Top 10 Staubsauger Anti Hair Wrap – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BuTure

#ad

Nástěnná nabíjecí stanice, dotyková obrazovka, doba provozu až 55 minut, s automatickým režimem, tichý bezkabelový vysavač s válečkem proti angle, 38 kPa, na tvrdé, BuTure Akumulátorový vysavač 450 W

#ad
BuTure #ad - Led přední světla pro čištění pod nábytkem a postelemi, abyste nepřehlédli žádný skrytý prach. Výkonný a s dlouhou životností – bezdrátový vysavač buture vc50 je vybaven sacím výkonem až 38000 pa, takže můžete snadno odstranit prach, zvířecí chlupy, nečistoty a další. Pokud je válečkový kartáč/hostitel zablokován, vydá dotykový displej červený alarm pro připomenutí.

Vybaven automatickým režimem, díky senzorům přizpůsobuje akumulátorový vysavač automaticky sací výkon a optimalizuje provozní dobu v závislosti na podlaze tvrdé podlahy/koberec. Akumulátor je kromě toho vyjímatelný, aby vyhovoval vašim různým požadavkům na nabíjení. Nástěnná nabíjecí stanice – na rozdíl od běžného nástěnného držáku je bezdrátový vysavač vc50 vybaven nabíjecí stanicí namontovanou na stěně, pomocí které můžete svůj akumulátorový vysavač přímo nabít během jeho skladování.

Díky 7 × 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě. Inteligentní dotykový displej – dotykový led displej vám umožňuje přepínat mezi automatickým a manuálním režimem během vysávání a poskytuje vám přehled o všem v reálném čase, od výdrže baterie vysavače až po údržbu. Hloubkové čištění všech podlah tvrdé podlahy/koberce. Chytrý akumulátorový vysavač – přeruší tuhý a neflexibilní režim čištění.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceS16 #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost3.97
Šířka1
Číslo díluVC50
ModelkaVC50

2. HOMPANY

#ad

Až 55 minut, bezdrátový vysavač s dotykovým displejem, HOMPANY Akumulátorový vysavač 500 W/40 000 Pa, koberec, vysavač s rukojetí pro tvrdé podlahy, zvířecí, vzpřímený, 5 otvorů s vysokou účinností

#ad
HOMPANY #ad - Nabíjení trvá 4 hodiny a může běžet autonomně od 20 minut maximální sací výkon až 55 minut minimální sací výkon. Není nutné instalovat nástěnný držák, čímž se účinně zabrání poškození stěny a uživatelé nájemních domů jsou velmi uživatelsky příjemní. Oddělení 5 otvorů + vysoce účinné filtrování při stejné rychlosti platí: čím více otvorů má filtr vysavače, 98 % prachu a bakterií pod 0, který dokáže filtrovat 99, 3 mikrometrů, tím větší je účinek odlučování prachu cyklonem.

Zákaznický servis 7 x 24 h zákazníci hompany mají 2 roky zákaznického servisu + 1 rok vrácení a výměny. Pokud byste při používání výrobku narazili na potíže, dejte nám prosím šanci a my vám pomůžeme problém rychle vyřešit. Spora času + úspora práce v porovnání s běžnými akumulátorovými vysavači má rotující kartáč tento akumulátorový vysavač plně sametovou konstrukci válečku, který výrazně zvětšuje kontaktní plochu mezi podlahovým kartáčem a podlahou; vestavěný motor podlahového kartáče 5C má vyšší rychlost a je vybaven "trakcí", čímž se snižuje zatížení svalů o 16 %, posunutí dopředu.

Samostatně stojící + volné ruce hompany se orientuje na potřeby uživatelů a smartvac 12 přebírá nový design pro samostatně stojící uložení příslušenství. Usnadňuje a usnadňuje čištění sevýrazně zlepšit efektivitu. Vizualizace + smart dual screen s elegantním velkým chytrým led displejem můžete snadno zkontrolovat provozní stav akumulátorového vysavače bez sáčků. Silná sací síla + dlouhá výdrž baterie vysavač smartvac 12 používá extrémně tichý motor 500 w, dlaždic, který může poskytnout silný sací výkon až 40 000 pa.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška44.09
Délka9.83
Hmotnost6.39
Šířka8.46
Číslo díluAC-BILL-16
ModelkaSmartvac 12

3. Buture Pro

#ad

Buture Pro Akumulátorový vysavač, bezdrátový vysavač Anti-Tangle na doma, akumulátorový, barevná dotyková obrazovka, bezdrátový vysavač s inteligentním automatickým režimem, 38000 PA/450 W, až 55 min

#ad
Buture Pro #ad - Samozřejmě je k dispozici také návod k obsluze v 6 jazycích. A tak zajišťuje důkladné čištění vašeho domova. Multifiltrační systém a 1, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače. Barevný dotykový displej a automatický režimnechcete rychlost manuálně nastavovat? Žádný problém, jednoduše přepněte dotykem barevného displeje do automatického režimu a bezdrátový vysavač automaticky přizpůsobí sací výkon různým čisticím povrchům.

Univerzální příslušenství bezdrátový vysavač bp10 vybaven led světly pro osvětlení tmavých míst, teleskopickou trubkou s nastavitelnou délkou 42 ~ 64 cm, podlahovým kartáčem rotujícím o 180° horizontálně/90° vertikálně a kartáčem na spáry. 3 roky záruka buture pro nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 – těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu. Displej akumulátorového vysavače kromě toho zobrazuje zbývající výkon baterie a varuje vás, pokud je vysavač bezdrátově ucpaný, takže všechny vaše rodiny mají chytřejší zážitek z čištění. A kartáč 2 v 1. Výkonný sací výkon 450 w/38 kpa akumulátorový vysavač buture pro bp10 má vylepšený, zvířecí trus, mouku, výkonný 450w motor, obilí, stelivo pro kočky, zbytky papíru, který zajišťuje delší životnost a nižší hlučnost akumulátorového vysavače.5

55 minut provozu a odnímatelná baterie bezdrátový vysavač buture pro bp10 je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 ㎡ s maximální dobou čištění 55 minut 15 minut při vysokém výkonu, 55 minut při nízkém výkonu na tvrdé podlaze. Nádoba na prach o objemu 1, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, 5l nádoba na prach Na výstup vzduchu vysavače BP10 bezdrátově přidáváme HEPA filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, což usnadňuje čištění.
ZnačkaButure Pro #ad
VýrobceButure Pro #ad
Výška17
Délka10
Hmotnost5.7
Šířka7
Číslo díluBP10
ModelkaBP10

4. BuTure

#ad

38000 Pa, vhodný pro tvrdé podlahy,, bezdrátový vysavač s dotykovou obrazovkou, nádoba na prach 1,5 l, váleček na kartáč Anti-Tangle, BuTure Akumulátorový vysavač VC40, doba provozu až 55 minut

#ad
BuTure #ad - Stisknutím tlačítka "+/-" můžete změnit režim čištění Eco/Standard/Max. Zabraňuje sekundárnímu znečištění ovzduší a nabízí tak celkově vynikající zážitek z čištění. Silný sací výkon a dlouhá doba provozu akumulátorový vysavač buture vc40 je vybaven sacím výkonem až 38000 pa, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě.

S nástěnným držákem pro uložení vašeho vysavače bez sáčků, příslušenství pro udržení pořádku nebylo nikdy tak snadné. Elektrický kartáč je vybaven lED čelními světly, jako například pod nábytkem. Váleček na kartáč anti-tangle & led elektrický kartáč váleček na kartáč anti-tangle byl vyvinut jak pro tvrdé podlahy, aby umožnil optimální výhled a efektivně vyčistil i tmavší oblasti, tak i na koberce. Kromě toho ukazuje připomenutí údržby, například když je podlahový kartáč/kolečka kartáčů/teleskopická trubice/nádoba na prach zablokována, pomáhá při odstraňování poruch, vydá LED dotykový displej červený alarm pro připomenutí.

Lehká konstrukce baterie, nečistoty a další. Důkladně čistí povrch a efektivně snižuje zamotání vlasů ve válci. Kupte si náhradní baterii, abyste zdvojnásobili životnost baterie. Humanizovaný design 1, 5 l velká kapacita prachu může efektivně snížit frekvenci vyprazdňování a snížit přerušení.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost3.53
Šířka1
Číslo díluBuTure
ModelkaVC50

5. HOMPANY

#ad

HOMPANY Zcela nový akumulátorový vysavač

#ad
HOMPANY #ad - 55min laufzeit & herausnehmbarer akkuder staubsauger kabellos für tierhaare ist mit 7*2500mah großen, verbesserten batterien ausgestattet, die eine extra lange Akkulaufzeit und eine längere Lebensdauer haben. Er nimmt mühelos staub, schmutz und Tierhaare auf Böden und Teppichen auf und bietet Ihnen ein effizientes Reinigungserlebnis. Er wird mit einem flexiblen teleskoprohr 45-70 cm verwendet, das um 180° von der Seite und um 90° von vorne nach hinten schwenkbar ist, um verschiedene Bedürfnisse zu erfüllen.

40000pa/500w starke saugleistungder akku staubsauger wurde mit einem 500w bürstenlosen motor aufgerüstet, der eine starke Saugkraft von bis zu 40Kpa erzeugen kann, was die Arbeitseffizienz erheblich verbessert. Das verbesserte doppelgriff-design kann vollständig parallel zum Boden sein, und das LED-Licht des Staubsaugers kann alle toten Ecken und Ritzen beleuchten. Led hd display&no dead-end cleander akkustaubsauger ist mit einem led hd display ausgestattet, das die verbleibende leistung und den Reinigungsmodus in Echtzeit anzeigt. Improved v-brushleistungsstarker kabelloser staubsauger mit einer kombination aus weichen und harten borsten, und wird mit einer großen Auswahl an Zubehör geliefert, rotierenden V-förmigen Borsten und kämmenden Borsten und einem 5C-Motor für besseren Zugang zu den Lüftungskanälen und weniger Haarverwicklungen.

Bei minimaler saugleistung beträgt die Laufzeit des Akkus bis zu 55 Minuten. Große hepa & 7 stufige filterung dieser stielstaubsauger verfügt über eine multi-cone-zyklon-filterung und ein extra großes hepa-filtersystem mit 7 Schichten, 99 % des Feinstaubs, sodass man sich beim Entleeren der Becher nicht mehr bücken und Staub einatmen muss, der Bakterien und der Hausstaubmilben entfernt und so für eine bessere Filterung sorgt. Der staubsauger kann in nur 4-5 Stunden vollständig aufgeladen werden.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška45.6
Délka9
Hmotnost5.8
Šířka4.8
ModelkaSmartVac 13..

6. BuTure

#ad

450 W, BuTure Bezdrátový akumulátorový vysavač VC60, 38000 Pa, výdrž až 55 minut, 1,5l tyčový vysavač s LED displejem, kartáč proti angle, karta s vůní pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí

#ad
BuTure #ad - Výkonný sací výkon a dlouhá doba provozu – vysavač vc60 má vylepšený motor o výkonu 450 w, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců. Díky tomu je čištění ještě inteligentnější a pohodlnější. Perfektní stabilní vysavač pro zvířecí chlupy – efektivní čištění zvířecích chlupů, ideální pro majitele domácích zvířat a alergiky.

99, 5l nádoba na prach – akumulátorový vysavač má filtrační systém s více kužely a cyklónové oddělení je efektivnější. Velký kartáč na podlahu s válečkem proti angle odstraňuje všechny zarostlé zvířecí chlupy a nečistoty z koberců nebo tvrdých podlah, které efektivně redukují zamotání. Tento akumulátorový vysavač je vybaven několika bateriemi s vysokou kapacitou, drobky, které poskytují vynikající čisticí výkon až 55 minut, což výrazně zlepšuje provozní účinnost. Inteligentní displej – bezdrátový vysavač je vybaven inteligentním displejem, dostanete na inteligentní displej intuitivní návod, jak vysavač funguje. Jemné štětiny zajišťují, aniž by zanechaly škrábance nebo stopy opotřebení, že i citlivé tvrdé podlahy a koberce budou důkladně vyčištěny, což je obzvláště důležité pro dlouhodobou péči o podlahy.1

1, pylu a alergenů, že by se čištění přerušilo. To dokáže odstranit nejen 99, takže si již nemusíte dělat starosti, 99% filtrování + 1, 99 % prachu, ale také účinně zabraňuje vniknutí prachu zpět do vzduchu v místnosti, 5litrová nádoba na prach s velkým objemem pro úklid celého domu, což by mohlo vést k sekundárnímu znečištění. A pokud se vysavač rozbije, takže přesně víte, stav vysavače lze zobrazit v reálném čase, pomocí kterého můžete problém rychle vyřešit.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1
Šířka1
Číslo díluVC60
ModelkaVC60

7. BuTure

#ad

Barevná dotyková obrazovka, tvrdá podlaha, zvířecí chlupy, BuTure Akumulátorový vysavač JR700, akumulátorový vysavač, 38000 PA/450 W, odnímatelná baterie, bezdrátový vysavač výdrž až 55 min, koberce

#ad
BuTure #ad - Elektrický kartáč rotující o 180° horizontálně/90° vertikálně je flexibilní pro čištění rohu. Těrbinová hubice a kulatý kartáč pro různě úzké prostory. Při čištění podlahy/koberce není nutné měnit hlavici kartáčku. Bezstarostný servisbuture nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 a těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu.

Nádoba na prach o objemu 1, což usnadňuje čištění. 38 kpa, obratem ruky zachytí všechny usazeniny a zvířecí chlupy. Multifiltrační systém a 1, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače jr700 bezdrátově přidáváme HEPA filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače. Délku teleskopické trubky lze změnit ze 42 cm na 65 cm. Měkké/tvrdé štětiny jsou zabudovány. Mnohostranné příslušenství led světla vysavače jr700 mohou osvětlit tmavé prostory.

Perfektní pro všechny druhy čištění! vylepšená barevná dotyková obrazovka – inteligentní čištěnív porovnání s běžnými vysavači je vysavač buture jr700 bezdrátově vybaven barevným dotykovým displejem, sací sílu, se kterým lze sací výkon jednoduše nastavit o 3 dotykem obrazovky. Doba provozu 55 minut bezdrátový vysavač je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 m² s maximální dobou čištění 55 minut. Univerzální elektrický kartáč ani-tangle akumulátorový vysavač buture jr700 je vybaven nejmodernějším elektrickým kartáčem Anti-Tangle.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška17
Délka10.62
Hmotnost5.73
Šířka7.48
Číslo díluJR700
ModelkaJR700

8. Roanow

#ad

450 W/38000 Pa, zvířecí chlupy, s LED displejem, koberec, 1,5 l, Roanow Akumulátorový vysavač MarsVac S1, bezdrátový vysavač až 55 minut, lehký vysavač proti angle, tyčový vysavač na tvrdé podlahy

#ad
Roanow #ad - Velký objem nádoby na prach o objemu 1, že by se čištění přerušilo. Silný sací výkon 450 w/38 kp bezdrátový vysavač marsvac s1 může v maximálním režimu dosáhnout výkonného sacího výkonu 450 w/35 kpa, dlaždice, zvířecí chlupy a skvrny, nečistoty, snadno se čistí tvrdé podlahy, který může okamžitě vysávat nečistoty, koberce a podlahy z tvrdého dřeva.

99, která zachycuje 99, 5 litru pro úklid celého domu, takže si nemusíte dělat starosti, 99% filtrační systém a 1, je bezpečný a přátelský pro rodiny s miminky, 5l nádoba na prach bezdrátový vysavač má 7stupňovou cyklonovou ochrannou strukturu proti prachu, 99 % jemného prachu, staršími lidmi a osoby vyžadujícími péči. Led displej vše v jednom roanow cordless vakuum má velký inteligentní led displej, můžete snadno zjistit aktuální stav vašeho vysavače. Ultra lehký a anti-tangle kartáč hlavní těleso bezdrátového vysavače je s hmotností pouhých 1, kombinuje rotující kartáč s měkkými a tvrdými štětinami a motorizovaný kartáč s hřebenovými zuby, 2 kg super lehké a perfektně se hodí pro čištění jednou rukou, který zajišťuje lepší přístup k větracím kanálům pro vlasy a zvířecí chlupy a účinně snižuje rozcuchání.5

55 minut dlouhá doba provozu tento tyčový vysavač má baterii 2200 mah, poskytuje až 20 maximální režim – 55 minut režim ECO nepřerušovanou dobu provozu v závislosti na režimu, 4H rychlé nabíjení, ideální pro velké úkoly a úklid celého domu. Istěte tiše a s menším rušením pro rodinu a domácí zvířata. Zobrazuje v reálném čase sací režim, zbývající stav baterie a vzpomínku na ucpaný podlahový kartáč.
ZnačkaRoanow #ad
VýrobceRoanow #ad
Výška11.4
Délka7.48
Hmotnost2.7
Šířka16.9
ModelkaMarVac S1

9. HONITURE

#ad

HONITURE Akumulátorový vysavač 450 W/38000 Pa, bezdrátový vysavač s dotykovou obrazovkou, lehký vysavač Anti-Tangle pro tvrdé podlahy, zvířecí chlupy, akumulátorový vysavač, koberec, výdrž až 55 minut

#ad
HONITURE #ad - Slot pro vonné tabletyakumulátorový vysavač honiture s13 má slot pro vonné tablety, do kterých můžete vložit své oblíbené vonné tablety. Hladké štětiny zabraňují zamotání vlasů na válečku. Okraj podlahového kartáče se bez problémů začlení do stěny, takže prach může být efektivně zachycen od hran a rohů stěny.

Dotyková obrazovka přes velký ovládací panel s dotykovým displejem lze snadno nastavit sací výkon a odečíst stav vašeho vysavače. Dlouhá doba provozu až 55 minut díky 7 x 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě. 7vrstvý filtrs plně uzavřeným 7vrstvým filtračním systémem může tento akumulátorový vysavač bezdrátově filtrovat mikroskopické prachové částice pouze 0, 3 mikronu s rychlostí filtrace až 99, 98 %. Hloubkové čištění a nezamotávání vylepšená kombinace velkého kartáče na podlahy a kartáčových válečků ve tvaru v umožňuje hloubkové čištění vlasů a částeček na podlahách nebo kobercích.

Ovládací panel zobrazuje stav baterie, sací výkon a varování při zaseknutí kartáče nebo ucpání sání. Silný sací výkon s bezkartáčovým motorem 450 w nabízí akumulátorový vysavač honiture s13 silný sací výkon 38 000 Pa v režimu MAX, drobky, takže snadno zachytí nečistoty, prach, zvířecí chlupy a jiné nečistoty. Když je přístroj zapnutý, vyzařuje vaši oblíbenou vůni a nabízí vám skutečně romantický zážitek z čištění. Odnímatelný akumulátor lze nabíjet jednotlivě nebo na hlavním zařízení.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7.48
Délka19.29
Hmotnost7.94
Šířka11.42
Číslo díluLIFX24S13
ModelkaLIFX24S13

10. Philips Domestic Appliances

#ad

Sací tryska 360°, červený s náhradním filtrem FC5005/01, výdrž baterie 65 minut, Bezdrátový vysavač Philips XC7042/01 SpeedPro Max 7000 Series akumulátorový vysavač

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - 25, 2v li-ion baterie nabízí až 65 minut provozu, pro čištění bez přerušení nabíjení. Filtr motoru nabízí vysoký filtrační výkon a zabraňuje tomu, aby se do motoru dostal jemný prach a poškodil ho.

Výsledkem je čistý, bezprašný vzduch ve vaší domácnosti. Jedinečná 360° sací tryska absorbuje více nečistot a prachu ze všech stran, pro čištění za méně času. Náhradní filtr pro delší životnost vašeho vysavače Philips SpeedPro Max. Istota v celém domě s odnímatelným ručním vysavačem, integrovanou hubicí na štěrbiny a kartáčem pro snadné čištění i těžko přístupných míst. Odsávací filtr zachycuje i velmi jemný prach, než se vzduch opět uvolní do místnosti.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad