Top 10 Light Therapy Lamp – Trvalá světla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sotipevs

#ad

Denní světlo, lampa na sluneční světlo, Sotipevs Lampa pro denní světlo 15000 Lux, plnospektrální lampa pro domácnost/kancelář, dotyková lampa, LED světelná terapie bez UV záření

#ad
Sotipevs #ad - Přenosný a závěsný – stojan otočný o 180° s otvory pro zavěšení lze libovolně umístit na psací stůl nebo zavěsit na zeď. Lampa pro denní světlo 15000 luxů – lampa poskytuje až 15 000 luxů pro efektivní, bezpečné a přirozené světlo. Je zcela bez blikání a chrání oči LED osvětlením.

Kompaktní, snadno se přenáší, takže si můžete užívat teplé světlo kdykoli doma, symetrická čtvercová konstrukce, v kanceláři nebo na cestách. Asovač a funkce paměti – se 6 druhy časovačů se světlo po uplynutí časovače automaticky vypne a velmi dobře se hodí pro čtenáře před spaním. Funkce paměti ukládá naposledy nastavenou teplotu barev a nastavení jasu, takže světla můžete rychle zapnout a zapamatovat si své preference. Pokud to není potřeba, můžete funkci časovače na 2 sekundy zrušit stisknutím a podržením tlačítka časovače.

3 teploty barev – s rozsahem 3000 k/4500 k/6000 k má 3 barevné teploty pro splnění vašich potřeb: studená bílá pro použití v kanceláři, kuchyni a obývacím pokoji pro osvěžení; teplá bílá pro použití ve studiu pro ochranu vašich očí; a teplé žluté světlo pro použití v ložnici nebo v zimě pro vytvoření příjemné atmosféry. Vezměte prosím na vědomí, že byste se na světlo neměli dívat přímo. 5 nastavitelných jasů – sluneční lampa nabízí 5 stupňů jasu 20, 0 % – 100, 0 % pro maximální komfort a přizpůsobivost bez poškození očí.
ZnačkaSotipevs #ad
VýrobceSotipevs #ad
Výška7.48
Délka0.43
Hmotnost0.99
Šířka6.3

2. Beurer

#ad

Simulace denního světla, intenzita světla cca 10 000 luxů ve vzdálenosti 10 cm, zdravotnický prostředek s technologií LED, Beurer TL 30 denní světlo, blikání a bez UV, s variabilním stojanem a taškou

#ad
Beurer #ad - Wellness - světlo v praktickém formátu tabletu je ideální pro pracovní stůl i na cestách. Světelná sprcha s umělým denním světlem pomáhá proti nevyváženosti, depresivní náladě, energii a nedostatku jízdy a místo toho zajišťuje pozitivní náladu.

Denní lampa s intenzitou světla 10 000 luxů ve vzdálenosti přibližně 10 cm pro simulaci denního světla v případě nedostatku světla v temných dnech. Certifikovaný lékařský produkt má mimořádně rovnoměrné osvětlení pomocí energeticky úsporné technologie LED a lze jej ovládat pomocí pohodlného ovládání jedním tlačítkem.

Obsah dodávky: denní světlo tl 30, agregát, úložný vak, variabilní stojan, návod k použití. S osvětlovací oblastí 20 x 12 cm, hmotnost produktu cca 330 ga praktický úložný vak, můžete si s sebou vzít lampu všude. Díky variabilně nastavitelnému podstavci lze TL 30 používat ve formátu na výšku a na šířku.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer #ad
Výška9.29
Délka6.14
Hmotnost1.65
Šířka1.02
Číslo díluTL 30
Modelka608.05

3. VTHW

#ad

Plynulé stmívání, VTHW Lampa s denním světlem, lampa s dotykovým ovládáním, UV světlo bez UV záření, 10 000 Lux lampa s paměťovou funkcí, pro domácnost/kancelář, skládací držák, 4 časovače

#ad
VTHW #ad - Praktická 4 nastavení časovače 15/30/45/60 minut. Den otců, 1 x 1, den svatého Valentýna. Upravte si nejvhodnější světlo podle prostředí. Podržte síťový spínač po dobu 2 sekund, abyste jednoduše nastavili stupeň jasu od 20 % do 100 % - 20 %. Dotykové ovládání a nastavitelný plynulý jas: lampa má velmi citlivé dotykové ovládání, takže si nemusíte dělat starosti s náhodným klepnutím.

Bez blikání, neoslňující, příjemné na oči a pokožku. Skvělý dárek pro vaši rodinu a přátele: naše lampa na denní světlo je perfektním vánočním dárkem. Obdržíte: 1 x lampa s denním světlem, den matek, 5m USB-C kabel a 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Rovnoměrná intenzita osvětlení. Nastavte úhel otevření tak, na psacím stole v kabině a jinde.

Ultra tenký, aby světlo bylo nejlépe potřeba, abyste ho mohli umístit vedle vašeho notebooku, na kuchyňském pultu, lehký, aby se vešel do téměř každého prostoru. Plné spektrum 10 000 luxů bez uv záření: uvolněte přirozené sluneční světlo s intenzitou 10 000 luxů intenzita světla a získejte 6500 K studené bílé světlo. Doporučujeme začít s 15 minutami a poté postupně zvyšovat na 15 minut až 1 hodinu denně, dokud nenajdete své osobní efektivní potřeby. Síťový zdroj není součástí dodávky.
ZnačkaVTHW #ad
VýrobceVTHW #ad
Výška5.98
Délka0.63
Hmotnost0.53
Šířka5.98
Číslo díluHYG-01
ModelkaHYG-01

4. Auriox

#ad

5 nastavitelných intenzit světla, 4 nastavení časovače, světelná terapie s paměťovou funkcí, Auriox Lampa pro denní světlo, lampa pro, 12000 luxů, 3 barvy světla, sluneční světlo bez UV záření

#ad
Auriox #ad - Je super jednoduchý a praktický a dokáže splnit všechny vaše potřeby pro dostatek světla. 30 minut až 1 hodina denně. Plnospektrální žárovka 12000 lux lampa na denní světlo může poskytnout intenzitu světla až 12000 luxů pro simulaci slunečního světla.

Dodává se s dálkovým ovládáním, které se pohodlně obsluhují a mají delší životnost než běžné spínače. Je velmi praktický a šetří energii. Současně využívá celé led celé spektrum k odfiltrování škodlivého UV světla, takže nepoškodí vaši pokožku jako slunce. Nastavitelné barvy a jas tato světelná terapeutická lampa má 3 barvy světla bílá, 50 %, přírodní a teplá a 5 stupňů jasu 10 %, 25 %, 75 %, 100 %. Neoslňující světlo bez blikání bez blesku a záření. Můžete se volně přizpůsobit vašim osobním preferencím a prostředí.

Umožňuje vám nastavit časovací režimy od 10 do 60 minut v intervalu 10 minut. Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás ihned, do 24 hodin vám poskytneme uspokojivou odpověď. Podržte tlačítko spínače, může ovládat denní světlo do 1 – 15 metrů. Snadné použití světelná terapeutická lampa má dvě kontaktní metody: krátký a dlouhý tlak, abyste mohli volně nastavit teplotu barvy. Nastavení časovačelampa se světelnou terapií má zabudovaný automatický časovač.
ZnačkaAuriox #ad
VýrobceAuriox #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81

5. Beurer

#ad

Se stmívačem, LED technologie SunLike®, 14 000 luxů, Beurer TL 95 lampa pro denní světlo, simulace denního světla, zdravotnický výrobek, denní světlo při nedostatku světla

#ad
Beurer #ad - Zdravotnický produkt: lampa se díky simulaci denního světla hodí k použití při nedostatku světla, jako je nerovnováha, stlačená nálada nebo energie a ztráta pohonu.

S stmívačem: jas světla pro denní světlo lze individuálně nastavit pomocí integrované funkce stmívání v 6 stupních. Spora energie: inovativní světelná technologie sunlike led umožnila rovnoměrné osvětlení bez blikání a UV záření, které je navíc mimořádně energeticky úsporné. Výkonný: lampa dosahuje mimořádně jasného osvětlení s intenzitou světla 14 000 luxů při cca 20 cm vzdálenost – osvětlená plocha je přitom 37 x 30 cm obzvlášť velká. Paměťová funkce: lampa má paměťovou funkci, která si pamatuje jak naposledy nastavenou dobu ošetření, tak i jas – pro obzvlášť pohodlné ovládání.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer GmbH #ad
Výška8.27
Délka20.55
Hmotnost4.19
Šířka13.54
Číslo dílu60844
Modelka60844
Záruka2 roky výrobce.

6. Top Life

#ad

Vollspektrum, 6.000 Lux, Top Life Lichttherapielampe 15.000 Lux – Leistungsstarkes Licht für besseres Wohlbefinden – Einstellbare Tageslichtlampe mit 3 Intensitäten 10.000 Lux

#ad
Top Life #ad - Ideal bei müdigkeit, wenn sonne selten ist – phototherapiegeräte werden in den nordischen Ländern häufig verwendet, um den Mangel an natürlichem Licht im Winter auszugleichen. Sein verstellbarer ständer ermöglicht es Ihnen, wenn Sie lesen, ihn horizontal oder vertikal zu verwenden.

100 % der uv-strahlen werden gefiltert, es gibt Kontraindikationen, 5 meter kabel, um die Lampe überall zu verwenden. Ihre express-lichtkur – im vergleich zu einer 10000-lux-lichttherapie ermöglicht die intensität von 15. 000 lux kürzere sitzungen oder ermöglicht es, weiter von der Lampe entfernt zu sein. Vorteile – französisches unternehmen. Extra langes 2, siehe Abschnitt „Sicherheitshinweise“ auf dieser Seite.

Weniger zeit, mehr Komfort … bei jeder Verwendung. Verbringen sie den winter mit einem lÄcheln – das intensive weiße licht dieser 15. 000 lux starken Lichttherapielampe hält Sie vital und energiegeladen. Einstellbar und transportbar – neben dem einzigartigen 15. 000-lux-modus können sie zwei weitere intensitätsstufen wählen: 10000 lux und 6. 000 lux lichtstärke bei 10 cm.
ZnačkaTop Life #ad
VýrobceTop Life #ad
Výška10.83
Délka6.3
Hmotnost0.97
Šířka0.79
Číslo díluTL-1885
ModelkaTL-1885

7. KICLBD

#ad

Bez UV záření, intenzita světla, 4 časovače, 5 nastavitelných paměťových funkcí, Lampa pro denní světlo 10 000 luxů, lampa se 3 barvami světla, lampa pro domácnost/kancelář černý

#ad
KICLBD #ad - Led je uv zdarma, nepoškodí vaši pokožku. Es, znovu nastavit. Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, bezplatné vrácení. Můžete je používat v tmavých nebo deštivých dnech, kdy světlo není dobré. Po zapnutí stiskněte po dobu 1 sekundy pro přepnutí teploty barvy. S paměťovou funkcí si svítidlo zapamatuje předchozí nastavení jasu, šetří čas a vyhýbá se.

Nejlepší dárek pro vaše nejmilejší: tato stolní lampa s jedinečným tvarem a měkkým světlem je nejlepším dárkem pro rodiče, poskytujeme vám záruku 3 měsíce, děti a milence. Plnospektrální lampa s denním světlem bez uv záření: toto výškové slunce napodobuje plné spektrum světla denního světla a nabízí doporučený jas 10 000 luxů, abyste se v zimních dnech cítili jasně. 5 stupňů nastavitelného jasu a 3 barevné teploty sluneční světlo: tato světelná terapeutická lampa je k dostání ve 3 variantách barevné teploty.

Jas světla můžete nastavit pomocí tlačítek "+", " -". Díky zesílenému designu soklu lampa se světelnou terapií snadno nespadne. Umělecký design: pozvali jsme italské designéry, který je módní, aby navrhli vzhled tohoto produktu, klasický a velmi pěkný na to, aby jej vystavili doma. Klikněte na tlačítko hodin, není nutné ruční vypnutí lampy na psacím stole, vyberte příslušnou dobu a zobrazí se odpovídající kontrolka. Asovač a funkce paměti: nastavení času na 15/30/45/60 minut, což zejména v noci vytvoří ideální atmosféru pro spaní.
ZnačkaKICLBD #ad
VýrobceSHENZHEN HUAZHITAI TECHNOLOGY CO.,LTD #ad
Výška3.66
Délka12.6
Šířka7.87
Číslo díluDZ03-A3
ModelkaDZ03-A3

8. Comfytemp

#ad

Zlepšuje spánek, Comfytemp Lampa s denním světlem, budík denního světla, 4 stupně jasu a časovač, plné spektrum, 10 000 luxů sluneční světlo, 3 barevné teploty, bez UV záření

#ad
Comfytemp #ad - Vezměte si s sebou na cesty: naše náladová lampa byla vyvinuta speciálně pro mobilní použití a umožňuje vám vzít si výhody světelné terapie všude s sebou. Kromě toho si můžete vybrat mezi denním světlem, přirozeným světlem a teplými barvami světla, pomocí kterých můžete světlo přizpůsobit vašim preferencím a specifickým potřebám.

Ukažte své rodině a přátelům, jak moc vám záleží na jejich pohodě, že jim darujete přístroj, tím, který pozvedne vaši náladu, zlepšuje kvalitu spánku a zvyšuje jejich koncentraci a produktivitu. Zlepšete si pohodu s časově řízenými sezeními: naše světelná terapeutická lampa nabízí čtyři přednastavené možnosti času, 30, abyste ji mohli snadno zabudovat do svého denního rozvrhu. Ať už na univerzitě, na pracovišti nebo na cestách, díky kompaktním rozměrům a lehké konstrukci je neuvěřitelně praktické vzít s sebou. S intenzitou světla od 3000 do 10 000 luxů a třemi teplotami barev je tato kompaktní lampa perfektní pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví a produktivitu.

Každé nastavení vytváří prostředí, abyste vytvořili ideální atmosféru. Intenzita světla a teplota barev pro individuální pohodlí: naše lampa s terapií světelnou terapií nabízí čtyři různá nastavení intenzity, které má pozitivní vliv na váš stav. Vyberte si mezi 15, 45 nebo 60minutovými sezeními a nechte lampu jemně vést terapeutickými účinky. Zažijte transformační sílu světelné terapie ještě dnes! Plně spektrální světelná terapeutická lampa: naše revoluční plnospektrální světelná terapie lampa byla vyvinuta pro zlepšení nálady, podporu zotavujícího spánku a zvýšení úrovně energie a koncentrace.
ZnačkaComfytemp #ad
VýrobceShenzhen Yicaiwangluo Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.79
Délka9.45
Šířka7.48
Číslo díluK4016

9. Beurer

#ad

Pohodlné ovládání aplikací, bílá barva, 1 kus balení 1 ks, Beurer TL 100 2 v 1 LED denní světlo a náladové světlo, s funkcí změny barvy

#ad
Beurer #ad - Přístroj pro světelnou terapii má led stmívač s 10 stupni jasu a paměťovou funkcí pro uložení Vaší preferované intenzity světelné terapie. Simulací denního světla zabráníte projevům nedostatku světla: se svítivostí 10 000 luxů při cca 10 cm vytváří náladová lampa příjemné světlo bez blikání; s aplikací Beurer LightUp český jazyk nelze zaručit.

S aplikací beurer lightup můžete lampu s funkcí denního světla ovládat jednoduše a pohodlně. Vytvořte se stmívatelným světlem obzvlášť příjemné světlo pomocí funkce změny barev s 256 odstíny, o světlé a rovnoměrné osvětlení se postará osvětlená plocha o průměru cca 33 cm 855 cm².

S led lampou pro denní světlo můžete tyto projevy minimalizovat. Díky štíhlému a stylovému designu se světelná sprcha s energeticky úspornou LED technologií přizpůsobí každému obytnému prostoru. Rozsah dodávky: lampa pro denní světlo TL 100, síťový zdroj, návod k použití. Zejména v tmavém ročním období trpí mnoho lidí často nerovnováhou, stlačenou náladou, energií a nehybností.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer #ad
Výška13.19
Délka7.99
Hmotnost2.16
Šířka12.05
Číslo díluTL 100
Modelka608.35

10. Deng Jr

#ad

S dálkovým ovládáním, simulace denního světla, světelná terapie, 3 teploty barev, nastavitelné intenzity světla a časovač, 10 000 luxů, Deng Jr Lampa pro denní světlo, sluneční světlo bez UV záření

#ad
Deng Jr #ad - Snadné použití lampu pro denní světlo lze používat nejen dotykem základních tlačítek, ale pro snadné použití je také vybavena dvěma dálkovými ovladači. Usb nabíjecí přípojka a funkce paměti usb porty na spodní straně podporují nabíjení mobilních telefonů.

Paměťová funkce vám pomůže rychle zapnout světlo od posledního nastavení jasu. 10 000 lux bright light therapy led světelná terapie bez blikání a uv záření simuluje přirozené denní světlo s 10 000 luxy a pomáhá efektivně bojovat proti špatné náladě a nedostatku energie v tmavších měsících, bez rizika spálení, protože tato lampa neobsahuje UV záření. Plnospektrální světlo a uživatelsky definovaný jas nastavte jas jednoduše na 10 % – 100 % pro různé vzdálenosti osvětlení.

Tíhlý a elegantní design s jedinečným tvarem měsíce a teplotami barev 2700 – 6000 K můžete vytvořit dech beroucí prostředí pro každou příležitost se stylovým doplňkem vaší bytové kultury. Jednoduchý časový interval od 10 minut do 90 minut, změna teploty barev nebo nastavení jasu. Lze jej postavit na psací stůl, práci na směny, kuchyňský pult nebo umyvadlo. Perfektní pro zimní blues, nespavost, nedostatek slunečního světla, administrativní pracovníky a seniory.
ZnačkaDeng Jr #ad
VýrobceSHENZHEN VALED LIGHTING CO.,LTD #ad
Výška6.69
Délka5.91
Hmotnost1.63
Šířka5.91
Číslo díluVL-TL-S9-R
ModelkaVL-TL-S9-R