Top 10 LED Lenser Stirnlampe – Čelovky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ledlenser

#ad

M., Svítilna Ledlenser 500853, černá / červená

#ad
Ledlenser #ad - Ledlenser h8r: dobíjecí, ergonomické hlavové světlo s nízkou hmotností a optimálním rozložením hmotnosti pro pohodlné nošení a integrované zadní světlo pro větší bezpečnost. Vysoká svítivost: lampa na helmu s dosahem až 150 metrů, 600 lumenů a až 120 hodin doby svícení - vysoce kvalitní a výkonná.

Patentovaný systém pokročilého ostření: efektivní a přesné světlo díky inovativnímu reflektoru - z kulatého světla zblízka se stane ostře zaostřené dálkové světlo - Rapid Focus pro výměnu světelného kuželu a mnoho dalšího. Tři světelné funkce: „power“ pro vysoký světelný výkon, „mid power“ s jasným energeticky úsporným světlem a „Low Power“ s energeticky úsporným světlem pro dlouhé doby chodu, např.

Pro čtení bez oslnění nebo práci. Obsah dodávky: 1 světlomet se sadou baterií, kabel usb - barva: červená / černá - Hmotnost: 159 g ? - Záruka: 7 let - Vodotěsnost: IPX 4.
ZnačkaLedlenser #ad
VýrobceLedlenser #ad
Výška1.69
Délka2.64
Hmotnost0.35
Šířka1.81
Číslo dílu500853
Modelka500853
Zárukažádné.

2. Coast

#ad

černá, Coast XPH30R 1000 lumenů zaostřitelná USB-C dobíjecí Dual Power LED čelovka s magnetickou nohou

#ad
Coast #ad - S ukazatelem doby životnosti baterie lze přesně sledovat stav energie a v případě potřeby jej nabíjet přes vestavěnou nabíjecí přípojku ProTek. Tělo světlometu bylo vyvinuto pro řešení úkolů osvětlení z každého úhlu.

Elovka coast xph30r dual power má kompaktní hliníkové pouzdro odolné proti povětrnostním vlivům a prachu, které lze ve svém držáku otáčet pro dynamické, směrové světlo. Lze jej snadno vyjmout z držáku, aby se stala všestrannou, přenosnou kapesní svítilnou se zabudovanou magnetickou nohou pro upevnění na kovové povrchy. Patentovaná zaostřovací technologie pure beam poskytuje variabilní osvětlení s plynulými přechody mezi reflektorem a bodovým paprskem do režimu se středním, vysokým a nízkým výkonem.
ZnačkaCoast #ad
VýrobceCoast Cutlery #ad
Výška1.5
Délka4
Hmotnost0.75
Šířka3
Číslo dílu30325
Modelka30325
ZárukaZáruka 5 let.

3. klarus

#ad

440 lumenů, výdrž 70 hodin, čelovka na hlavu, 5 režimů, dobíjecí gestový senzor, kempování, turistiku, lov, IPX6 vodotěsná LED čelovka pro běh, klarus HM1

#ad
klarus #ad - Světlé led čelové světlo: vybaveno vysoce kvalitními led diodami může dosáhnout maximálního výkonu 440 lumenů a vzdálenosti paprsku 100 metrů. Kombinace světlometů a reflektorů, paprsek nastavitelný o 60 stupňů vám nabízí nejlepší noční vidění. Rychlé nabíjení přes usb: vestavěná lithiová polymerová baterie 1800 mah, doba provozu 2, 1 hodina rychlé nabíjení s maximálně 70 hodinami provozu 10 lumenů, 5 hodiny 440 lumenů.

V průběhu aktualizace balení jsou nové a staré obaly zasílány náhodně. Odolnost proti povětrnostním vlivům: Čelovka má ipx6 odolnost proti vodě pro silný déšť, speleologii nebo se věnujete jiným outdoorovým aktivitám, turistiku, bez obav z deště nebo sněhového počasí. Lehká a pohodlná: Čelovka s hmotností pouhých 70 g, můžete v noci dlouho běhat nebo pracovat nebo venku kempovat a provádět opravy aut a úkoly v domácnosti, aniž byste to cítili na hlavě.

5 režimů osvětlení s jednoduchým přepínáním: stiskněte tlačítko zapnutí/vypnutí pro přepínání mezi 5 režimy osvětlení a stisknutím tlačítka senzoru zapněte nebo vypnete funkci senzoru. Ať už jste kempování, naše vodotěsná čelovka je perfektním společníkem. Ruční mávnutím ovládejte zapnutí a vypnutí v režimu pohybového senzoru během každého režimu osvětlení.
Značkaklarus #ad
VýrobceKLARUS #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.15
Šířka1.97
Číslo díluEU-HM1
ModelkaEU-HM1

4. Blukar

#ad

Blukar LED čelovka dobíjecí, pohybovým čidlem a červeným světlem, super jasná čelovka se 7 světelnými režimy, nouzové případy,, doba provozu 30 hodin, IPX5 vodotěsná mini pro případ výpadku proudu

#ad
Blukar #ad - Komfortní a nastavitelnámini velikost umožňuje delší nošení bez jakéhokoliv tlaku. Dobíjení přes usb se zabudovanou baterií 1200 mah může čelovka blukar dodávat trvalé světlo přes 30 h, aby vydržela dlouhé dny venku. Super jasná led čelovka díky použití vysoce výkonných led perel nabízí silné osvětlení rovnoměrným, neoslňujícím paprskem a velkou oblastí osvětlení, s trvalým a stabilním výkonem může snadno osvětlit ulici.

S elastickým páskem s nastavitelnou délkou, je prodyšná, neklouže tak snadno a je vhodná pro všechny velikosti hlavy. 3 režimy senzoru: krátké stisknutí tlačítka senzoru – slabé bílé světlo/silné bílé světlo/červené světlo poslední dva režimy se změní tlačítkem pro normální režim. 7 režimů svícení a pohybové čidlo4 světelné režimy: krátké stisknutí tlačítka pro normální režim – slabé bílé/silné bílé/červené/červené blikání dlouhý stisk tlačítka senzoru. Lampa je kromě toho nabíjecí přes dodávaný usb kabel, čímž odpadá častá výměna baterie a lampa je ekonomická a šetrná k životnímu prostředí.

Vodotěsné a mnohostranné navrženo s tpr potahy, dobrodružství, prachu a nárazům a vydrží celou řadu složitých venkovních prostředí. Základna nastavitelná o 45 ° vám dává možnost přizpůsobit úhel paprsku tak, aby osvětlovala cílovou oblast. Elovka je dostatečně světlá, aby zvládla složité a měnící se vnější prostředí a vaše noční aktivity byly bezpečnější. Ideální pro celou řadu aktivit, horská kola, čtení, které mají index vodotěsnosti IPX5, vykazuje dobrou odolnost proti vodě, jízda na kole, jako je rybaření, kutilství, kempování, turistika, péče o auto a nouzové osvětlení.
ZnačkaBlukar #ad
VýrobceBlukar #ad
Výška1.57
Délka2.36
Hmotnost0.19
Šířka2.36
Číslo díluK9121
ModelkaK9121

5. Ledlenser

#ad

Ledlenser Čelovka H7R Core LED, zaostřitelná, USB magnetický nabíjecí kabel,, 1000 lumenů, dosah světla 250 m, plynule stmívatelná, vodotěsná IP67, konstantní světlo, dobíjecí lithiovou baterií

#ad
Ledlenser #ad - Hlava lampy je plynule otočná o 130 stupňů nahoru a dolů. Extrémně vysoká ochrana před prachem a vodou třída ochrany IP67 díky technologii Flex Sealing. Intuitivní ovládání a plynulé stmívání díky Wheel Switch na hlavě lampy. Robustní magnetický nabíjecí systém umožňuje nabíjení lampy bez malodílného konektoru. Kompaktní, výkonná a všestranná čelovka s patentovaným systémem Advanced Focus.
ZnačkaLedlenser #ad
VýrobceLedlenser #ad
Výška2.01
Délka2.76
Hmotnost0.57
Šířka1.61
Číslo dílu502122
ModelkaLED502122
ZárukaŽádná záruka na výrobek.

6. Blukar

#ad

Pro jogging, Blukar LED čelovka, rybaření, IPX5, vodotěsná, senzor a červené světlo, kempování, s 8 režimy, super jasná lampa na hlavu, mini pro děti a dospělé, dobíjecí, plynule stmívatelná

#ad
Blukar #ad - Díky kompaktní velikosti a nízké hmotnosti lze lampu velmi pohodlně vzít s sebou nebo nosit, aniž by to ovlivnilo vaše aktivity. Usb c dobíjecí: s vestavěnou dobíjecí baterií 1200 mah může tato čelovka zvládnout 3, je dobíjecí a nemusí baterii často vyměňovat, 5 hod.

Hel lampy je nastavitelný o 45 °, čímž můžete osvětlit cílovou oblast. V tomto režimu lze lampu zapnout/vypnout pohybem ruky do 15 cm před čelovkou. Rozmanité možnosti použití: Čelenka je měkká a nastavitelná, rybaření, vhodná nejen pro dospělé, jako např. Doba osvětlení v režimu xPG & COB, 5 hod. 8 režimů a senzor: 5 obecných režimů osvětlení – xpg bílé světlo - cob bílé světlo - xpg & cob bílé světlo - cob červené světlo - cob červené světlo sos. Díky moderní technologii xpg a cob vyzařuje tato LED čelovka jasné, stabilní a rovnoměrné světlo.

Se standardním usb c portem kabel usb c je součástí dodávky, což je velmi úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Běhání, kempování, ale i pro děti. Vodotěsná a lehká: díky vodotěsnosti ipx5 se tato čelovka hodí nejen pro práci v interiéru, ale také pro komplexní a rozmanité venkovní prostředí. 3 režimy senzorů – xpg bílé světlo - cob bílé světlo - XPG a COB bílé světlo. Plynule stmívatelná led čelovka: čelovka blukar je plynule stmívatelná a jas lze nastavit dlouhým stisknutím spínače ze 100 % až 30 %.
ZnačkaBlukar #ad
VýrobceBlukar #ad
Výška1.73
Délka2.75
Hmotnost0.19
Šířka2.16
Číslo díluBlukar
ModelkaK9125

7. OLIGHT

#ad

Kempování, jogging, přizpůsobená baterie pro běh, 166 metrů dosahu, 5 režimů čelovka s funkcí časovače, USB dobíjecí LED kapesní svítilna, rybaření, OLIGHT Perun 2 čelovka s 2 500 lumeny, černá

#ad
OLIGHT #ad - Lampa na hlavu mutifunktion pouze 161 g, lze použít buď jako kapesní svítilnu nebo jako čelovku Olight a otočit hlavovou lampu o 180°, díky tomu můžete světlo jednoduše nastavit přesně na požadovanou polohu. Pokud je stav baterie pod 10 %, světlo vibruje jednou za 30 sekund kromě režimu Moonligh.

Kempování, rybaření, super světlé a výkonné. Inteligentní senzorový režim inovativní čočka tir se skrytým světelným senzorem umožňuje Perun 2 automaticky redukovat lumeny, pokud se nachází v blízkosti libovolného objektu, čímž jsou chráněny osoby a majetek. Více než 5 režimů osvětlení turbo/sos/časovač/nízký/vysoký/střední/měsíční světlo pro celou řadu příležitostí, turistiku atd.

Dlouhá životnost a usb čelová lampajednoduché a rychlé nabíjení díky magnetickému nabíjecímu kabelu MCC 3 a lze ji plně nabíjet 3, 5 hodiny, výdrž až 12, 5 dní. Super světlé & více světelných režimů maximální výkon 2500 lumenů a 166 metrů dosah, např. Voděodolná čelová lampa silná čelovka je vodotěsná podle ipx8 a perfektně absolvuje test pádu z výšky 1, 5 m.
ZnačkaOLIGHT #ad
VýrobceOLIGHT #ad
Výška1.13
Délka4.75
Hmotnost0.35
Šířka1.02
Číslo díluO-Perun 2#-DE
ModelkaO-Perun 2#-DE

8. Pristar

#ad

Kempování, lampa na hlavu, běh, čelenka, Pristar Čelovka LED, LED Gobeam 230, dobíjecí, čelovka, dobíjecí, jogging, USB 5 režimů, vodotěsná lampa na hlavu, rybaření, COB lampa, procházky

#ad
Pristar #ad - Dárek pro rodinu a přátele: tato nabíjecí čelovka se hodí na jogging, venčení se psem, jízdu na kole, turistiku, běh, průzkum, opravy aut, osvětlení helmy, dobrodružství, kempování, cestování, hornictví, rybaření a nouzové světlo.

5 světelných režimů a funkce handsfree: toto světlo adventure má cob a xpe halolight, včetně cob high / cob low / XPE High / XPE Low / COB a XPE Flash. Elastický pásek pc světlometu můžete nastavit tak, snadno se nosí: Čelovka je lehká, aby byl pevný a pohodlný. Malý a lehký, váží pouhých 70 g. Je to ideální dárek pro vaši rodinu a přátele. Po dokončení nabíjení svítí indikátor zeleně. Super světlá a praktická čelovka led: s 230° širokoúhlým světelným designem má tato lampa dobrý světelný účinek.

Xpe boční světlo čelové lampy může poskytnout více zaostřeného osvětlení. Pro zapnutí nebo vypnutí světlometu můžete také mávat rukou. Elovka leD je vybavena detektorem senzoru. Kromě toho má led čelovka vysokou kapacitu pro odvod tepla. Led čelenka je velmi vhodná pro každodenní použití. Nabíjecí baterie 1200 mah umožňuje dostatečně dlouhou životnost.
ZnačkaPristar #ad
VýrobcePristar #ad
Výška1.54
Délka3.94
Hmotnost0.15
Šířka2.32
Číslo díluHDL-BK
ModelkaHDL-BK

9. Ledlenser

#ad

600 lumenů, venkovní řada, Čelovka LED Lenser MH10, nabíjecí

#ad
Ledlenser #ad - Typ světelného zdroje: 1 x xtreme led | hmotnost: 158 g včetně baterie | typ baterie: Li-Ion baterie 18650, 3, 7 V | vodotěsný: IPX4 Doba nabíjení: 6H. S červeným zadním světlem pro větší bezpečnost, otočnou hlavou a vyjímatelným páskem s pratelným a pratelným páskem na hlavu, tento ekologický a velmi pohodlný světlomet je více než jen součástí vaší sady.

Má nejmodernější technologii akumulátoru pro nejkratší dobu nabíjení s usb 3. 0 v každé situaci a jeden vypínač, aby vám umožnil přístup ke 3 světelných režimům. Max. Advanced focus system | technologie Smart Light | rychlé zaostřování. Lumeny: 600 lumenů s jinými lumeny: vysoký: 600 lumenů 5 h Mid: 250 lumenů 9 H, nízký: 10 lumenů 96 h. Mh10 je vaše nová čelovka go-to. Jednoduché ovládání, více kontroly MH10 .
ZnačkaLedlenser #ad
VýrobceLED Lenser-UK #ad
Hmotnost0.35
Číslo díluET-A934

10. Gizmify

#ad

Läuft, Lange Akkulaufzeit,Tragbar Verstellbare Stirnlampe für Camping, Angeln, 2000 LUX Superhell & IPX5 Wasserdicht, Stirnlampe LED Wiederaufladbar-Kopflampe mit Bewegungssensor & 9 Arbeitsmodi

#ad
Gizmify #ad - Die stirnlampe ist ideal für eine vielzahl von Indoor- und Outdoor-Aktivitäten wie Angeln, Lesen, Notfallwerkzeugen, Bergbauarbeiten und mehr. Ipx5 wasserdicht & leichtdie stirnlampe verfügt über die schutzart ipx5, leichtem regen oder schnee geschützt ist. Du kannst deine hand vor dem sensor bewegen, um das Licht ein- oder auszuschalten, was für Komfort und Benutzerfreundlichkeit sorgt.

Dank der fortschrittlichen cob-led-technologie liefert die Lampe einen superhellen Lichtstrahl von 2000 Lux, der deine Umgebung effektiv beleuchtet. Sie ist leicht und wiegt nur 56 g, was bedeutet, dass sie vor Wasserspritzern, was die Belastung deines Kopfes bei längerem Gebrauch minimiert und ein bequemes Tragen bei Outdoor-Abenteuern ermöglicht. Dies stellt sicher, dass sie bei Ihren Outdoor-Aktivitäten über eine zuverlässige Lichtquelle verfügen. Superheller & bewegungssensormodusdie stirnlampe ist mit einem bewegungssensor ausgestattet, der eine freihändige Beleuchtung ermöglicht.

Bequem zu tragen & 60° verstellbardas elastische kopfband ist verstellbar, Camping, radfahren, autoreparaturen, Klettern, bequem und atmungsaktiv. Es lässt sich leicht anpassen und eignet sich sowohl für Kinder als auch für Erwachsene. Ideal für verschiedene Outdoor-Szenen. Wird mit einem usb-c ladekabel geliefert, sodass Sie es bequem über verschiedene Stromquellen wie Computer, Powerbank oder Wandadapter aufladen können.
ZnačkaGizmify #ad
VýrobceGizmify #ad
Výška1.42
Délka2.36
Hmotnost0.12
Šířka1.73
Číslo díluAHT-001
ModelkaAHT-001