Top 10 Peppa Wutz Figuren – Herní sady s figurkami

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PLAYMOBIL

#ad

PLAYMOBIL 1.2.3 70129 Rodinný dům s funkčním dveřním zvonkem a zvukovým efektem, splachování toalety, od 18 měsíců

#ad
PLAYMOBIL #ad - Učení hry: rodinný dům playmobil s pestrým zařízením, figurkami a příslušenstvím – bez spolknutelných předmětů. Každodenní hraní: návod k velmi snadné a stabilní montáži, kvalitní zpracování, snadné čištění vlhkým hadříkem.

Rozsah dodávky: 1x playmobil 1. 2. 3 rodinný dům, 27dílná sada figurek na hraní s návodem český jazyk nelze zaručit: 1 rodinný dům, d x Š x v: 42x26x28 cm, 3 figurky, 5V mikro baterií, 23 dílů příslušenství dodává se bez 2x 1, materiál: plast bez bpa, 70129. Roztomilý dům s kuchyní, funkční dveřní zvonek, koupelnou a ložnicí – pro pojmenování předmětů a barev, zvukový efekt "splachování toalety". Sada hracích figurek pro děti od 1, 5 roku: optimální pro dětské ruce díky velikosti odpovídající věku, příjemný na dotek se zaoblenými hranami.
ZnačkaPLAYMOBIL #ad
VýrobcePlaymobil #ad
Výška6.1
Délka15.16
Hmotnost3.44
Šířka11.18
Číslo dílu70129
Modelka70129
Zárukažádný údaj

2. PLAYMOBIL

#ad

PLAYMOBIL Dollhouse 70210 dětský pokoj, od 4 let

#ad
PLAYMOBIL #ad - Sada figurek na hraní pro děti od 4 let: optimální pro dětské ruce díky velikosti odpovídající věku a příjemnému dotyku se zaoblenými hranami. Každodenní hraní: návod k sestavení společně s rodiči, vysoká kvalita a robustní design, čištění dílů bez nálepky pod tekoucí vodou bez chemických prostředků.

Rozsah dodávky: 1x dětský pokoj playmobil dollhouse, hmotnost: 101 g, individuálně postavitelná, materiál: plast, 2 figurky, 39 dílů příslušenství, 1 komoda, 43dílná sada figurek na hraní s návodem český jazyk nelze zaručit: 1 postel, 70210.

Dětská postýlka, nočník pro figurku miminka, hračky, přebalovací komoda s lukem na hraní, houpací židle, lampa, kombinovatelné: Můj velký domeček pro panenky 70205. Zábava ze hry pro dívky a chlapce: playmobil dětský pokoj s babičkou, malým dítětem, zařízením a četným příslušenstvím pro detailní dohrání.
ZnačkaPLAYMOBIL #ad
VýrobcePlaymobil #ad
Výška7.36
Délka3.74
Hmotnost0.44
Šířka5.59
Číslo dílu70210
Modelka70210
Zárukažádný údaj

3. Peppa Pig

#ad

4 figurky rodiny Wutz v jejich známých outfitech, Peppa Pig Rodinná hračka Peppa's Club 4 ks v balení, od 3 let

#ad
Peppa Pig #ad - VŠechny 4 v jedné sadě: tato sada figurek obsahuje všechny 4 členy rodiny ve svých známých outfitech – tak jsou připraveni na spoustu fantastických dobrodružství. Podle dostupnosti.

Existuje ještě více hraček peppa pig od hasbro, jako např. Jedinečný dárek pro předškoláky: toto balení figurek je zcela mimořádným dárkem k Vánocům a narozeninám pro děti a malé fanoušky značky Peppa Wutz od 3 let. Oblíbená pepa zásluha z televize: s touto sadou figurek po 4 kusech si mohou děti přehrávat scény a epizody z oblíbené série Peppa Pig nebo si samy vymýšlet příběhy z každodenního rodinného života Peppy.

4dílné sady před spaním u rodiny wutz a deštivé dny s rodinou Wutz vždy k dostání samostatně. Dobrodružství s peppa wutzem a vaší rodinou: s postavami od peppa wutz, Mama Wutz, tatínka Wutza a malého bratra Schorscha Wutz si mohou děti hrát napínavá každodenní dobrodružství.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška6.5
Délka2.01
Hmotnost0.18
Šířka9.02
Číslo díluF2190
ModelkaF2190

4. Peppa Pig

#ad

Obsahuje 2 figurky, vhodné od 3 let, Peppa Pig Peppa's Adventures Peppas červené rodinné auto předškolní hračka, řeč a zvukové efekty

#ad
Peppa Pig #ad - Kola pro push-to- hraní rolí a do zavazadlového prostoru. Peppa pig fanoušci vědí, že peppa pig a její rodina rádi cestují ve svém červeném autě, hračka peppa family red car jistě nadchne; předškoláci budou milovat stisknout volant, inspirováno ikonickým vozidlem peppa pig show, aby vyhrávali hudbu z tematické písně show a zvuky jako houkačka a peppa se směje. Ervené auto má kolečka. Mluví pouze anglicky.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška7
Délka5.31
Hmotnost1.1
Šířka11
Číslo díluF2184
ModelkaF2184

5. Peppa Pig

#ad

Ab 3 Jahren, Peppa Pig Peppa’s Adventures Peppas Ballonpark Vorschulspielzeug, mit 6 Accessoires und Peppa Wutz Figur, F2399, Multi

#ad
Peppa Pig #ad - Besondere peppa wutz figur: die bewegliche peppa figur trägt ein niedliches Kleid mit Regenbogen und kann richtig auf den Ballonpark-Attraktionen sitzen, so dass Kinder sich vorstellen können, wie sie einen tollen Tag im Park verbringt.

Niedlicher ballonpark: mit einer ballonfahrt, einem Karussell, das sich per Druck auf einen ballonförmigen Knopf zu drehen beginnt und mehr sorgt jedes Teil in diesem Peppa Pig Spielset für viel Abwechslung. Spass mit peppa: mit peppas ballonpark spielset, das von der beliebten Serie Peppa Pig inspiriert ist, können sich Vorschulkinder einen spannenden und lustigen Tag im Vergnügungspark mit ihrer Freundin Peppa Wutz vorstellen.

6 spannende aktivitÄten: das spielset enthält 6 interaktive Spielgeräte für Peppa: Wippe, Leiter mit Korkenziehersitz, Dinorutsche, Reifenschaukel, drehendes Karussell und Ballonfahrt. Ein oinktastisches geschenk zum geburtstag oder zu weihnachten: Dieses niedliche Peppa Pig Spielzeug ist ein hervorragendes Geschenk für Kinder und kleine Fans von Peppa Wutz ab 3 Jahren.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška13
Délka4
Hmotnost1.21
Šířka18
Číslo díluF2399
ModelkaF2399

6. PLAYMOBIL

#ad

Spielzeug für Kinder ab 4 Jahren, Mit Lichteffekt, PLAYMOBIL City Life 70986 Etagenerweiterung Wohnhaus

#ad
PLAYMOBIL #ad - 61 x 31 x 19, 252 zubehörteile exkl. Täglich bespielbar: anleitung zum aufbau gemeinsam mit den Eltern, hochwertige Qualität und robustes Design, Reinigung der Teile ohne Aufkleber unter fließendem Wasser ohne chemische Mittel.

Lieferumfang: 1x playmobil city life etagenerweiterung wohnhaus, 1 stickerbogen, 5 cm, 5 v micro-batterien aaa, 2 tapetenwänder aus karton, 2 figuren, Material: Kunststoff, Gewicht: 1, 258-teiliges Spielfiguren-Set mit Anleitung: 1 Etage, LxTxH: ca. Hereinspaziert ins spielzeug-haus: playmobil etagenerweiterung mit modernen Möbel und Zimmer-Zubehör für Waschküche, Fitnessraum, Abstellkammer uvm.

Kinderspielzeug ab 4 jahren: optimal für Kinderhände durch altersgerechte Größe der Spielfiguren und angenehme Haptik mit abgerundeten Kanten. 1 elektrischer kamin, 4 tapetenwände uvm. 1 montageständer, 1 stickerbogen, Zum Einbau in 9266 PLAYMOBIL Modernes Wohnhaus. 2x 1, 279 kg, 70886.
ZnačkaPLAYMOBIL #ad
VýrobcePlaymobil #ad
Výška4.92
Délka23.03
Hmotnost4.05
Šířka15.16
Číslo dílu70986
Modelka70986

7. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Peppa´s kempinkové vybavení, konstrukční sada, pro děti od 18 měsíců, 25 dílů, BIG-Bloxx sada skládající se z Peppa Wutz a Suzy a kempingové sady, BIG-Bloxx Peppa Pig Camping Set

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Lze jej doplnit mnoha dalšími hracími sadami podle libosti. Díky vysoce kvalitnímu plastu je lze snadno čistit. Vyrobeno v itálii – firemní logo značky big, znamená sílu, buvol, robustnost a odolnost.

Stavebnice jsou kompatibilní se známými hracími kameny. Vysoká kvalita a design vhodný pro děti jsou na prvním místě. Skvělá série – díky sadě si děti mohou doma hrát oblíbenou televizní sérii. K tomu jsou obsaženy figurky hraček: Peppa Pig a Suzy. Rychlá montáž – sada na kempování peppa z 25 dílů a díky návodu je rychle sestavena. Kempinková sada – při víkendovém výletu může Peppa společně se Suzy grilovat, vyrazit na lodi, zasadit stromy a zůstat ve stanech.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBig Spielwarenfabrik #ad
Výška3.54
Délka9.06
Hmotnost0.71
Šířka13.58
Číslo dílu800057143
Modelka800057143
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Peppa Pig

#ad

Figurky 4 ks v balení, od 3 let, 4 figurky rodiny Wutz s pláštěnkami, Peppa Pig Peppa's Adventures Dešťový den s rodinou Wutz

#ad
Peppa Pig #ad - Jedinečný dárek pro předškoláky: toto balení figurek je zcela mimořádným dárkem k Vánocům a narozeninám pro děti a malé fanoušky značky Peppa Wutz od 3 let. Dobrodružství s peppa wutzem a vaší rodinou: s postavami od peppa wutz, mama Wutz, tatínka Wutza a malého bratra Schorscha Wutza mohou děti zažít vzrušující každodenní dobrodružství.

Správná velikost pro malé ruce: pohyblivé figurky jsou 7, 5 cm velké a mohou být dětskými rukama jednoduše drženy a pohybovány pro nápadité hraní! Kromě toho je lze snadno otřít čistým hadříkem. Nechte nás naskočit v matných tlapkách: tato sada figurek obsahuje všechny 4 členy rodiny oblečené v pláštěnkách – tak jsou připraveni naskočit do všech blátivých kaluží.

Oblíbená pepa zásluha z televize: s touto sadou 4 figurek na téma deštivý den si mohou děti přehrávat scény a epizody z oblíbené série Peppa Pig nebo si samy vymýšlet příběhy z každodenní rodiny Peppy.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška4.88
Délka2.01
Hmotnost0.33
Šířka8.11
Číslo díluF2193FF2
ModelkaF2193

9. Peppa Pig

#ad

Peppa Pig Peppa's Adventures Peppa's Carry-Along Friends Case Toy

#ad
Peppa Pig #ad - Existují ještě další peppa pig hrací hračky od hasbro: děti si mohou s hracími sadami vymyslet zábavu na ruském kole a na zmrzlinovém vozíku Peppas napínavé herní scény k dostání samostatně.

Obsahuje 4 figurky v krabičce, které jsou inspirovány oblíbenou sérií Peppa Pig. Pokojové krabičky s sebou: v přiloženém přepravním boxu lze zcela jednoduše uložit 7, 5 cm velké figurky přátel Peppa Wutz, Luzie Locke, Klausi Kläffa a Mollie Mieze a po hraní uklidit. Peppa zábava ze hry na cesty: s postavami peppa wutz a jejích přátel lze všude vymýšlet veselé příběhy. Podle dostupnosti.

Jedinečný dárek pro předškoláky: tato hračka je zcela mimořádným dárkem k Vánocům a narozeninám pro děti a malé fanoušky značky Peppa Wutz od 3 let. Zábava s přáteli: s přepravním boxem peppa a její přátelé si mohou děti přehrávat své oblíbené příběhy ze série, ve kterých se přátelé vydají na napínavá dobrodružství, nebo si mohou vymyslet své vlastní.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.98
Délka3.11
Hmotnost1.3
Šířka10.98
Číslo díluF24615L1
ModelkaF24615L1

10. Peppa Pig

#ad

Mehrfarbig, Small, Peppa Pig F94235L1, Set mit kleinen Peppa, 3 Fahrzeugen und 5 Figuren, Spielzeug für Kinder

#ad
Peppa Pig #ad - Peppa Pig. TÄgliche abenteuer zum vorstellen: die figuren können in Fahrzeugen Platz nehmen, damit Kinder ihre Lieblingsszenen aus dem Cartoon nachstellen oder sich neue Abenteuer vorstellen können.

Auto, mit dem wohnmobil, camping-car und peppa pig hubschrauber: es ist Zeit, dem Hubschrauber und dem Auto auf die Straße zu gehen. Vorschulspielzeug fÜr mÄdchen und jungen: diese peppa pig Spielzeug für Mädchen und Jungen, sind lustige Geburtstagsgeschenke oder Partys für Kinder, ab 3 Jahren, die Cartoon lieben Peppa Pig.55 kunstfiguren peppa pig: dieses peppa pig set enthält 5 Figuren der beliebten Peppa Wutz-Figuren, Rebecca Rabbit, darunter Suzy Sheep, Freddy Fox, Mama Pig und Peppa. Niedliches set mit figuren und fahrzeugen peppa PIG: Mit seinen 3 kleinen Fahrzeugen und 5 beweglichen Figuren wird dieses Peppa Pig Set kleine Kinder begeistern.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška7.01
Délka3.11
Šířka10
Číslo díluF9423
ModelkaF9423