Top 10 UV Lampe Vitamin D – SAD světla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Beurer

#ad

Simulace denního světla, blikání a bez UV, intenzita světla cca 10 000 luxů ve vzdálenosti 10 cm, Beurer TL 30 denní světlo, zdravotnický prostředek s technologií LED, s variabilním stojanem a taškou

#ad
Beurer #ad - Denní lampa s intenzitou světla 10 000 luxů ve vzdálenosti přibližně 10 cm pro simulaci denního světla v případě nedostatku světla v temných dnech. S osvětlovací oblastí 20 x 12 cm, hmotnost produktu cca 330 ga praktický úložný vak, můžete si s sebou vzít lampu všude.

Díky variabilně nastavitelnému podstavci lze TL 30 používat ve formátu na výšku a na šířku. Certifikovaný lékařský produkt má mimořádně rovnoměrné osvětlení pomocí energeticky úsporné technologie LED a lze jej ovládat pomocí pohodlného ovládání jedním tlačítkem.

Světelná sprcha s umělým denním světlem pomáhá proti nevyváženosti, depresivní náladě, energii a nedostatku jízdy a místo toho zajišťuje pozitivní náladu. Obsah dodávky: denní světlo tl 30, agregát, úložný vak, variabilní stojan, návod k použití. Wellness - světlo v praktickém formátu tabletu je ideální pro pracovní stůl i na cestách.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer #ad
Výška9.29
Délka6.14
Hmotnost1.65
Šířka1.02
Číslo díluTL 30
Modelka608.05

2. Sotipevs

#ad

Lampa na sluneční světlo, plnospektrální lampa pro domácnost/kancelář, Sotipevs Lampa pro denní světlo 15000 Lux, dotyková lampa, denní světlo, LED světelná terapie bez UV záření

#ad
Sotipevs #ad - Vezměte prosím na vědomí, že byste se na světlo neměli dívat přímo. 3 teploty barev – s rozsahem 3000 k/4500 k/6000 k má 3 barevné teploty pro splnění vašich potřeb: studená bílá pro použití v kanceláři, kuchyni a obývacím pokoji pro osvěžení; teplá bílá pro použití ve studiu pro ochranu vašich očí; a teplé žluté světlo pro použití v ložnici nebo v zimě pro vytvoření příjemné atmosféry.

Přenosný a závěsný – stojan otočný o 180° s otvory pro zavěšení lze libovolně umístit na psací stůl nebo zavěsit na zeď. Je zcela bez blikání a chrání oči LED osvětlením. Kompaktní, symetrická čtvercová konstrukce, snadno se přenáší, takže si můžete užívat teplé světlo kdykoli doma, v kanceláři nebo na cestách. Asovač a funkce paměti – se 6 druhy časovačů se světlo po uplynutí časovače automaticky vypne a velmi dobře se hodí pro čtenáře před spaním.

Funkce paměti ukládá naposledy nastavenou teplotu barev a nastavení jasu, takže světla můžete rychle zapnout a zapamatovat si své preference. 5 nastavitelných jasů – sluneční lampa nabízí 5 stupňů jasu 20, 0 % – 100, 0 % pro maximální komfort a přizpůsobivost bez poškození očí. Lampa pro denní světlo 15000 luxů – lampa poskytuje až 15 000 luxů pro efektivní, bezpečné a přirozené světlo. Pokud to není potřeba, můžete funkci časovače na 2 sekundy zrušit stisknutím a podržením tlačítka časovače.
ZnačkaSotipevs #ad
VýrobceSotipevs #ad
Výška7.48
Délka0.43
Hmotnost0.99
Šířka6.3

3. Osram

#ad

300 W, OSRAM P10650009 Ultra Vitalx Technical UV lampa, E27 základna

#ad
Osram #ad - Vytvrzení nálepky. Vlastnosti produktu: uv zářiče zejména pro technické použití. Přímý provoz bez předřadníku. Vlastnosti produktu: uv zářič zejména pro technické použití Přímý provoz bez předřadníku. Oblasti použití: Simulace slunce. Držák z umělého materiálu. Simulace slunce. Oblasti použití: simulace sluncem, terária, vytvrzení lepidla, umělé stárnutí materiálu vystavení UV citlivým na UV záření, koňská solária.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOsram #ad
Výška5
Délka7.28
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo dílup10650009
Modelkap10650009

4. Comfytemp

#ad

10 000 luxů sluneční světlo, 3 barevné teploty, bez UV záření, zlepšuje spánek, Comfytemp Lampa s denním světlem, budík denního světla, 4 stupně jasu a časovač, plné spektrum

#ad
Comfytemp #ad - Intenzita světla a teplota barev pro individuální pohodlí: naše lampa s terapií světelnou terapií nabízí čtyři různá nastavení intenzity, přirozeným světlem a teplými barvami světla, které má pozitivní vliv na váš stav. Vyberte si mezi 15, 30, 45 nebo 60minutovými sezeními a nechte lampu jemně vést terapeutickými účinky.

Zažijte transformační sílu světelné terapie ještě dnes! Každé nastavení vytváří prostředí, abyste vytvořili ideální atmosféru. Ať už na univerzitě, na pracovišti nebo na cestách, díky kompaktním rozměrům a lehké konstrukci je neuvěřitelně praktické vzít s sebou. Ukažte své rodině a přátelům, jak moc vám záleží na jejich pohodě, který pozvedne vaši náladu, tím, že jim darujete přístroj, zlepšuje kvalitu spánku a zvyšuje jejich koncentraci a produktivitu. Zlepšete si pohodu s časově řízenými sezeními: naše světelná terapeutická lampa nabízí čtyři přednastavené možnosti času, abyste ji mohli snadno zabudovat do svého denního rozvrhu.

S intenzitou světla od 3000 do 10 000 luxů a třemi teplotami barev je tato kompaktní lampa perfektní pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví a produktivitu. Vezměte si s sebou na cesty: naše náladová lampa byla vyvinuta speciálně pro mobilní použití a umožňuje vám vzít si výhody světelné terapie všude s sebou. Promyšlený dárek pro blízké: hledáte smysluplný a praktický dárek? naše světelná terapeutická lampa je výjimečná volba. Kromě toho si můžete vybrat mezi denním světlem, pomocí kterých můžete světlo přizpůsobit vašim preferencím a specifickým potřebám.
ZnačkaComfytemp #ad
VýrobceShenzhen Yicaiwangluo Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.79
Délka9.45
Šířka7.48
Číslo díluK4016

5. Auriox

#ad

5 nastavitelných intenzit světla, sluneční světlo bez UV záření, světelná terapie s paměťovou funkcí, 3 barvy světla, Auriox Lampa pro denní světlo, 12000 luxů, lampa pro, 4 nastavení časovače

#ad
Auriox #ad - Nastavitelné barvy a jas tato světelná terapeutická lampa má 3 barvy světla bílá, 75 %, přírodní a teplá a 5 stupňů jasu 10 %, 50 %, 25 %, 100 %. Bez blikání a uv záření tato lampa pro denní světlo je vyrobena z kvalitních materiálů a má dlouhou životnost.

Plnospektrální žárovka 12000 lux lampa na denní světlo může poskytnout intenzitu světla až 12000 luxů pro simulaci slunečního světla. Podržte tlačítko spínače, může ovládat denní světlo do 1 – 15 metrů. 30 minut až 1 hodina denně. Můžete se volně přizpůsobit vašim osobním preferencím a prostředí. Současně využívá celé led celé spektrum k odfiltrování škodlivého UV světla, takže nepoškodí vaši pokožku jako slunce.

Dodává se s dálkovým ovládáním, které se pohodlně obsluhují a mají delší životnost než běžné spínače. Neoslňující světlo bez blikání bez blesku a záření. Umožňuje vám nastavit časovací režimy od 10 do 60 minut v intervalu 10 minut. Doporučujeme vám používat světlo pravidelně a každý den přibližně ve stejnou dobu. Je super jednoduchý a praktický a dokáže splnit všechny vaše potřeby pro dostatek světla. Je velmi praktický a šetří energii.
ZnačkaAuriox #ad
VýrobceAuriox #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81

6. VTHW

#ad

4 časovače, UV světlo bez UV záření, VTHW Lampa s denním světlem, skládací držák, pro domácnost/kancelář, lampa s dotykovým ovládáním, plynulé stmívání, 10 000 Lux lampa s paměťovou funkcí

#ad
VTHW #ad - Skvělý dárek pro vaši rodinu a přátele: naše lampa na denní světlo je perfektním vánočním dárkem. Síťový zdroj není součástí dodávky. Doporučujeme začít s 15 minutami a poté postupně zvyšovat na 15 minut až 1 hodinu denně, nejlepší režim, dokud nenajdete své osobní efektivní potřeby.

Disponuje plynulou intenzitou světla a funkcí plynulého stmívání. Upravte si nejvhodnější světlo podle prostředí. Ultra tenký, aby světlo bylo nejlépe potřeba, lehký, aby se vešel do téměř každého prostoru. Den otců, den svatého valentýna. Praktická 4 nastavení časovače 15/30/45/60 minut. Bez blikání, neoslňující, příjemné na oči a pokožku. Podržte síťový spínač po dobu 2 sekund, abyste jednoduše nastavili stupeň jasu od 20 % do 100 % - 20 %. Obdržíte: 1 x lampa s denním světlem, 1 x 1, den matek, 5m USB-C kabel a 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Paměťová funkce a 4 časovače: zabudovaná funkce smart memory si pamatuje poslední nastavení jasu, který se standardně zachová naposledy při příštím zapnutí světla. Skládací držák o 90° a přenosná kompaktní velikost: tato lampa se dodává s držákem otočným o 90°. Dotykové ovládání a nastavitelný plynulý jas: lampa má velmi citlivé dotykové ovládání, takže si nemusíte dělat starosti s náhodným klepnutím.
ZnačkaVTHW #ad
VýrobceVTHW #ad
Výška5.98
Délka0.63
Hmotnost0.53
Šířka5.98
Číslo díluHYG-01
ModelkaHYG-01

7. Top Life

#ad

6.000 Lux, Vollspektrum, Top Life Lichttherapielampe 15.000 Lux – Leistungsstarkes Licht für besseres Wohlbefinden – Einstellbare Tageslichtlampe mit 3 Intensitäten 10.000 Lux

#ad
Top Life #ad - 100 % der uv-strahlen werden gefiltert, um die lampe überall zu verwenden. Verbringen sie den winter mit einem lÄcheln – das intensive weiße licht dieser 15. 000 lux starken Lichttherapielampe hält Sie vital und energiegeladen. Ihre express-lichtkur – im vergleich zu einer 10000-lux-lichttherapie ermöglicht die intensität von 15.

000 lux kürzere sitzungen oder ermöglicht es, weiter von der Lampe entfernt zu sein. Vorteile – französisches unternehmen. Diese vollspektrumlampe nutzt die Kraft des Tageslichts, um Ihr Wohlbefinden zu steigern. Ideal bei müdigkeit, wenn das Licht fehlt. Leicht zu transportieren, wenn Sie lesen, ist diese Lichttherapielampe immer dabei, zu Mittag essen oder arbeiten. Einstellbar und transportbar – neben dem einzigartigen 15.

000-lux-modus können sie zwei weitere intensitätsstufen wählen: 10000 lux und 6. 000 lux lichtstärke bei 10 cm. Achtung, um schädliche Auswirkungen auf Augen oder Haut zu vermeiden. Sein verstellbarer Ständer ermöglicht es Ihnen, ihn horizontal oder vertikal zu verwenden. Effektiv, wenn sonne selten ist – phototherapiegeräte werden in den nordischen ländern häufig verwendet, um den Mangel an natürlichem Licht im Winter auszugleichen.
ZnačkaTop Life #ad
VýrobceTop Life #ad
Výška10.83
Délka6.3
Hmotnost0.97
Šířka0.79
Číslo díluTL-1885
ModelkaTL-1885

8. KICLBD

#ad

Lampa se 3 barvami světla, lampa pro domácnost/kancelář černý, bez UV záření, intenzita světla, 4 časovače, 5 nastavitelných paměťových funkcí, Lampa pro denní světlo 10 000 luxů

#ad
KICLBD #ad - 5 stupňů nastavitelného jasu a 3 barevné teploty sluneční světlo: tato světelná terapeutická lampa je k dostání ve 3 variantách barevné teploty. Můžete je používat v tmavých nebo deštivých dnech, nepoškodí vaši pokožku. Jas světla můžete nastavit pomocí tlačítek "+", " -".

Klikněte na tlačítko hodin, šetří čas a vyhýbá se. Umělecký design: pozvali jsme italské designéry, klasický a velmi pěkný na to, aby navrhli vzhled tohoto produktu, který je módní, aby jej vystavili doma. Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, poskytujeme vám záruku 3 měsíce, bezplatné vrácení. Plnospektrální lampa s denním světlem bez uv záření: toto výškové slunce napodobuje plné spektrum světla denního světla a nabízí doporučený jas 10 000 luxů, kdy světlo není dobré. S paměťovou funkcí si svítidlo zapamatuje předchozí nastavení jasu, znovu nastavit.

Po zapnutí stiskněte po dobu 1 sekundy pro přepnutí teploty barvy. Es, není nutné ruční vypnutí lampy na psacím stole, vyberte příslušnou dobu a zobrazí se odpovídající kontrolka. Díky zesílenému designu soklu lampa se světelnou terapií snadno nespadne. Nejlepší dárek pro vaše nejmilejší: tato stolní lampa s jedinečným tvarem a měkkým světlem je nejlepším dárkem pro rodiče, děti a milence. Led je uv zdarma, abyste se v zimních dnech cítili jasně.
ZnačkaKICLBD #ad
VýrobceSHENZHEN HUAZHITAI TECHNOLOGY CO.,LTD #ad
Výška3.66
Délka12.6
Šířka7.87
Číslo díluDZ03-A3
ModelkaDZ03-A3

9. Beurer

#ad

Intenzita světla 14 000 luxů, pro použití při nedostatku světla, denní světlo s časovačem, Beurer TL 85 lampa na denní světlo, zdravotnický výrobek, simulace denního světla

#ad
Beurer #ad - Výkonný: lampa dosahuje mimořádně jasného osvětlení s intenzitou světla 12 000 luxů při cca 20 cm vzdálenost – osvětlená plocha je přitom 37 x 30 cm obzvlášť velká.

Spora energie: použitá led světelná technologie umožňuje rovnoměrné osvětlení bez blikání a UV záření, které je navíc mimořádně energeticky úsporné. Zdravotnický produkt: lampa se díky simulaci denního světla hodí k použití při nedostatku světla, jako je nerovnováha, stlačená nálada nebo energie a ztráta pohonu.

S časovačem: svítidlo má 4stupňový časovač pro nastavení doby ošetření mezi 30 – 120 minutami a paměťovou funkcí, která si pamatuje naposledy použité nastavení. Jednoduché ovládání: denní světlo je díky dotykovým tlačítkům obzvlášť příjemné na ovládání a díky odnímatelnému stojanu jej lze prostorově úsporně uložit.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer GmbH #ad
Výška8.27
Délka20.55
Hmotnost2.87
Šířka13.54
Číslo dílu60842
ModelkaTL085
Záruka2 roky výrobce.

10. Deng Jr

#ad

10 000 luxů, světelná terapie, sluneční světlo bez UV záření, simulace denního světla, nastavitelné intenzity světla a časovač, 3 teploty barev, Deng Jr Lampa pro denní světlo, s dálkovým ovládáním

#ad
Deng Jr #ad - Lze jej postavit na psací stůl, nedostatek slunečního světla, kuchyňský pult nebo umyvadlo. Paměťová funkce vám pomůže rychle zapnout světlo od posledního nastavení jasu. Jednoduchý časový interval od 10 minut do 90 minut, změna teploty barev nebo nastavení jasu.

10 000 lux bright light therapy led světelná terapie bez blikání a uv záření simuluje přirozené denní světlo s 10 000 luxy a pomáhá efektivně bojovat proti špatné náladě a nedostatku energie v tmavších měsících, bez rizika spálení, protože tato lampa neobsahuje UV záření. Snadné použití lampu pro denní světlo lze používat nejen dotykem základních tlačítek, ale pro snadné použití je také vybavena dvěma dálkovými ovladači. Plnospektrální světlo a uživatelsky definovaný jas nastavte jas jednoduše na 10 % – 100 % pro různé vzdálenosti osvětlení.

Tíhlý a elegantní design s jedinečným tvarem měsíce a teplotami barev 2700 – 6000 K můžete vytvořit dech beroucí prostředí pro každou příležitost se stylovým doplňkem vaší bytové kultury. Usb nabíjecí přípojka a funkce paměti usb porty na spodní straně podporují nabíjení mobilních telefonů. Perfektní pro zimní blues, práci na směny, nespavost, administrativní pracovníky a seniory.
ZnačkaDeng Jr #ad
VýrobceSHENZHEN VALED LIGHTING CO.,LTD #ad
Výška6.69
Délka5.91
Hmotnost1.63
Šířka5.91
Číslo díluVL-TL-S9-R
ModelkaVL-TL-S9-R