Top 10 Uhr mit Temperaturanzeige und Luftfeuchtigkeit – Teploměry a měřidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ThermoPro

#ad

Teploměr do místnosti, vnitřní teploměr, měřič teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49W-3, 3 kusy

#ad
ThermoPro #ad - V obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, kanceláři a skladovacím prostoru. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Energeticky úsporné baterie: 3 x 1, 5 v aaa baterie jsou součástí dodávky; baterie obvykle podporují používání 18 až 24 měsíců.

Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít na zřeteli teplotu a vlhkost vzduchu díky jasnému displeji a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, např. Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.23
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-3-W
ModelkaTP49-3

2. ThermoPro

#ad

Vlhkoměr, obývací pokoj, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49, bílý, měření vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem, pro skleník, teploměr

#ad
ThermoPro #ad - Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců. Obývací pokoj, kancelář a skladovací prostor. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, dětský pokoj, kde se většinou zdržujete, ložnici, např.

Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.09
Šířka1.49
Číslo díluTP49
ModelkaTP49

3. ThermoPro

#ad

ThermoPro TP49-2 malý digitální vlhkoměr, teploměr na plazy, pokojový teploměr, vnitřní teploměr, monitor teploty a vlhkoměr pro pohodlí kanceláře doma, 2 kusy

#ad
ThermoPro #ad - Obývací pokoj, kde se většinou zdržujete, kancelář a skladovací prostor. Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.

Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %. Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat.

Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců. Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, dětský pokoj, ložnici, např.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.15
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-W-2
ModelkaTP49-2

4. MAVORI

#ad

Vnitřní analogový a teploměr z ušlechtilé oceli | vlhkoměr analogový a teploměr | vlhkoměr uvnitř pro vaše zdravé klima v místnosti | Ø 12,5 cm, MAVORI® 2v1 vlhkoměr

#ad
MAVORI #ad - Přesný návod k obsluze je přiložen k hustoměru. Podstavce analogového teploměru a vlhkoměru je vyroben z ušlechtilé oceli, ciferník z hliníku a kryt z robustního pravého skla. Náš měřič teploty a vlhkosti vzduchu šetří životní prostředí a ušetří vám následné náklady.

Kvalitní a ušlechtilý: celý kryt vč. Moderní & šetrný k životnímu prostředí: tento teploměr a vlhkoměr je bez plastů a provoz bez baterií. Extra velký displej: vlhkost vzduchu a teplota na teploměru a vlhkoměru lze snadno odečíst díky 12 cm velkému analogovému displeji. V případě potřeby jsou k dispozici šrouby pro jemné seřízení. Barevné komfortní zóny vám ukážou, kdy je doporučeno větrání nebo zvýšení vlhkosti vzduchu.

Nevhodné do sauny. Díky tomu má nejen dlouhou životnost, ale také ušlechtilý design! okamžitě připraven k použití: měřič teploty a vlhkosti vzduchu je továrně kalibrován a připraven k okamžitému použití. Přesné měření bez baterie: náš analogový teploměr uvnitř vám poskytne spolehlivé výsledky – přesnost pro náročné zákazníky.
ZnačkaMAVORI #ad
VýrobceMAVORI #ad
Hmotnost233
Číslo díluUS-HTA-12
ModelkaUS

5. DOQAUS

#ad

Pokojový teploměr pro dům, vlhkoměr uvnitř, DOQAUS Teploměr, digitální teploměr a vlhkoměr 3,05 palce, velký LCD displej s dotykovým podsvícením, zahradu bílý, kancelář, nabíjení typu C, vlhkost

#ad
DOQAUS #ad - Podsvícení se po dalších 10 sekundách automaticky vypne, pomocí kterého můžete podsvícení pohodlně zapnout při špatných světelných podmínkách, čímž se ušetří více proudu. Tím je zajištěno rychlejší a přesné měření. Velký 3, suchý smutný obličej, abyste mohli předem reagovat.

Teploměr a vlhkoměr zobrazuje maximální a minimální vlhkost vzduchu a teplotní záznamy všech dob a posledních 24 hodin. S dobíjecí lithiovou baterií teploměr a vlhkoměr přebírá systém řízení nabíjení typu c, takže si nemusíte dělat starosti s používáním baterií. Velmi vhodné do ložnice, teplota je přesná na ± 1, skleníku, 1 °C, dětského pokoje, může aktualizovat naměřené hodnoty během 3 sekund. Příklad: nastavení zvlhčovačů vzduchu, snadno čitelný. Praktičtější je, že vnitřní teploměr s vlhkostí lze připevnit na kováře pomocí magnetu.

Vlhkoměr s 3úrovňovým air comfort displejem, 05palcový lcd displej, příjemný smajlík, vlhký neutrální obličej, 05palcový LCD displej a jasnější odečítání Vnitřní teploměr má jasný 3, termostatů. Rozsah měření teploty: -50 °c ~ 70 ° c -58 °f ~ 158 ° F, kanceláře a vinného sklípku. Tři flexibilní metody umístění vnitřní teploměr lze pomocí skládacího držáku na zadní straně umístit přímo na psací stůl nebo nainstalovat na stěnu pomocí závěsných otvorů na zadní straně pokojového teploměru a vlhkoměru. Například: kuchyně, lednice.
ZnačkaDOQAUS #ad
VýrobceDOQAUS #ad
Výška0.59
Délka2.99
Hmotnost0.15
Šířka2.87
Číslo díluHM5
ModelkaHM5

6. DOOMAY

#ad

DOOMAY Mini Innenthermometer, Reptilienbrüter, digitaler Temperaturmonitor für Gewächshaus, Keller, Luftfeuchtigkeitsmesser, Babyzimmer, Feuchtigkeitsmessgerät mit Celsius ℃

#ad
DOOMAY #ad - Das smiley-gesicht und das traurige gesicht können den Komfort von Feuchtigkeit und Temperatur im Haus genau widerspiegeln. Komfortanzeige mit gesichtssymbol. Die temperaturgenauigkeit liegt bei etwa ± 1℃, 9℃ ~ 60℃, um aktualisierte und genaue Messwerte bereitzustellen.

Bitte beachten sie, dass dieses Thermometer nur die Temperatur in ℃ Celsius anzeigt. Kann nicht auf Fahrenheit ℉ umgestellt werden. Einfache installation - mit dem 3m-aufkleber können sie es überall anbringen. Genauigkeit - doomay meter überwacht die umgebung zuverlässig alle 10 sekunden, luftfeuchtigkeit von 10% ~ 99%. Anwendbar für zuhause, brutapparat, gewächshaus, Weinkeller, Reptilienbecken, Inkubator, Büro, Aquakultur, Schule, Auto, Zimmer usw. Hilft beim anpassen der luftbefeuchter, indem erkältungen, ideal für die Überwachung der Lebensbedingungen und der Gesundheit der Familie, Luftentfeuchter-Einstellungen und Feuchtigkeitsregler, trockene Haut und Schimmel verhindert werden.

Mini-größe: 5, 4 cm. Einfaches und elegantes design - der klare lcd-bildschirm ihres innenthermometers und Hygrometers in einem zeigt die großen Ziffern an und macht sie leicht lesbar. Klein, 3*3, 0*1, um Platz zu sparen und herumzutragen. Großer messbereich: arbeitstemperatur von -9, während die Feuchtigkeitsgenauigkeit bei ±3 % RH liegt.
ZnačkaDOOMAY #ad
VýrobceDOOMAY #ad
Výška0.01
Délka1.34
Šířka0.01
Číslo dílu5289-4Pack-EU

7. NOKLEAD

#ad

NOKLEAD Digital Thermometer Hygrometer-Innen Thermo Hygro Mini Raumthermometer Temperatursensor Feuchtigkeitsmesser mit Komfortanzeige ℃/℉ Umschaltbar,Datum 12/24Hr Uhr Kalibrierung,2 Stück

#ad
NOKLEAD #ad - Der ℃/℉-schalter auf der rückseite gibt ihnen mehr Freiheit, die Sie benötigen. Als zuverlässige Marke bieten wir den sorgenfreien Produktservice für Sie. Mit praktischem komfortniveau-indikator, helfen ihnen, asthma, trockene Haut, allergie, 9 bewegliche Pfeile zeigen auf verschiedene Farbsymbole entsprechend den Feuchtigkeitsänderungen, den Luftbefeuchter Luftbefeuchter Feuchtigkeitsregler für die Verhinderung von Erkältungen, Schimmel usw.

Das luftthermometer lässt den luftstrom durch die lüftungsöffnungen strömen und misst alle 10 sekunden. Temperaturmessbereich: -9. 9~60℃ / 14. 2~140℉; luftfeuchtigkeitsmessbereich: 10~95%RH. Wenn die produktplatzierung oder umgebungsfaktoren die Datengenauigkeit beeinträchtigen, können Sie den Sensor kalibrieren, um die genauesten Luftfeuchtigkeits- und Temperaturdaten zu erhalten.

Mit großem lcd-bildschirm, das hygrometer luftfeuchtigkeit display große zahlen, auch aus der ferne. Der feuchtigkeitsmonitor ist in verschiedenen installationsoptionen erhältlich: Ständer, Magnet und Wandmontage durch Klebepad. Temperatur Genauigkeit: ±1℃. Hinweis: Keine Hintergrundbeleuchtung und Alarmfunktion. Luftfeuchtigkeit Genauigkeit: ±3~5%, genauer und einfacher zu bedienen.
ZnačkaNOKLEAD #ad
VýrobceNOKLEAD #ad
Výška0.55
Délka2.76
Hmotnost0.33
Šířka2.76
Číslo dílu5253
ModelkaNK5253-2 PACK

8. AIMILAR

#ad

AIMILAR Innenthermometer für den Raum Digital Hygrometer Messgerät Temperatur und Luftfeuchtigkeitsmesser Magnetisch mit Hoch Tief Anzeige

#ad
AIMILAR #ad - Präzises innenraumthermometer mit hygrometer - Es zeigt die aktuelle Temperatur und Luftfeuchtigkeit sowie die Höchst- und Tiefstwerte der letzten 24 Stunden an. Es ist funktional und attraktiv genug, um eine nützliche Ergänzung für jeden zu sein, der es braucht.

3 montagemöglichkeiten - dieser feuchtigkeitsmonitor kann auf einem Tisch mit dem Kickstand stehen. Er hat eine magnetische rückseite, und wird mit einem Metallklebepad geliefert, die auf den Kühlschrank platziert werden kann, mit dem der Monitor überall befestigt werden kann. Die größe des displays und der hohe Kontrast erleichtern das Ablesen auch aus einigen Metern Entfernung. Tolles geschenk - dieses innenraumhygrometer und thermometer wäre ein tolles Geschenk für einen Akustikmusiker oder Gärtner.

Einfach abzulesen - dieses temperatur und feuchtigkeitsmessgerät zeigt die Werte deutlich auf einem gut lesbaren Display an. Kalibrierung sie können die Kalibrierung sowohl für die Anzeige der Temperatur als auch für die Luftfeuchtigkeit feinabstimmen. Einfach in der anwendung - dieses innenraumthermometer und Feuchtigkeitsmesser ist einfach und unkompliziert zu bedienen! F / °c wählbar - es gibt einen schalter auf der Rückseite, um zwischen Fahrenheit und Celsius zu wechseln.
ZnačkaAIMILAR #ad
VýrobceAIMILAR #ad
Výška2.58
Délka3.43
Hmotnost0.15
Šířka3.43
Číslo díluAB026
ModelkaAB026
Záruka2-Jahres Garantie

9. FENSOL

#ad

Vlhkoměr, vlhkoměr, vnitřní 3 kusy, obývací pokoj, vnitřní, digitální mini LCD teploměr, vnitřní teploměr se smajlíkem, skleník, Teploměr, pro dětský pokoj, kancelář

#ad
FENSOL #ad - Přesnost měření teploty: ± 1 °c, rozsah měření vnitřní / venkovní vlhkosti: 10% RH – 99%RH. Ložnice, kde se většinou zdržujete, dětský pokoj, dětský pokoj, sklep, sklad, skleník atd. Přesnost měření vlhkosti: ± 5% RH. Napájení cr2032 baterie je součástí dodávky, výdrž baterie až 12 měsíců. 3 metody upevnění: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.

Inteligentní digitální teploměr a vlhkoměr: mini digitální vlhkoměr má 2 symboly. Přehledný lcd displej: pokojový teploměr nabízí ukazatel teploty/vlhkosti vzduchu v reálném čase s velkými čísly na 2, 1palcovém LCD displeji, takže teploměr můžete odečítat z jakéhokoli úhlu a jakékoli vzdálenosti. Pokud je vlhkost vzduchu mezi 40 % a 70 %, abyste mohli rychle informovat o stavu vzduchu DRY/COMFORT/WET tak, aby byl váš zvlhčovač nebo odvlhčovač odpovídajícím způsobem nastaven a zajistěte, ukazuje se usmívající se obličej.

Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -10 °c ~ 70 °C. Pro zdravé klima v místnosti: s digitálním mini teploměrem vlhkosti můžete díky jasnému displeji sledovat teplotu a vlhkost vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, koupelna, např. Pokud je vlhkost vzduchu nižší než 40 % nebo vyšší než 70 %, zobrazí se nespokojenost, že budete vždy žít v nejpohodlnějším prostředí. Můžete si vybrat jednotku digitálního vlhkoměru ve stupních Celsia nebo Fahrenheita.
ZnačkaFENSOL #ad
VýrobceFENSOL #ad
Číslo díluYZ6050
ModelkaYZ6050

10. GoveeLife

#ad

Bluetooth LCD měřič vlhkosti s upozorněním, GoveeLife Digitální teploměr a vlhkoměr uvnitř, ukládání dat pro domácnost, monitorování teploty s aplikací, skleník, vinný sklep

#ad
GoveeLife #ad - Můžete exportovat data za poslední 2 roky a převést je do formátu CSV. Spojení s chytrými zařízeními goveelife: bluetooth teploměr lze přes aplikaci použít s jinými chytrými zařízeními GoveeLife. Funkce alarmu: pokud hodnota měřiče teploty a vlhkosti překročí přednastavený rozsah, obdržíte v aplikaci alarm.

K dispozici je také 3stupňový komfortní displej: Dry / Comfort / Wet. Vysoká přesnost: vnitřní teploměr má přesnost ± 0, 54 °f ±0, 3 °c na teplotu a ±3 % rh pro vlhkost vzduchu. Například věžový ventilátor goveeLife se automaticky zapne a vypne, když se změní teplota v místnosti. Větší lcd displej: měřič teploty a vlhkosti goveelife zobrazuje vysoké/nejnižší hodnoty v reálném čase na větší obrazovce.

Díky rychlosti odezvy až 2 s jste vždy na aktuálním stavu změn životního prostředí. Bezplatné ukládání dat: 20denní čárový graf přehledně shrnuje změny dat teploměru a vlhkoměru pro vnitřní prostory. Informujte se včas o abnormalitách teploty a vlhkosti ve vašem bytě.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Číslo díluH5104001
ModelkaH5104