Top 10 ROBOTIC Lawn Mowers – Robotické sekačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. kanoo

#ad

Kanoo® Instalační sada pro robotickou sekačku s 250 m omezovacím kabelem + 500 x kolíky do země + 20 × kabelová spojka – praktická kompletní sada pro pokládku vymezovacího drátu všech běžných značek

#ad
kanoo #ad - Vše uvnitř: s naší instalační sadou jste jedním úderem nejlépe vybaveni, abyste svému robotickému trávníku ukázali cestu. Všechny díly naší sady jsou mimořádně stabilní a vysoce kvalitní. Omezovací kabel o délce 250 m: nasaďte omezovací kabel kanoo pro všechny běžné robotické sekačky na trávu jako Husqvarna Automower, AL- KO, Robomow, Worx Landroid, Gardena, Bosch Indego, Wolf Garten Stihl aj.

Ein. Do kabelových spojek jsme vložili ještě více gelu, abychom ještě více zvýšili odolnost proti povětrnostním vlivům. 20x kabelový spojovač: kabelové spojky kanoo slouží jako pomůcka pro pokládku hraničního drátu. Další příslušenství v našem obchodě: potřebujete ještě více individuálního příslušenství pro váš robotický trávník? Každá část této sady je k dispozici také v našem obchodě jako jednotlivé výrobky nebo v dalších kombinacích.

Sada se skládá z 250 m vymezovacího drátu a 500 x zemního háku + 20 x kabelových spojek. Pomocí obzvlášť ostré řezačky drátu lze kabel přizpůsobit. Pro velké zahrady: s naší sadou příslušenství pro robotické sekačky můžete ohraničit zahradu 500 – 1000 m².
Značkakanoo #ad
Výrobcekanoo #ad
Číslo díluIUBDM_101
ModelkaIUBDM_101

2. Gardena

#ad

Jako vodicí kabel pro všechny robotické sekačky Gardena, vhodný pro venkovní použití, Gardena Omezovací kabel 50 m: Omezovací drát pro robotickou sekačku Gardena , odolný proti povětrnostním vlivům

#ad
Gardena #ad - Praktická možnost prodloužení: v případě potřeby lze potřebnou délku doplnit stávajícím kabelem. Definice oblasti pro sekání: omezením zahradní plochy pomocí omezovacího kabelu Gardena rozpozná robotický trávník plochy, které mají být sekány.

Rozsah dodávky: 1x Gardena omezovací kabel 50 m. Optimalizuje uspořádání zahrady: 50m cívka je obzvlášť užitečná při nových výsadbách na trávníku nebo při dalších opatřeních k úpravě zahrady. Rozcestník: toto příslušenství ukazuje robotické sekačce cestu z nabíjecí stanice do odlehlých oblastí zahrady a zase zpět – použijte prosím pouze originální spojky Gardena.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška7.48
Délka1.93
Hmotnost1.08
Šířka6.7
Číslo dílu4058-60
Modelka04058-60
ZárukaGardena poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení podle doporučení zajištěn. Návod k použití. • kupující ani třetí osoba nepokusila o opravu přístroje. Další ustanovení podle Návod k pohonu.

3. G greengrass tools

#ad

G greengrass tools Omezovací kabel pro robotickou sekačku vymezovací drát robotické sekačky – kompatibilní s Husqvarna Automower Gardena Worx Yard Force – vysoce kvalitní pocínovaný hliník – Ø 2,7 mm,

#ad
G greengrass tools #ad - Praktická kabelová cívka umožňuje snadné navíjení a zabraňuje zamotání kabelu pro snadnou instalaci. Husqvarna automower, Yard Force, Worx Landroid, Gardena sileno, . Prémiový kabel z kvalitních materiálů pro optimální vodivost a odolnost proti povětrnostním vlivům = dlouhá životnost. Greengrasstools příslib kvality se zárukou vrácení peněz. UniverzÁlnÍ kompatibilnÍ se všemi výrobci robotických sekaček jako např. Robomow, landxscape, stihl / viking imow, kärcher RLM, einhell freelexo, al-ko Robolinho, Aldi Ferrex, McCulloch Rob, bosch indego, .
ZnačkaG greengrass tools #ad
VýrobceG greengrass tools #ad
Číslo díluV209305
ModelkaV209305

4. kanoo

#ad

Kanoo® Univerzální omezovací kabel pro robotické sekačky – ohraničovací drát pro robotické sekačky – Premium kabel pro robotické sekačky Ø 2,7 mm 100 m

#ad
kanoo #ad - M lépe je kabel sekačky na trávu fixován, tím je méně náchylný k sklouznutí, prasknutí kabelu nebo poškození robotické sekačky. S kvalitou našich výrobků a naším zákaznickým servisem. Náš vymezovací drát robotické sekačky je vhodný pro robotické sekačky všech výrobců.

Naše zákaznická podpora nalezne uspokojivé řešení při každém zájmu našich zákazníků. Náš kabel byl vyvinut pro vysílání extra silného signálu, aby robotická sekačka neopustila požadované pole. K nim patří mimo jiné husqvarna automower, bosch Indego, Worx Landoid, Gardena, YardForce, AL KO, Robomow a další. Díky pvc izolaci odolné proti povětrnostním vlivům je kabel pro robotické sekačky navíc extra odolný proti roztržení a má dlouhou životnost.

Bez ohledu na to, zda chcete omezovací kabel pro robotické trávníky položit nahoře nebo pod zemí, jste nejlépe vybaveni naším drátem. Díky praktické cívce lze vymezovací kabel velmi jednoduše a rychle položit. Naším cílem je 100% uspokojit každého jednotlivého zákazníka. Pro pokládku ohraničujícího kabelu vám navíc doporučujeme naše uzemňovací kotvy k upevnění drátu.
Značkakanoo #ad
Výrobcekanoo #ad
Výška0.11
Délka13.89
Hmotnost1.84
Šířka0.67
Číslo díluBK-100M
ModelkaBK-100M

5. G greengrass tools

#ad

Připojovací svorky náhrada pro robotické trávníky kompatibilní s Husqvarna Automower Gardena Worx ., G greengrass tools Kabelová spojka pro robotickou sekačku vymezovací drát oprava vodotěsná

#ad
G greengrass tools #ad - Univerzálně kompatibilní: se všemi výrobci robotických sekaček jako např. Manipulace: jednoduché a rychlé opravy/instalace pomocí kabelových spojek a/nebo připojovacích svorek.

Přizpůsobení: stávající oblasti sekání lze bez velké námahy rozšířit – v praktickém uzavíratelném sáčku zabalený od Genisys. Také náhrada za yard-force, al-ko robolinho, landxscape, Einhell Freelexo, McCulloch Rob, stihl / viking imow, Kärcher RLM, robomow, Aldi Ferrex, . Odizolování stávajících kabelů není nutné! odolný proti povětrnostním vlivům: pouze originální 3M spojka s gelovou výplní zaručuje trvalé spojení drátu odolné proti povětrnostním vlivům. Husqvarna automower, Worx Landroid, Gardena sileno, Bosch Indego, .
ZnačkaG greengrass tools #ad
VýrobceG greengrass tools #ad
Hmotnost951
Číslo díluV240090

6. EcoBioEnergy – Hochwertiger Aftermarket Teil

#ad

1000 – náhradní díly pro nabíjecí stanici vhodné pouze pro modely od roku 2018 a 2019 – 10 metrů, 500, Transformátorový kabel pro – GARDENA ROBOTIC Smart SILENO CITY – nízké napětí pro modely: 250

#ad
EcoBioEnergy – Hochwertiger Aftermarket Teil #ad - Kabel nízkého napětí nepokládejte srolovaný nebo pod desku nabíjecí stanice. Připojte nízkonapěťový kabel k nabíjecí stanici a transformátoru síťového zdroje.

Při srolování může dojít k rušení signálu z nabíjecí stanice. Nízkonapěťový kabel – vysoce kvalitní náhradní díl pro robotické sekačky na trávu GARDENA. Nízkonapěťový nabíjecí kabel – vylepšená kvalita náhradních dílů, dvojitě izolovaný kabel, měděný drát, vodotěsný a s dlouhou životností. Vyvinuto pro robotické sekačky na trávu: gardena smart robotic mower sileno city – 250, 1000 pro modely od roku 2018, 500, 2019.
ZnačkaEcoBioEnergy – Hochwertiger Aftermarket Teil #ad
VýrobceHochwertiger Aftermarket für Teil GARDENA ROBOTIC SMART SILENO CITY #ad
Délka10
Číslo díluHigh quality aftermarket part
ModelkaHigh quality aftermarket part

7. Genisys

#ad

Sada na opravy L + Husqvarna Auto Mower 3 * * Kabel háčky konektor na opravu balení

#ad
Genisys #ad - Opravná sada velikost l + pro všechny Husq Varna auto Mower Maehroboter modely:. 8 kabel spojka kostkované lokomotiva 314 od 3 M. 50 háčky zesílená hlavy a Amboss od Genisys. Vhodné pro všechny husq varna auto mower maehroboter modely: 305, 320, 315, 308, 310, 330 ACX. 25 m kabel tloušťka 2, 7 mm od Genisys.
ZnačkaGenisys #ad
VýrobceGenisys #ad
Výška20
Délka320
Hmotnost490
Šířka220
Číslo díluV19273

8. Gardena

#ad

Seká automaticky a beze šmouh plochy do 250 m² a garáž pro robotické sekačky: garáž pro sekačku na trávu, GARDENA Robotická travní sekačka SILENO minimo: programovatelná s aplikací Bluetooth

#ad
Gardena #ad - Výrobek 2: kompletní ochrana: přístřešek pro robotickou sekačku GARDENA a nabíjecí stanici řady smart SILENO city a smart SILENO life. Výrobek 2: praktický a kompaktní: do kabelové šachty nabíjecí stanice se nachází na zadní straně garáže a lze k němu kdykoli snadno dosáhnout.

Výrobek 2: ochrana proti povětrnostním vlivům: robotický trávník a nabíjecí stanice jsou díky garáži chráněny před slunečním zářením a deštěm – pro delší životnost. Produkt 1: zkušený navigátor, který zvládne i úzké průchody a úzké rohy díky funkci CorridorCut. Produkt 1: intuitivní aplikace gardena bluetooth nutná online registrace pro snadnou instalaci a snadné ovládání: SILENO minimo lze ovládat ze vzdálenosti až 10 m.

Výrobek 1: pracuje při každém počasí, také při dešti a v obtížném terénu. Navíc je možné ji pomocí hadice omývat a díky tomu se velmi snadno čistí. Produkt 2: inteligentní systém: odklápěcí střecha umožňuje kdykoli rychlý přístup k ovládacímu panelu robotické sekačky. Výrobek 1: pro-silent: s pouze 57 db a nejtišší ve své třídě a nikoho tak neruší při sekání.
ZnačkaGardena #ad

9. MOWHOUSE

#ad

MOWHOUSE 500 metrů omezovací kabel, robotická sekačka – univerzální omezovací drát pro robotické sekačky – robotická sekačka na trávu kabel

#ad
MOWHOUSE #ad - Kabely robotické sekačky 500 metrů dlouhé, 7 mm, ø 2, k vymezení plochy trávníku. Usnadňuje pokládku kabelu robotické sekačky. Vhodné jako omezovací kabel, vodicí kabel a vyhledávací kabel pro všechny běžné robotické sekačky. Dodává se v praktickém boxu s pomůckou na odvalování. Položte tento kvalitní kabel při rozšíření zahrady nebo opravě vadného vedení. Vhodné pro všechny výrobce - husqvarna, Yardforce, McCulloch, Worx, Bosch, Robomow, Gardena, Viking.
ZnačkaMOWHOUSE #ad
VýrobceMOWHOUSE #ad
Hmotnost8.45
Číslo díluKA15000027
ModelkaKA15000027

10. BEOS

#ad

Husqvarna, atd. Ø 2,7, Stihl, BEOS® Prémiový vymezovací kabel pro robotické sekačky – univerzálně kompatibilní – kvalitní vymezovací drát – kompatibilní s robotickými trávníky od Worx, Bosch, Gardena

#ad
BEOS #ad - Postaráme se o správné nářadí, abyste se mohli plně soustředit na svou vysněnou zahradu. Garantujeme vám instalaci bez uzlů a bez problémů. O to více víme, jak důležité je dobré nářadí. Je kompatibilní s výrobci: husquarna automower, Bosch Indego, Worx Landroid, Gardena, AL-KO, Landxcape, Ambrogio atd.

Náš drát pro omezení kvality se vyrábí za nejvyšších standardů kvality. Jednoduchá a rychlá instalace – díky praktickému odvalovacímu zařízení můžete drát jednoduše a bez problémů položit na zahradě. Důvěra v odborný obchod – s našimi dlouholetými zkušenostmi v oblasti robotických sekaček klademe důraz na kvalitu a udržitelnost, s našimi výrobky jste vždy na bezpečné straně. Kompatibilní se všemi značkami – omezovací kabel pro robotické sekačky se hodí jak jako vodicí, Yard Force, Robomow, Wolf Garten Stihl iMow, tak i jako vyhledávací kabel.

Robustní a odolný proti povětrnostním vlivům – náš vymezovací drát je vyroben z nejlepších materiálů. Kvalita od – od firmy beos – máme po desetiletí vášeň pro zahradnictví a domácí kutilství. Navíc nabízíme kvalitní a odolný plášť kabelu, abyste se o svůj omezující kabel museli postarat jen jednou.
ZnačkaBEOS #ad
VýrobceBEOS-Tools #ad
Výška1.97
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo dílu50 m Draht
Modelka50 m Draht