Top 10 Orta Sehpa Oturma Odasi – Příruční stolky do obývacího pokoje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASAGLE

#ad

VASAGLE Kulatý konferenční stolek, vintage hnědá barva LET040B01, vintage vkus, stolek do obývacího pokoje, odnímatelná stolní deska, 2dílná sada, servírovací stolek, do obývacího pokoje

#ad
VASAGLE #ad - Praktická velikost velikost velkého odkládacího stolku je 50 x 40 cm Ø x v a malého stolu je 40 x 36 cm Ø x V, perfektně se hodí pro malé prostory. Odpolední čaj, dekorace nebo notebook, vše zde najde své místo. Společně nebo odděleně použijte 2 pohovky společně pro harmonickou kombinaci v obývacím pokoji pro vázu; nebo odděleně, jednu vedle pohovky a druhé v ložnici.

Robustní a stabilní díky kombinaci vysoce kvalitních dřevěných dřevotřískových desek a robustní ocelové konstrukci jsou tyto kávové stolky stabilní, když si šálek na kávu sundáte ze stolu, takže se nekývají, a každý stůl může nosit až 20 kg. Jednoduché a rychlé díky jasnému návodu a označeným dílům můžete tuto sadu konferenčního stolku sestavit obratem ruky.

Plně vyzdvihnete své silné stránky. Kulatá deska ve vintage hnědé barvě a geometrický rám z černé oceli rozzáří oči vašich hostů. Vintage styl tato sada konferenčních stolků v industriálním vintage stylu dodá vašemu prostoru zvláštní nádech. Dné starosti, pokud ztratíte šroub, v balení příslušenství jsou náhradní díly.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška15.75
Délka19.69
Hmotnost15.21
Šířka19.69
Číslo díluLET040B01
ModelkaLET040B01

2. Viosimc

#ad

Obdélníkový střední stůl se stylovými kovovými nohami, Viosimc Konferenční stolek do obývacího pokoje, servírovací stolek, stylový moderní střední stůl dub – černá, dubový efekt a černá průmyslová pohovka

#ad
Viosimc #ad - Snadno namontovatelný konferenční stolek, balení obsahuje všechny potřebné pokyny a nástroje. Všestrannost k dispozici: jednou z nejdůležitějších funkcí mezi jinými stoly je mnohostrannost, která náš stůl přináší do vašeho prostoru. Ať už hledáte konferenční stolek, který můžete odložit nápoje nebo jiné potřeby.

Rozměry produktu a rozsah dodávky: tento konferenční stolek má rozměry 90 x 60 x 40 cm šířka, výška. Uvolněte se a vychutnejte si skvělý čas se svou rodinou a přáteli kolem tohoto jedinečného konferenčního stolku. Umělecký charakter tohoto stolu z něj dělá více než jen kus nábytku nebo doplněk ve vašem domě. Stolní deska a dvě odkládací přihrádky jsou vyrobeny z masivního MDF, průmyslové kovové nohy zajišťují optickou atraktivitu a funkčnost. V případě dotazů před a po nákupu nás prosím kontaktujte a my pro Vás najdeme řešení do 12 hodin.

Velmi jasné pokyny pro instalaci, hloubka, lze jednoduše sestavit. Multifunkční kávový stůl: široká stolní deska a druhá odkládací plocha nabízí prostorné místo pro potřeby obývacího pokoje, udrží vaše každodenní potřeby v blízkosti, učiní váš pokoj uklizený. Vlastnosti: tento praktický konferenční stolek se perfektně hodí pro odkládání multimediálních zařízení, časopisů nebo malých předmětů, knih, které chcete mít v dosahu. Jedinečný design: náš konferenční stolek se hodí do každého domu v moderním stylu.
ZnačkaViosimc #ad
VýrobceViosimc #ad
Výška15.75
Délka23.62
Hmotnost33.07
Šířka35.43

3. VOWNER

#ad

Snadná montáž, do obývacího, VOWNER Kulatý konferenční stolek, z imitace mramoru, 2 police, stolek k pohovce, stolek do obývacího pokoje, úložný prostor, servírovací stolek, černá kovová konstrukce

#ad
VOWNER #ad - Velký úložný prostor tento kulatý konferenční stolek má prostorný povrch pro každodenní použití a spodní otevřený regál, jako jsou knihy, který pojme různé druhy předmětů, hračky a svačiny. Moderní minimalistický styl elegantní bílý kulatý design stolní desky dýha z imitace mramoru a hladké černé nohy stolu jsou kompatibilní se všemi nábytky v obývacím pokoji.

UpozornĚnÍ: stůl je vyroben z MDF, nikoli z pravého mramoru. Dodává se s návodem k obsluze a veškerým potřebným příslušenstvíPokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Díky silným a silným nohám stolu z kovu je kulatý konferenční stolek dostatečně silný, aby unesl hmotnost 30 kg. Pokud je podlaha nerovnoměrná, může nastavitelné nožní polstrování přizpůsobit výšku stolu, aby bylo dosaženo stabilního stavu.

Snadná instalace během 30 minut. Velký prostor učiní váš domov a pokoj uspořádaným a čistým. Nastavitelné nožičky konferenční stolek je vybaven 4 nastavitelnými nožními polstrováními, aby se zabránilo poškrábání podlahy. Robustní a dlouhá životnost kvalitní dřevotřískové desky odolné proti opotřebení zajišťují stabilitu a dlouhou životnost pro dlouhodobé používání. Snadná montáž velikost produktu: 80 x 80 x 48 cm.
ZnačkaVOWNER #ad
VýrobceVOWNER #ad
Výška18.9
Délka31.5
Hmotnost25.57
Šířka31.5
Číslo díluVOWNER-119
ModelkaVOWNER-119

4. VASAGLE

#ad

Nábytek do obývacího pokoje ze skla, VASAGLE Konferenční stolek, zlatá barva LGT21G, kulatý konferenční stolek, rám z oceli

#ad
VASAGLE #ad - Snadno se čistí, stůl do obývacího pokoje jednoduše otřete hadříkem. Nastavitelné nohy nastavitelné nohy z plastu tohoto stolku do obývacího pokoje zajišťují dobrou stabilitu i na lehce nerovných podlahách, chrání také podlahu před poškrábáním.

Tvrzené sklo stolní deska z tvrzeného skla je silná a odolná proti opotřebení, unese až 70 kg. Moderní a elegantní styl se zlatým kulatým rámem, zlatými nohami a skleněnou deskou stolu je tento konferenční stolek jednoduchý a stylový, přináší do vašeho domova enormní originalitu. Skladování knihy a dekorace lze umístit na desku stolu. Stabilita 2 kulaté rámy a 4 nohy z kovu zajišťují pevnou strukturu, mimořádnou stabilitu tohoto stolu do obývacího pokoje. Ložné boxy lze umístit pod konferenční stolek, aby se maximalizovalo místo.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška17.91
Délka33.07
Hmotnost19.4
Šířka33.07
Číslo díluLGT21G
ModelkaLGT21G

5. Yaheetech

#ad

Yaheetech Konferenční stolek s výškově nastavitelnou deskou, stolek na kávu, vytahovací stolek do obývacího pokoje, bílý, kanceláře

#ad
Yaheetech #ad - Funkční konferenční stolek: v obývacím pokoji, přitom se nemusíte tak silně naklánět dopředu, kanceláři, v přijímací místnosti nebo v omezeném prostoru se můžete s tímto praktickým stolem velmi pohodlně učit, pracovat nebo stolovat, ale relaxovat na gauči.

Konferenční stolek z mdf ve třídě e1 slouží se skládací funkcí jako stylový nábytek ve vašem domě, užitečný a praktický pro každodenní použití, při nerozšiřování jako stolek na kávu/jídelní stůl / čaj, při rozšíření jako pracovní stůl, stůl pro laptop. Povrch stolu odolný vůči vodě a snadno čistitelný zajišťuje lepší trvanlivost a nezmění barvu v důsledku horka nebo stárnutí. Lift-up stolek do obývacího pokoje: kvalitní kovový systém se postará o lehký a pohodlný tvar kávového stolu na jídelní nebo pracovní stůl.

Stůl na pohovku je vyroben z odolných a vysoce kvalitních materiálů, vše se zaměřuje na bezpečnost a stabilitu. Skrytá úložná přihrádka: vedle spodní odkládací plochy nabízí náš konferenční stolek ještě prostorné místo ve velikosti 86 cm × 39 cm × 10, 6 cm D × Š × H pod deskou stolu na dálkové ovládání, DVD, knihy a vaše další předměty. Podle potřeby lze stůl jednoduše nastavit.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška21.65
Délka38.58
Hmotnost39.46
Šířka19.69
Číslo díluYAi21l0001

6. Yaheetech

#ad

Kulatý konferenční stolek s nastavitelnými ochrannými nohami, stolek do obývacího pokoje z tvrzeného skla a kovové konstrukce, servírovací stolek, Yaheetech Konferenční stolek, moderní skleněný stůl

#ad
Yaheetech #ad - Tento stůl můžete používat v obývacím pokoji, ložnici, na balkóně, přijímací místnosti apod. Bezpečné použití – mezi stolní deskou a kovovou konstrukcí jsou vybaveny 4 přísavkami.

Nastavitelné ochranné nohy – tento kulatý stůl je vybaven 4 protiskluzovými krytkami. Roubovací nohy drží stůl stabilně na nerovném povrchu a chrání podlahu před poškrábáním při posunování. Lehký, ale pevný – díky hmotnosti 9, 4 kg můžete stůl lehce posunout a přizpůsobit různé možnosti uspořádání. Hladký povrch a tvar bez hran nabízejí bezpečné použití.

Zajišťují stabilní skleněnou desku a bezpečné používání. Kroužková podpěra na podstavci umožňuje vysokou trvanlivost. Pro malé prostory – s rozměry 80 cm d × 80 cm Š × 45 cm v je tento kulatý stůl ideální pro malé prostory. Solidní a bezpečný – tento servírovací stolek se skládá z 0, 6 cm silného tvrzeného skla a robustního kovu.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška17.72
Délka31.5
Hmotnost26.68
Šířka31.5
Číslo díluYA-00125384

7. VASAGLE

#ad

Ocelová konstrukce, zlatá barva LGT033A01, 55 × 100 × 45 cm, dekorace, VASAGLE Konferenční stolek, skleněný stůl, 2 police z tvrzeného skla, stolek do obývacího pokoje, do obývacího pokoje

#ad
VASAGLE #ad - Jste připraveni užít si závistivé pohledy svých hostů? Všechny dobré věci potřebují čas? u tohoto skleněného stolu ne! jednoduchá struktura, srozumitelný, označené díly, ilustrovaný návod – tak můžete tento stůl jednoduše postavit a okamžitě vytvořit stylovou atmosféru ve vašem domě.

Díky zlaté kovové konstrukci a průhledným skleněným policím tento kus nábytku pozvedne váš byt. Co dostanete konferenční stolek se 2 skleněnými policemi a zlatou kovovou konstrukcí, a způsob, jak rozzářit váš obývací pokoj. Už žádné kývání kolíjí se vaše staré stoly, když na ně položíte šálek kávy? náš stůl je vybaven nastavitelnými nožičkami, což zajišťuje nejen dobrou stabilitu, ale také chrání vaši podlahu před poškrábáním.

Na tento stůl se můžete spolehnout díky robustní ocelové konstrukci a 6mm tvrzenému sklu poskytuje tento stolek do obývacího pokoje vašim předmětům stabilní stabilitu. Váš obývací pokoj si zaslouží trochu luxusu! dopřejte svému obývacímu pokoji tento elegantní konferenční stolek.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška17.72
Délka21.65
Hmotnost34.83
Šířka39.37
Číslo díluLGT033A01
ModelkaLGT033A01

8. Yaheetech

#ad

Na balkon/kancelář, Yaheetech Konferenční stolek na kávu se 2 policemi, konferenční stolek ve tvaru X, 100 × 50 × 45 cm, jednoduchá konstrukce, bílý, ze dřeva, podpěra, moderní servírovací stolek do obývacího pokoje, stolek do obývacího pokoje

#ad
Yaheetech #ad - Všestranný stůl – tento jednoduchý stůl se hodí pro různé oblasti jako obývací pokoj, kuchyně, ložnice, kancelář a podobně. Mnoho místa pro skladování: tento moderní konferenční stolek má otevřený regál ve spodní části, jako např. Plocha stolu vám nabízí spoustu prostoru pro dekoraci nebo odkládání předmětů.

Stylový design: konferenční stolek ve tvaru x ze dřeva v jednoduchém, ale elegantním vintage stylu, který se ideálně začlení do konceptu vašeho bydlení a postará se o nádech elegantního šarmu. Celý stůl je potažen lakem, který zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Hodí se zejména k odkládání často používaných nebo větších předmětů, časopisy atd. Slouží jako servírovací stolek před pohovkou nebo dokonce jako jídelní stůl. Spodní odkládací plochu lze ještě jednou zatížit až 25 kg.

Notebooky, který vám nabízí spoustu místa pro uložení a zajišťuje pořádek. Stolní desku tak lze zatížit až 100 kg. Stabilní a stabilní: náš konferenční stolek s otevřenou odkládací přihrádkou má x designové výztuhy, aby bylo zajištěno, že struktura je stabilní a robustní. Kvalitní: náš konferenční stolek je vyroben z kvalitních mdf desek a nohou z vybraného borového dřeva. Pro běžné použití a pro vaši vlastní bezpečnost byste se přesto neměli přepínat nebo postavit na stůl.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška17.72
Délka19.69
Hmotnost33.07
Šířka39.37
Číslo díluYA-00101264

9. HOMCOM

#ad

HOMCOM Konferenční stolek, do obývacího pokoje, kanceláře, stolek do obývacího pokoje, 100 × 50 × 46,5 cm, stolek na kávu, otevřená odkládací plocha, přírodní dřevo, MDF ocel, servírovací stolek se zvýšeným okrajem stolu

#ad
HOMCOM #ad - Zvýšený okraj stolu: hrana stolní desky je asi o 4 cm zvýšená, takže odložené předměty nespadají ani nesrolují. Robustní konstrukce: tento praktický stolek na pohovku se skládá ze stabilního dřevěného materiálu a vysoce zatížitelného kovového rámu, takže každé patro má nosnost až 10 kg pro snadné nošení nápojů, mís s občerstvením atd.

Charakter s hranami: se směsí přírodního dřeva, černého ocelového rámu a odkládací plochou z kovové mřížky s jemnými oky lze tento servírovací stolek ideálně kombinovat s rustikálním nábytkem a nábytkem v průmyslovém designu.

Detaily výrobku: celkové rozměry: 100 š x 50 h x 46, 5 V cm, nosnost: 10 kg stolní deska, 10 kg odkládací plocha. Na spodní odkládací ploše lze navíc pohodlně odložit dálkové ovládání, horní odkládací plocha nabízí dostatek místa na svačinu a nápoje, časopisy a smartphony. Dvě odkládací plochy: hladká, zatímco se ponoříte do napínavého sériového maratonu.
ZnačkaHOMCOM #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška18.31
Délka39.37
Hmotnost15.43
Šířka19.69
Číslo díluDE839-508V00ND0431
Modelka839-508V00ND

10. Yaheetech

#ad

Stolek do obývacího pokoje s policemi, konferenční stolek, ocelová konstrukce, 100 × 50 × 45 cm, Yaheetech Konferenční stolek ze dřeva, průmyslový design, stolek na kávu

#ad
Yaheetech #ad - Můžete postavit vázu s květinami nebo malou dekoraci, knihy, abyste svému bytu dodali něco navíc. Víceúčelový – tento konferenční stolek umožňuje použití v kanceláři i doma. Tyto robustní materiály zajišťují dlouhou životnost.

Přináší pořádek do pokoje – na prostorné desce stolu a odkládací ploše najdete své místo laptop, šálky a podobně. Velký stůl – s plochou 100 cm d × 50 cm Š nabízejí 2 přihrádky spoustu místa pro uložení knih, časopisů, notebooků a podobně. Na spodní polici můžete umístit koše nebo bedny, abyste rozšířili úložný prostor. Nastavitelné ochranné nožky – 4 šroubovací ochranné nožky pomáhají vyrovnat stůl při nerovnostech a chrání podlahu díky gumovému povrchu před poškrábáním při posunování.

Stůl můžete použít jako dodatečnou odkládací plochu v kuchyni, na pohovku v obývacím pokoji, na noční stolek v ložnici nebo servírovací stolek v konferenční místnosti. Odolné materiály – tento servírovací stolek se skládá z mdF desek emisní třídy E1 a odolného kovu.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška17.52
Délka39.37
Hmotnost32.41
Šířka19.69
Číslo díluYAcjcn0002