Top 10 Philips Hue Zubehör – Philips Hue B2B

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips Hue

#ad

Příslušenství pro váš systém Philips Hue, bezdrátové stmívání bez instalace, vyvolání světelných scén, Stmívací spínač Philips Hue

#ad
Philips Hue #ad - Personalizovaná nastavení: stmívací spínač hue lze jednoduše integrovat do systému Hue a individuálně nastavit pomocí aplikace Philips Hue – například si vyberte světelné scény a místnosti.

Individuální umístění: stmívací spínač hue připevněte jednoduše pomocí šroubů nebo dodané lepicí pásky na libovolné místo ve vašem domě. Dosah spínače: ovládejte s dosahem 12 metrů až 10 žárovek Hue současně. Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: se stmívačem Hue si užijete bezdrátové ovládání světla a komfortní stmívání, zcela bez instalace. Komfortní stmívání: zažijte plynulé stmívání a využijte stmívač Hue nejen jako vypínač světla, ale také jako odnímatelné dálkové ovládání.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška4.92
Délka0.59
Hmotnost0.16
Šířka3.15
Číslo dílu929002398602
Modelka929002398602
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

2. Philips Hue

#ad

Bezdrátové upevnění, ovládání jedním kliknutím, Philips Hue Smart Button, příslušenství pro Philips Hue, komfortní stmívání bez instalace

#ad
Philips Hue #ad - Kompaktní, nenápadný design: hue smart Button přesvědčí svým hezkým tvarem a moderním designem. Flexibilní možnosti použití: zažijte plynulé stmívání a používejte Smart Button nejen jako vypínač světla, ale také jako odnímatelné dálkové ovládání.

Jednoduchá integrace: hue smart button lze integrovat do stávajícího systému Hue a individuálně nastavit přes aplikaci Philips Hue český jazyk nelze zaručit. Příslušenství pro váš chytrý philips hue systém: smart button vám umožňuje ovládání světla a komfortní stmívání, zcela bez instalace a je okamžitě připraven k použití. Individuální umístění spínače: hue smart button lze umístit na libovolné místo pomocí šroubů nebo dodané lepicí pásky.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška2.99
Délka0.24
Hmotnost0.09
Šířka2.99
Číslo dílu929002223005
Modelka929002223005

3. Philips Hue

#ad

Philips Hue Modul nástěnného spínače, instalace za stávající nástěnné spínače, bílá, dvojité balení, umožňuje neustálý přístup k žárovkám Hue, balení po 2 kusech

#ad
Philips Hue #ad - Příslušenství pro váš chytrý philips hue systém: s nástěnným spínačem Hue zůstanou vaše žárovky Hue vždy zapnuté a přístupné. Snadná integrace do vašeho systému hue: nástěnný spínač funguje se všemi žárovkami Hue.

Hodí se za stávající nástěnný spínač: nainstalujte modul nástěnného spínače za váš stávající spínač a použijte jej k ovládání svých chytrých svítidel. Pro uvedení do provozu je nutný Hue Bridge lze objednat zvlášť. Personalizovaná nastavení: pomocí spínače nastavte více scén pro jednu lampu, místnost nebo zónu. Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: Rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge a objevte mnoho dalších funkcí.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška1.69
Délka0.39
Hmotnost0.06
Šířka1.5
Číslo dílu871951431802100
Modelka929003017102
Záruka2 roky výrobce.

4. Philips Hue

#ad

Balení 1 ks, bílá, umožňuje neustálý přístup k žárovkám Hue, balení po jednom kuse, Philips Hue Modul nástěnného spínače, instalace za stávající nástěnné spínače

#ad
Philips Hue #ad - Snadná integrace do vašeho systému hue: nástěnný spínač funguje se všemi žárovkami Hue. Personalizovaná nastavení: pomocí spínače nastavte více scén pro jednu lampu, místnost nebo zónu.

Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: Rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge a objevte mnoho dalších funkcí. Pro uvedení do provozu je nutný Hue Bridge lze objednat zvlášť. Hodí se za stávající nástěnný spínač: nainstalujte modul nástěnného spínače za váš stávající spínač a použijte jej k ovládání svých chytrých svítidel. Příslušenství pro váš chytrý philips hue systém: s nástěnným spínačem Hue zůstanou vaše žárovky Hue vždy zapnuté a přístupné.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška1.69
Délka0.39
Hmotnost0.06
Šířka1.5
Číslo dílu929003017101
Modelka929003017101

5. Philips Hue

#ad

Philips Otočný spínač Hue Tap Dial Switch, příslušenství, černý, možnost personalizace přes aplikaci Hue

#ad
Philips Hue #ad - Určete, které scény jsou uloženy. Flexibilně použitelné: nastavte světelné scény obratem ruky a upravte si náladu pouhým jedním kliknutím.

Personalizovaná nastavení: naprogramujte každé tlačítko pro ovládání jiné místnosti s individuálním nastavením světla. Individuální umístění: použijte spínač jako normální vypínač světla a umístěte jej buď lepicím proužkem nebo jednoduše magnetem. Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: s otočným spínačem Hue si užijete flexibilní a individuální ovládání světla. Komfortní ovládání: v závislosti na rychlosti otáčení můžete jas přesně nastavit tak, aby přibližně jednu místnost rychle ztlumila nebo pomalu přesně rozjasnila.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.79
Délka2.36
Hmotnost0.22
Šířka2.36
Číslo dílu8719514440937
Modelka929003500201
Záruka2 roky výrobce

6. Philips Hue

#ad

Echo Dot, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, Balení 2 ks Philips Hue Smart Plug bílá, 8,4 cm x 5,1 cm x 5,1 cm, chytrá zásuvka

#ad
Philips Hue #ad - Možné ovládání přes Bluetooth. Využijte další funkce s Hue Bridge. Ovládání pomocí aplikace nebo jazyka. Ovládání pomocí Hue Bridge. Přidejte do svého systému Philips Hue každou lampu.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips #ad
Číslo díluBundle222
ZárukaZáruka 2 roky

7. Philips Hue

#ad

Philips Hue Bridge Inteligentní centrální ovládací prvek pro Hue Systems 8718696511824

#ad
Philips Hue #ad - Kompatibilní s apple homekit: požádejte siri o ztlumení světel nebo vyvolání předvoleb z aplikace Hue, aniž byste se dotkli jediného tlačítka. Frekvenční pásmo: 2 400 až 2 483, 5 MHz.

Nyní si musíte pouze stáhnout aplikaci Philips Hue a ovládání LED žárovek Hue je ve vašich rukou. Smart home – zážitek pro váš domov. S pomocí aplikace philips hue nyní můžete přidat až 50 zdvihů žárovek a svítidel a až 12 kusů příslušenství k vašemu systému a individuálně ovládat až 12 kusů příslušenství. Philips hue bridge – sestavte si svůj vlastní osobní systém philips Hue.

Hue bridge umožňuje ovládání světla pomocí hovoru s Amazon Alexa Echo/ Echo Dot k dostání samostatně. Pro uvedení do provozu spojte philips hue bridge přes kabel lan s vaším wlan routerem. Philips hue bridge tvoří začátek a je centrálním inteligentním ovládacím prvkem vašeho systému Philips Hue.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška1.02
Délka3.46
Hmotnost0.49
Šířka3.46
Číslo dílu929001180642
Modelka929001180642
ZárukaZáruka výrobce.

8. Philips Hue

#ad

Příslušenství pro váš systém Philips Hue, bílý, inteligentní hlásič pohybu, senzor denního světla, Philips Hue senzor pohybu

#ad
Philips Hue #ad - Nezaregistruje pohyb. Extrémně rychlá reakční doba méně než 0, pokud není k dispozici dostatek denního světla, 5 sekundy; dosah 5 metrů. Philips hue senzor pohybu – příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: propojte senzor pohybu Hue přes aplikaci Hue se svým systémem Hue a vaše lampy Philips Hue se automaticky zapnou, když vstoupíte do pokoje.

Senzor hue reaguje pouze tehdy, a tím je extrémně energeticky úsporný. Pro uvedení do provozu je nutný Hue Bridge k dostání samostatně. Jednoduchá instalace pomocí magnetu, takže senzor Hue lze natočit horizontálně nebo vertikálně o 60°.

Individuální nastavení osvětlení lze naprogramovat prostřednictvím aplikace Hue, například nastavení podle místností nebo citlivosti vůči světlu. Automatické ovládání světla: Senzor Hue se aktivuje/deaktivuje, pokud zaregistruje, resp.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.79
Délka2.17
Hmotnost0.17
Šířka2.17
Číslo dílu929003067501
Modelka929003067501
Záruka2 roky.

9. Philips Hue

#ad

Odolný proti povětrnostním vlivům IP67, Philips Hue Venkovní T-konektor, příslušenství pro váš nízkonapěťový systém Philips Hue černý

#ad
Philips Hue #ad - Pro venkovní ovládání: vhodné pro použití a rozšíření Vašich nízkonapěťových venkovních svítidel Hue. Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí.

Dekorativní osvětlení ve venkovním prostoru: Zkrášlete si venkovní prostor a zvýrazněte svou zahradu s rozložením světla kolem dokola. Příslušenství pro váš chytrý philips hue systém: prodlužte vzdálenost mezi síťovým zdrojem Hue a prvním venkovním světlem Hue pomocí spojovacího kusu. Kompletně odolné proti povětrnostním vlivům: vytvořte si své chytré venkovní osvětlení s Philips Hue spojovacím kusem ještě flexibilnější.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška0.75
Délka3.35
Hmotnost0.1
Šířka1.85
Číslo dílu915006001801
Modelka915006001801
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Philips Hue

#ad

2 stmívače Switch EU/UK, Philips Hue

#ad
Philips Hue #ad - Individuální umístění. Komfortní stmívání: zažijte plynulé stmívání a používejte stmívač Hue nejen jako vypínač světla, ale také jako odnímatelné dálkové ovládání.

Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: se stmívačem Hue si užijete bezdrátové ovládání světla a komfortní stmívání, zcela bez instalace. Stmívací spínač hue lze zcela jednoduše připevnit pomocí šroubů nebo dodané lepicí pásky na libovolné místo ve vaší domácnosti. Pro plný zážitek z chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí. Dosah spínače: ovládejte až 10 žárovek Hue současně s dosahem 12 metrů.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Číslo díluPH-Bundle226-HUE-DE