Top 10 mini Kühlschrank Durchsichtig – Mini chladničky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TZS First Austria

#ad

Vyměnitelné dveřní zarážky, TZS First Austria Mini lednička 40 l netto 34 l, uzamykatelná | lednice na nápoje tichá | minibar pro kempování, bez mrazicího, kancelář a malé byty, LED osvětlení

#ad
TZS First Austria #ad - Kompaktní a flexibilní: obzvláště kompaktní design se zde setkává s působivým užitným objemem cca 40 l. Kromě toho lze obsah minibaru navíc zajistit praktickou blokovací funkcí. Oboustranná montáž: vysoká míra flexibility je zaručena oboustrannými dvířky.

Kompletní rozsah dodávky: rozsah dodávky obsahuje 1 x mini chladničku, 2 x variabilní dveřní přihrádky, 1x intergované led osvětlení interiéru, 2 x výškově nastavitelné vkládací police, 2 x přihrádky na dveře a 1 x kovový držák. Díky inovativní chladicí technice peltier a výkonu 63 W je TZS mini lednička energeticky úsporná a téměř tichá. Výkonná a tichá: tzs mini chladnička bez mrazicího boxu pokrývá všechny potřeby mezi 4° – 16°.

Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Díky tomu je tzs mini lednička perfektním průvodcem do kanceláře, kempingového autobusu, hotelového pokoje nebo prázdninového bytu. Vč. 2 klíčů.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceFirst #ad
Výška22.24
Délka15.75
Hmotnost27.12
Šířka16.93
Číslo díluFA-5172
ModelkaFA-5172

2. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lednička, minibar., lednička na nápoje

#ad
Klarstein #ad - Všestranná mini chladicí skříňka: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako venkovní lednice nebo jako kempingová lednička. Atraktivní poklad: naše malá chladnička má atraktivní design, který vyzývá k pohledu a po otevření svítí jasným vnitřním osvětlením.

Nápoje, potraviny, kosmetika a více: s touto lednicí na nápoje jako domácí bar, malé pokoje nebo jako kosmetická lednička máte vše vždy po ruce. Obsah je plně osvětlený, také lahve a svačiny. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Dné bzučení a hučení: hlučný mini pátek ruší dobrý film nebo dobrý rozhovor.

Navzdory své malé ploše nabízí tato 23litrová chladnička dostatek místa. Naše malá chladnička je vybavena tichým motorem, abyste si mohli v klidu vychutnat chlazené pokrmy a nápoje. Naše chladničky na nápoje jsou vybaveny ekologickým kompresorem R600a, nikoli náklady. Lednička žádná, který maximalizuje chladicí výkon, šetří náklady na elektřinu: užijte si výhody naší mini chladničky bez zbytečných nákladů.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška18.5
Délka15
Hmotnost18.74
Šířka15
Číslo dílu4260275620310
Modelka10035239
ZárukaNa.

3. Klarstein

#ad

Malá chladnička Skincare 5 – 15 °C, 40l mini lednice na nápoje a kosmetiku, malý minibar, malá a tichá lednička, nastavitelné přihrádky, Klarstein Mini chladnička do pokoje

#ad
Klarstein #ad - Proto je naše chladnička tichá a vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 40litrová chladnička dostatek místa na pivo, svačinu, alkohol, výrobky pro péči atd.

Dné bzučení a bzučení: hlučná mini chladnička ruší dobrý film nebo dobrou konverzaci. Půvabný šperk: naše malá lednička má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí. Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako chladnička pro kempování nebo péči o pleť. Naše mini lednička je vybavena ekologickým kompresorem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady.

Po otevření svítí světlé vnitřní osvětlení. Obsah je plně osvětlený, včetně obou dveřních polic. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Je to šťastný čas: s mini ledničkou happy hour pro pokoj nebo do kanceláře máte vše vždy po ruce. Chladicí skříňka nešetří náklady na elektřinu: užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška21.06
Délka15.75
Hmotnost41.89
Šířka18.9
Číslo díluHEA-HappyHour-42Blk
Modelka10035239

4. Klarstein

#ad

33 l, mini pro pokoje a kempování, lednice na nápoje na nápoje, mini lednička tichá, Min Fridge 5-15 °C, svačinky a péče o pleť, malá, Klarstein Malá chladnička Happy Hour

#ad
Klarstein #ad - Naše malá chladnička je vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Dné bzučení a hučení: hlučný mini fridge narušuje dobrý film nebo dobrou konverzaci. Nápoje, kosmetika a další: s touto lednicí na nápoje jako domácí bar, potraviny, malý pokoj nebo jako kosmetická lednička máte vše vždy po ruce.

Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako venkovní lednice nebo jako kempingová chladnička. Atraktivní poklad: naše malá lednička má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí a po otevření svítí jasným vnitřním osvětlením. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje.

Naše ledničky na nápoje jsou vybaveny ekologickým kompresorem R600a, nikoliv náklady. Chladicí skříňka ne, který maximalizuje chladicí výkon, šetří náklady na elektřinu: Užijte si výhody naší mini ledničky bez zbytečných nákladů. Obsah je plně osvětlený, také lahve a svačiny. I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 33litrová chladnička dostatek místa.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška21.5
Délka15.83
Hmotnost24.25
Šířka16.97
Číslo díluHEA-Happy-Hour-D
Modelka10035239

5. Klarstein

#ad

Pivní lednice 5–15 °C, mini lednička, tichá, 19 l, Klarstein Mini chladnička do pokoje, stříbrná, kempování, mini lednička na nápoje, lednice mini, tichá lednice malá, kosmetiku a outdoor

#ad
Klarstein #ad - Dné bzučení a bzučení: hlučná mini chladnička ruší dobrý film nebo dobrou konverzaci. Naše mini lednička je vybavena ekologickým chladicím prostředkem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady. I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 23litrová chladnička dostatek místa na pivo, alkohol, svačinu, výrobky pro péči atd.

Po otevření svítí jasné vnitřní osvětlení, které plně osvětluje obsah chladničky. Je to šťastný čas: s mini ledničkou happy hour pro pokoj nebo do kanceláře máte vše vždy po ruce. Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako chladnička pro kempování nebo péči o pleť.

Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Chladicí skříňka nešetří náklady na elektřinu: užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů. Proto je naše chladnička tichá a vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Půvabný šperk: naše malá lednička má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška18.5
Délka14.96
Hmotnost18.74
Šířka14.96
Číslo dílu10035240
Modelka10035239

6. Klarstein

#ad

Mini chladnička na nápoje, malá chladnička Skincar 6 – 18 °C, malá a tichá chladnička, občerstvení a kosmetiku, nastavitelné přihrádky, Klarstein Mini chladnička do pokoje, 38 l, malý minibar

#ad
Klarstein #ad - Obsah je plně osvětlený, včetně obou dveřních polic. Chladicí skříňka ne, šetří náklady na elektřinu: užívejte si výhody naší chladničky bez zbytečných nákladů. Po otevření svítí světlé vnitřní osvětlení. Proto je naše chladnička tichá a vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu.

I přes svou malou odkládací plochu nabízí tato 38litrová chladnička dostatek místa na pivo, alkohol, svačinu, výrobky pro péči atd. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 6 – 18 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Je to šťastný čas: s mini ledničkou happy hour pro pokoj nebo do kanceláře máte vše vždy po ruce. Všestranná mini chladnička: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako minibar nebo jako lednice pro kosmetiku nebo péči o pleť.

Atraktivní poklad: naše malá lednička má atraktivní design, který vás zve k nahlédnutí. Naše mini lednička je vybavena ekologickým kompresorem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady. Dné bzučení a bzučení: hlučná mini chladnička narušuje dobrý film nebo dobrou konverzaci.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška20.08
Délka16.14
Šířka16.93
Číslo díluHEA3-HappyH-38l-WH
Modelka10035239

7. Klarstein

#ad

Kempování, 3 stupně chlazení, 17 l, kanceláře 0 – 15 °C, Klarstein Mini chladnička na nápoje, péče o pleť Fridge, malá, mini lednice do pokoje, tichá

#ad
Klarstein #ad - Půvabný poklad: naše malá lednička má atraktivní design, který zve k nahlédnutí a září jasným vnitřním osvětlením. Dné bzučení a bzučení: hlučná chladnička ruší dobrý film, spánek nebo dobrou konverzaci. Chladicí skříňka na nápoje: užijte si výhody této minibarové ledničky bez zbytečných nákladů.

Naše lednice beauty je vybavena tichým motorem, abyste si mohli vychutnat chlazené pokrmy a nápoje v klidu. Navíc nabízí naše mini lednička ideální teplotu mezi 0 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje. Chladnička je malá a vybavena ekologickým chladicím prostředkem R600a, který maximalizuje chladicí výkon, nikoliv náklady.

I při menší velikosti nabízí 17litrový mini Fridge dostatek místa pro pivo, potraviny, svačinu a výrobky Skincare. Tato mini lednička je plně osvětlená, včetně potravin a nápojů. Nápoje, kosmetika a další: s touto chladničkou na láhve do pokoje, hotelu a kanceláře máte vše vždy po ruce. Chlazení, na které se můžete spolehnout: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory a pokoje nebo jako kempingová chladnička.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška13.19
Délka16.34
Hmotnost16.09
Šířka15.16
Číslo dílu10035730
ModelkaHEA6-CoolHide-Blk

8. NORTHCLAN

#ad

NORTHCLAN Mini chladnička do pokoje 15 l, růžová, s 220 V AC/12 V DC pro použití v autě a v domácnosti, perfektní pro nápoje, max. & režim Eco, svačinky, přenosná chladnička a topení, kosmetiku

#ad
NORTHCLAN #ad - Uděláme, abychom problém vyřešili za vás. Vyjímatelný regál usnadňuje ukládání nápojů, potravin a kosmetiky v různých výškách, čerstvého ovoce, aby se malé předměty snadno oddělily a rozšířily úložný prostor. Režim max a eco: max rychlé chlazení, abyste dosáhli chladicího efektu, hluk > 28 db, neruší odpočinek během práce, hluk ≤ 28 db, ale rychlost chlazení je pomalejší než v maximálním režimu.

Funkce ohřevu a chlazení: chladí až o 15 – 20 °c pod okolní teplotu, udrží teplo až na 65 °c, nastavuje chladničku pouze jedním spínačem na chlazení nebo zahřátí. Velký objem 15 l : naše mini chladnička s objemem 15 l může uchovávat 21 x 330 ml konzervované nápoje nebo 15 x 380 ml vody v lahvích. Je praktický a přenosný a také pěkný dárek pro přátele a rodinu. Doporučuje se nejdříve spustit režim max, ECO úspora energie a ultralehký provoz, a pak přepněte do režimu Eco. Energeticky úsporná a šetrná k životnímu prostředí: mini lednička vyrobená pokrokovou polovodičovou chladicí technologií, certifikát kvality.

Chladicí režim prodlužuje trvanlivost vašich oblíbených produktů péče o pleť a režim topení udržuje vaši ranní kávu v teple. Použití doma i v autě: vybaveno dvojím režimem střídavého proudu 220–240 v / 12 v stejnosměrného proudu, při jízdě na člunu, na cestách, kanceláři, se kterým můžete zcela jednoduše přepínat režim podle svých potřeb. Vnitřní teplota chladničky na nápoje se mění podle okolní teploty. Tento spolehlivý elektrický chladicí box lze použít kdekoliv v ložnici, administrativní pracovníky, na koleji, kempování atd.
ZnačkaNORTHCLAN #ad
VýrobceNORTHCLAN #ad
Výška10.63
Délka15.75
Hmotnost8.62
Šířka11.81
Číslo dílu15X
Modelka15X

9. NORTHCLAN

#ad

Svačinky, max. a ekologický režim, černá, přenosná chladnička a topení, kosmetiku, NORTHCLAN Mini chladnička do pokoje 15 l, s 220 V AC/12 V DC pro použití v autě a v domácnosti, perfektní pro nápoje

#ad
NORTHCLAN #ad - Ekologická a energeticky úsporná – mini chladnička northclan používá polovodičovou chladicí technologii a je 100% bez freonů. Vyjímatelný regál umožňuje mnohostranné skladování a oddělení malých předmětů. Je praktický, přenosný a ideální dárek pro přátele a rodinu.

Doporučuje se nejdříve spustit režim max, hluk ≤ 28 db, neruší odpočinek během práce, hluk > 28 dB, abyste dosáhli chladicího efektu, a pak přepněte do režimu Eco. Použití v autě a doma– 220 v ac/12 v dc dvojitý režim konektor umožňuje použití této chladničky kdekoli, na koleji nebo na cestách, kde ji potřebujete. Tato chladnička je šetrná k životnímu prostředí a šetří energii. Ať už v ložnici, při kempování, kanceláři, tato mini lednička je vždy s sebou. Přenosná mini chladnička s velkým objemem 15 l – mini chladnička northclan je perfektní pro skladování potravin, nápojů, kosmetiky a občerstvení.

Je to ideální dárek pro přátele a rodinu v nadcházejícím létě. Funkce chlazení a ohřevu– s touto chladničkou můžete v létě udržovat pokrmy studené a v zimě teplé. Vnitřní teplota chladničky se mění v závislosti na okolní teplotě. Chladicí režim udrží vaše oblíbené produkty péče o pleť déle čerstvé, zatímco topný režim udrží váš oběd teplý. S kapacitou 15 litrů se hodí do chladničky 21 x 330 ml nápojových plechovek nebo 15 x 380 ml lahví na vodu.
ZnačkaNORTHCLAN #ad
VýrobceNORTHCLAN #ad
Výška10.63
Délka15.75
Hmotnost8.62
Šířka11.81
Číslo dílu15X
Modelka15X

10. Bomann

#ad

Bomann Chladnička se skleněnými dveřmi, kempování, ideální pro hry, party, kancelář, bar, 48 litrů chladič nápojů, KSG 7282.1 lednice na nápoje malá, tichá mini chladnička bez mrazáku 39 dB

#ad
Bomann #ad - Jako malá pivní lednice nebo chladnička na láhve – ideální pro 44 pivových plechovek à 330 ml nebo 32 vodních lahví à 500 ml – také na cola, sodu, energii a další nápoje. S odnímatelnou a výškově nastavitelnou mřížkovou policí lze v případě potřeby využít celý objem nápojové chladničky.

Máte vždy průhled, i když jsou dveře zavřené. Nízká spotřeba – chladnička pracuje s ekologičtějším chladivem R600a a má spotřebu pouze 89 kWh/rok energetická třída F. Teplotu lze plynule nastavit od 0° do 15 °C a pracuje velmi tiše, pouze s 39 decibely. Chladnička na nápoje má dveřní zarážku vpravo a má vnitřní led osvětlení a dveře s dvojitým zasklením.

Osvětlení lze zapnout samostatně, tzn. Bomann ksg 7282. 1 mini chladnička bez mrazáku, na hraní, sklep a garáž – rozměry: výška 51 cm, kempování, občerstvení, volně stojící se skleněnými dveřmi, ideální jako party chladnička, kuchyně, hloubka 47, šířka 43 cm, do kanceláře, 5 cm.
ZnačkaBomann #ad
VýrobceBomann #ad
Výška12.6
Délka3.15
Hmotnost35.27
Šířka5.91
Číslo dílu772821
Modelka772821
Záruka2 roky záruka výrobce.