENGG nebo dálkového ovládání s 40 tlačítky.
ZnačkaVKH #ad
VýrobceVKH #ad
ModelkaDD-3005M-OG-N

4. GOMING

#ad

GOMING DC 5 V USB COB LED pásek, 3000 K, dekorace, CRI 93 + LED pásek samolepicí, teplá bílá, LED světelný pásek pro interiér, 2 m, LED pásky, 320 LED/M, IP20, domov, kuchyň, teplá bílá, nevodotěsný

#ad
GOMING #ad - Usb síťový zdroj není součástí dodávky. Velmi rozšířené podsvícení tv, kde není možné nebo omezené osvětlení, jako je stojan na svačiny, podsvícení postele, stojan na oblečení, osvětlení vitríny. Cob led pásky320 led/m, 640 led/2 m, cob světelné lišty mají hustší led čipy, díky čemuž jsou emitující jednotky bezprecedentně blízko u sebe a dosahují super rovnoměrného světelného výkonu.

Napájení přes usb led páskové světlo, předpájené usb připojení, nabíječce mobilního telefonu, počítači, lze připojit k powerbance, televizoru atd. Snadná instalacesamolepicí zadní strana s lepicí páskou. Současně jej lze použít s powerbankou na místech, stojan na ovoce atd.

Cri 93 + s vysokým indexem podání barev 93+, sytými barvami a výraznou redukcí se mohou lidé cítit přirozeněji a měkčí. Různé tvary pro vlastní výrobu, lze libovolně ohýbat a složit. Současně přináší vyšší světelnou účinnost. Led světelné proužky lze řezat každých 5 cm podél značení řezu, dobrá flexibilita, velmi vhodné pro jednoduché kutily. Není stmívatelná.
ZnačkaGOMING #ad
VýrobceQX #ad
Výška0.12
Délka78.74
Hmotnost0.11
Šířka0.31
Číslo díluCOB-320-USB-WW
ModelkaCOB

5. PAUTIX

#ad

Teplá bílá, PAUTIX USB 5 V LED proužky, COB LED pásky, 640 LED, CRI90+, 2 m, doma DIY osvětlení, stmívatelné, LED osvětlení TV, flexibilní LED pásek pro ložnice, 3000 K

#ad
PAUTIX #ad - S funkcí paměti obnoví tento usb řízený cob LED pásek své poslední nastavení, aby šetřil čas. Jasnější podsvícení tv s celkem 640 led 320 led/m zajišťují teplá bílá cob usb led pásky pautix jasnější a rovnoměrnější světelný výkon, který se ideálně hodí ke snížení přetížení očí při sledování televize ve tmě se oči neustále přizpůsobí světlejší obrazovce a tmavému prostředí.

Stmívatelná funkce jasu a paměti s upgradovaným stmívačem pro 10stupňové nastavení jasu. Led pásek s dlouhou životností napájený usb a delší délkou kabelu napájení všemi přístroji s 5v usb výstupem, zapalovač cigaret atd. Síťový kabel je 0, tablet, např. Led pásky pautix 6, obývací pokoj, 56 stop poskytují dokonce teplé bílé světlo. Velmi rozšířenéflexibilní měkká teplá bílá teplota barvy 3000 k s vysokým indexem podání barev cri> 90 Ideální pro skříně, ložnici, kuchyň, regály nebo reklamy.

Dlouhá životnost a snadná instalace pravá dvojvrstvá silná měď na desce plošných spojů pro trvalé každodenní použití, autentické 3M samolepicí lepidlo pro silnější nalepení na čistý/suchý/hladký povrch. Flexibilní design vám umožňuje ohnout světelný pásek do tvaru vašeho DIY. Televizor, tablet, stolní počítač, počítač, notebook, 8 m dostatečně dlouhý pro vaše DIY osvětlení. Pautix 5 v teplá bílá usb-cob-led světelná páska je ideální pro každodenní použití.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Hmotnost0.15
Číslo díluANICEMOON
Záruka5 let.

6. Q.Laomi

#ad

Super jasná světelná lišta s vypínačem, vodotěsnost IP65, 5050 LED pásků, bílá, LED pásek 2 m

#ad
Q.Laomi #ad - Je asi 2krát světlejší než běžné led pásky, které mají zpravidla pouze 5 lumenů na lampu. Plug and play – zasunout do zásuvky a LED pásek je připraven k použití.

Díky tomu je vhodný do interiéru a podmíněně také pro venkovní použití. Super jasné: dodává se s 60 žárovkovými perlami na metr, 10 lumenů na lampu, super jasné osvětlení pro každé místo. To je v neposlední řadě způsobeno plastovým opláštěním. Odolný proti povětrnostním vlivům led díl – led pásek sám odolává nepříjemnému počasí a je navíc chráněn proti stříkající vodě. Ale pozor! oba konce i kabeláž musí být umístěny uvnitř, resp. Chráněné! kromě toho by se pásek neměl zcela ponořit do vody. Bezpečný a spolehlivý: Kabel má pojistky, automaticky se vypne, pokud dojde ke zkratu. Vypínač – pro snadné zapnutí a vypnutí.
ZnačkaQ.Laomi #ad
VýrobceQ.Laomi #ad
Výška0.24
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.51
Číslo díluKB60W-S5050-220V-02-12T
ModelkaKB60W-S5050-220V-02-12T

7. Kanlux

#ad

Kanlux 2 metry LED pásky SMD IP65 pro vlhké prostory 4,8 W/m 3000 K teplá bílá prodloužitelná a lze zkrátit každých 5 cm

#ad
Kanlux #ad - Vnější rozměry: 8 mm š x 2000 mm D x 2, 2 mm V. Výkon: 4, 8 w/m, délka: 2 m. Rozsah dodávky: 2 metry LED pásky bez konvertoru. Teplota barvy: 3000 K teplá bílá. Použití: ip65 pro vnitřní a venkovní použití – vlhké prostory – vlhké prostory.
ZnačkaKanlux #ad
VýrobceKANLUX #ad
Výška98.43
Délka78.74
Hmotnost0.39
Šířka314.96

8. KSIPZE

#ad

Lišta na domácí party, světelná páska, synchronizace, nastavení časovače, změna barev, stmívatelný, LED světelný řetěz, KSIPZE LED pásek 10 m RGB LED pásek s dálkovým ovládáním, Bluetooth hudba

#ad
KSIPZE #ad - Kompatibilní se všemi druhy chytrých telefonů Android a iOS. A s miliony barev na výběr si můžete nastavit své oblíbené barvy a změnit styl podle libosti. Iroké použití : led pásky jsou perfektní pro dekoraci vaší ložnice, psací stoly, regály, postele, velikonoce, chodby, schodiště atd.

Led pásky jsou flexibilní a hodí se také do rohů, hladký povrch na váš zájem, suchý, a pokud je nebudete tak dlouho potřebovat, můžete jednoduše nalepit LED proužky na čistý, můžete přebytek odříznout pomocí řezací linky. Metoda dvojitého ovládání ovládání bluetooth aplikací + dálkové ovládání: tento led světelný pásek měří 10 m a lze jej ovládat nejen dálkovým ovládáním, ale také pomocí aplikace. Režim inteligentní hudby: led pásek zabudovaný vysoce citlivý mikrofon, stroboskopický efekt, led pásek může tančit podle okolních zvuků. Velmi rozšířené na vánoce, nový rok, lze instalovat pod stropy, obývacího pokoje, svatbu, Halloween, narozeniny, skříně, díkůvzdání, rodinné setkání.

Režim časovače a miliony barev: led pásek lze nastavit tak, aby se automaticky zapnul a vypnul podle vašeho časového plánu. Provoz nízkého napětí je bezpečný pro lidi. Infračervené dálkové ovládání můžete účinně zabránit vlivu jiných zařízení. Snadno ovladatelná aplikace na vašem chytrém telefonu, se kterou můžete měnit barvy a světelné efekty. Oblíbené pro party a svátky zvýrazňující efekt osvětlení a zábavu.
ZnačkaKSIPZE #ad
VýrobceKSIPZE #ad
Číslo díluST51_K2410A
ModelkaST51_K2410A

9. COOLWEST

#ad

Pro až 10 mm široké konektorové kabely pro jednu až dvě barvy RGB SMD 5050 3528 LED pásků v balení 4 ks, 4pinový konektor pro světelné LED pásky COOLWEST RGB

#ad
COOLWEST #ad - Jednostranné s kabelem + 4pinový připojovací konektor, přímé připojení s RGB ovladačem. Pro led lišty šířky b=10 mm. Hodí se pro barevné rgb led pásky SMD 5050 3528. Jednoduché a praktické. Vnější materiál: plast; celková délka: 16, 5 cm / 6, 5 ".
ZnačkaCOOLWEST #ad
VýrobceCOOLWEST #ad
Výška0
Délka78.74
Hmotnost0.11
Šířka0
Číslo dílu4002
Záruka12 měsíců, při problémech s kabelem vám rádi pomůžeme s jejich řešením. Neváhejte se na nás obrátit.

10. Govee

#ad

Synchronizace hudby, obývacího pokoje, party, na Halloween, domu, změna barvy, Bluetooth RGB LED pásek s ovládáním aplikací, 64 režimů scény, Govee LED pásek 20 m, světelný řetěz do ložnice, baru

#ad
Govee #ad - Není určeno k osvětlení. Vneste s osvětlením v různých scénách kvalitní život. 20 m delší led pásek: s 2 x 10m led pásky můžete ozdobit a obarvit větší plochy, kuchyně, což vám nabízí více pokrytí a výběru designu.

Led pásku přes 30m Bluetooth připojení. Osvětlení vaší hudby: pomocí vysoce citlivého mikrofonu můžete led pásky synchronizovat s vaší oblíbenou hudbou. Více možností scény: díky 64 scénickým režimům přizpůsobíte svůj prostor vaší náladě nebo aktivitě. Inteligentní ovládání aplikací: govee home app dokáže plně přizpůsobit a spravovat hudební režim, scénický režim, kreativní DIY efekt, časovač atd.

Používá se pouze k vytvoření atmosféry. Diy režim: s aplikací govee home přizpůsobíte osobní světelné efekty pro govee leD pásky 20 m v režimu DIY. Vhodné do ložnice, jídelny, deky, schodiště, party a baru na Halloween. Vyberte si dynamický režim pro silný rytmus a živé večírky nebo klidný režim pro uvolněná setkání. 4 kategorie: příroda, život, pevný, emoce.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Číslo díluH613D3A1DE
ModelkaH613D3A1DE