Top 10 Laufband für Zuhause 150kg – Běžecké pásy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. UREVO

#ad

Kompaktní design, walking pad s dálkovým ovládáním a LED displejem, UREVO Dvojitý běžecký pás tlumící nárazy, 1–6 km/h, psací stůl pro domácnost/kancelář, lehký běžecký pás

#ad
UREVO #ad - Zaměřeno na zákazníky: urevo se snaží nabízet prvotřídní běžecké pásy a výjimečný zákaznický servis. Pokud jej nepoužíváte, hmotnost 19, snadno jej uložte pod stojacím pultem nebo pohovkou, ušetříte místo a zajistěte si pořádnou tréninkovou zónu. Kompaktní design a přenosný: rozměry pouze 121 × 48 × 11, 3 cm, 2 kg.

Rozlučte se se sedící kancelářskou rutinou a využijte zdravotních výhod pomalého chůze během práce. Vybaveno kolečky pro snadnou mobilitu. Rychlost lze pohodlně nastavit dálkovým ovládáním, vzdálenost, kroky, takže můžete ovládat svůj tréninkový stav v reálném čase a vaše tréninkové údaje budou na první pohled jasně vidět. Multifunkční displej a nastavení dálkového ovládání: led displej zřetelně zobrazuje rychlost, čas a kalorie. Naši vážení zákazníci jsou povzbuzováni k tomu, aby se na nás kdykoli obrátili, a buďte si jisti, že jsme zde, abychom každému z vás poskytli bezvadný servis. Jeho štíhlý design se bez problémů začlení do různých scénářů.

Pohodlnější práce a životní styl: s běhounem 102 x 38 cm, rozsah rychlosti 1 – 6 km/h a hmotnostní kapacitou 120 kg. Dvojité tlumení nárazů a tichý chod: s celohliníkovým ocelovým rámem s dlouhou životností a 5vrstvým protiskluzovým pásem, plus 2 další měkké gumové polštářky pro vytvoření dvojitého systému tlumení nárazů. Zadní strana dálkového ovládání je vybavena magnetem, takže se neztratí a lze jej připevnit na běžecký pás. A s tichým motorem si můžete vychutnat rychlý běh, aniž byste rušili ostatní během noční práce nebo při pohodlném čtení.
ZnačkaUREVO #ad
VýrobceUREVO #ad
Výška4.72
Délka47.64
Hmotnost42.33
Šířka18.9
Číslo díluURTM026
ModelkaURTM026
Záruka1 rok

2. Kiddoza

#ad

Běžecký pás pro domácnost se sklonem, montáž není, 2,5 HP Walking Pad s LCD displejem, skládací elektrický běžecký pás do 12 km/h, dvojité tlumení nárazů, dálkové ovládání a ovládání přes aplikaci

#ad
Kiddoza #ad - Nízká hlučnost, který podporuje až 120 kg. Lcd displej dual control tento běžecký pás na doma zřetelně a automaticky zobrazuje vzdálenost, rychlost, čas a údaje o kaloriích na LCD displeji. Objednejte si nyní a získejte roční záruku a doživotní technickou podporu, pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Běžecký pás pro domácnost se sklonemv porovnání s běžným běžeckým pásem je náš běžecký pás na doma nastavitelný až na 4 % stoupání, čímž se vytváří podmínky jako malý kopec pro běhání. Kompaktní design pro skladování běžecký pás lze vybalit a použít přímo. S hmotností cca 28 kg a rozměry 1400 × 630 × 115 mm lze snadno pohybovat přepravními koly a uložit pod pohovku, postel nebo psací stůl. Tato vycházková podložka s vícevrstvou protiskluzovou texturou a vrstvou pohlcující zvuk nabízí stabilní a komfortní zážitek pro jogging a chůzi kdykoli a kdekoli, 5HP tichým motorem, bez obav o rušení sebe nebo jiných, výkonný motor Běžecký pás Kiddoza s pokročilým 2, koncipovaný pro domácí použití a kanceláře.

Každý krok obnovuje vitalitu. 2 v 1 běžecký pás a 24 hodin onlinezažijte tento skládací běžecký pás 2 v 1, který lze použít pro bezproblémové přepínání mezi chůzí pod stůl 1–6 km/h a jogging 1–12 km/h pro splnění mnoha tréninkových potřeb doma i v kanceláři. Kromě toho můžete volně nastavit rychlost a start, zastavení nebo pauzu tréninku pomocí dálkového ovládání nebo chytré aplikace. Běžecký pás s bluetooth prostorovým reproduktorem pro bezdrátovou hudbu.
ZnačkaKiddoza #ad
VýrobceKiddoza #ad
Výška24.8
Délka50.2
Hmotnost61.73
Šířka41.73
Modelka3865
Záruka2

3. FLYLINKTECH

#ad

12 Laufprogramme, Gehunterlage mit großer Lauffläche, 14 km/h Home Treadmill, Klappbar Laufband für Zuhause, Intelligente APP, Keine Installation erforderlich, LCD Display, 2 in 1 Walking Pad

#ad
FLYLINKTECH #ad - Fernbedienung & smart app support die fernbedienung ist praktisch, um die geschwindigkeit des laufbands oder andere funktionen einzustellen. 2 in 1 foldable laufband das klappbare laufband für zu hause verfügt über 12 voreingestellte programme mit multi-workout-modi. Leistungsstarker & leise motor mit einem leistungsstarken und ultraleisen 2, was es ideal für den heim- und bürogebrauch macht.

Mit der unterhaltungshalterung können Sie Ihr Mobiltelefon oder Pad auf dem Ständer platzieren, um beim Training Musik zu hören oder Filme anzusehen. Das led-display zeigt zeit, geschwindigkeit, Distanz und Kalorien in Echtzeit an und behält Bewegungsdaten im Blick. Einfache installation & platzsparend kompaktes, faltbares design und eingebaute Transporträder machen es einfach, dieses Laufband zu bewegen und platzsparend unter Ihrem Schreibtisch zu verstauen. Es ist einfach in 3 Minuten zu installieren. GerÄumiger laufgÜrtel & doppelte stossdÄmpfung der 5-lagige laufgürtel mit rutschfester textur verfügt über eine geräumige lauffläche 40" x 16" und ein verbessertes Stoßdämpfungs-Laufbrett, das ein effektives und sicheres Polster für Ihre Knie und Muskeln für einen überlegenen Zustand bietet Lauferlebnis.

Perfekt für benutzer, um Trainingsdaten aufzuzeichnen und Gefühle mit anderen Benutzern zu teilen. Es kann als laufmaschine mit einer geschwindigkeit von 1-4 km/h oder als Rennmaschine mit einer Geschwindigkeit von 4-14 km/h verwendet werden, um Ihren unterschiedlichen Trainingsanforderungen gerecht zu werden. Ausgestattet mit einem sicherheitsschlüssel zum sofortigen Abschalten im Notfall, um Ihre Sicherheit zu gewährleisten.
ZnačkaFLYLINKTECH #ad
VýrobceFLYLINKTECH #ad
Výška42.13
Délka49.8
Hmotnost74.96
Šířka25.39
ModelkaJF-H-40DC

4. Toputure

#ad

Malý běžecký pás pro domácí použití, Elektrický Treadmill Space Saving, 1 – 10 km/h, walking pad s velkou běžeckou plochou, aplikace a dálkové ovládání, LED displej, žádná instalace

#ad
Toputure #ad - Kromě záznamu dat jsou součástí dodávky také různé tréninkové kurzy, kalorie, takže můžete trénovat doma i ve fitness studiu. Můžete jej prostorově úsporně umístit na noze postele nebo pod pohovku. Kamenné gelové sloupky uvnitř silně absorbují nárazy a zajišťují tak polstrování vašich kolen, svalů a kloubů.

Výkonný motor tohoto profesionálního běžeckého pásu má nejen stabilní a vysokou zatížitelnost, aniž by rušili ostatní. Běžecký pás pod stůl má dva režimy, můžete jej použít podle svého přání. Běžecký pás je lehký a má dvě přední kola pro snadný pohyb. Malý běžecký pás 2 v 1 rychlostní rozsah elektrického běžeckého pásu je 1 – 10 km/h, což je vhodné pro chůzi, jogging a běh doma, v kanceláři a v bytě. Podporuje inteligentní aplikace a dálkové ovládání led displej zřetelně zobrazuje čas, kroky, rychlost a vzdálenost, zaznamenává stav tréninku v reálném čase a ukazuje tréninkové údaje na první pohled.

Doporučujeme používat režim chůze rychlostí 1–4 km/h a režim běhu rychlostí 4–10 km/h. Domácí pásku lze propojit s aplikacemi. Robustní ocelový rám a vícevrstvý design štítu vám umožňují chůzi nebo běh, 25 koní má domácí pás velkou nosnost až 130 kg. Prostorný běžecký pás a dvojité tlumení nárazů 5vrstvý protiskluzový strukturovaný běžecký pás má velkou běžeckou plochu 1000 x 400 mm a nabízí bezpečnější a pohodlnější zážitek z běhání.
ZnačkaToputure #ad
VýrobceToputure #ad
Výška5.91
Délka53.54
Hmotnost50.71
Šířka25.98
Záruka2 YEAR WARRANTY

5. REDLIRO

#ad

Psací stůl pro domácnost/kancelář, běžecký pás pro domácnost s dálkovým ovládáním a LED displejem, kompaktní a tichý běžecký pás, Redliro Walking Pad, 1–6 km/h

#ad
REDLIRO #ad - Komfortní zážitek – 5vrstvý běžecký pás, tlumení nárazů a velká velikost běžeckého pásu zajišťují pohodlný a příjemný tréninkový zážitek. Práce při chůzi snižuje stres, udržuje vás soustředěný a pomůže vám zvládnout seznam úkolů neobvykle rychlým tempem.

Pomocí dálkového ovládání můžete během používání také vypnout signální tón. Pokud se nepoužívá, lze plochý běžecký pás uložit pod pohovku nebo postel. Ani po dlouhém běhu se nebudete cítit unaveně. Pauza a obnovení – pozastavte svůj trénink kdykoliv a elektrický běžecký pás uloží váš pokrok, takže můžete pokračovat tam, kde jste skončili po resetování/vypnutí se data resetují na hodnotu 0 Zdravý životní styl – změňte svůj život a udělejte ho zdravějším s tímto běžeckým páskem pod stůl od Redliro.

Tichý provoz tohoto běžeckého pásu se stojacím pultem usnadňuje používání během práce, čtení nebo na schůzce. Tiché použití – udržujte si při tréninku klid. Komfortní mobilita – pohyblivá kolečka a nízká hmotnost usnadňují pohyb a skladování.
ZnačkaREDLIRO #ad
VýrobceREDLIRO #ad
Výška3.74
Délka48.03
Hmotnost50.16
Šířka21.06
ZárukaZáruka 1 rok

6. Toputure

#ad

Měření srdeční frekvence, 12 běžeckých programů, Skládací běžecký pás na doma, aplikace a dálkové ovládání,, duální LED displej, 16 km/h Home Treadmill, 2 v 1 Walking Pad s velkou běžeckou plochou

#ad
Toputure #ad - Běžecký pás 2 v 1 na doma skládací běžecký pás pro domácnost má 12 přednastavených programů, které nabízejí režimy multi-cvičení. Výkonný a tichý motor s vysoce kvalitním motorem o výkonu 2, 5 hp nabízí domácí pás velkou nosnost až 130 kg a pracuje velmi tiše. S tlačítkem pauzy můžete během tréninku dělat přestávky, aniž byste se museli obávat, že vaše tréninkové údaje budou vymazány.

Robustní ocelový rám a vícevrstvý design štítku vám umožní volně chodit nebo běhat, aniž by rušili ostatní. Kompaktní design a integrovaná přepravní kola usnadňují přepravu a prostorově úsporné uložení běžeckého pásu pod psacím stolem nebo pohovkou. Lze jej použít jako podložku na chůzi rychlostí 1–8 km/h nebo jako běžecký nástroj s rychlostí 1–16 km/h, aby vyhovoval vašim různým tréninkovým požadavkům. Kovový senzor můžete držet oběma rukama po dobu 3 sekund, různé tréninkové kurzy umožňují trénink doma i ve fitness studiu.

Dná instalace a přenosný design design bez instalace, hmotnost 34, okamžitě připraven k použití. Domácí pásek lze propojit s aplikacemi "fitshow", vzdálenost a srdeční frekvenci a zaznamenává stav vašeho tréninku v reálném čase. Prostorný běžecký pás a dvojité tlumení nárazů 7vrstvý protiskluzový strukturovaný běžecký pás má velkou běžeckou plochu 1040 x 420 mm a nabízí bezpečnější a pohodlnější zážitek z běhání. Rozměry 126 × 72 × 110 cm, 5 kg.
ZnačkaToputure #ad
VýrobceToputure #ad
Výška6.3
Délka55.12
Hmotnost88.18
Šířka29.53
Záruka2 roky záruky

7. YM

#ad

Bluetooth, 12 Programme, Räder, Your Move, YM Next 4000 Laufband Klappbar Platzsparend, Interaktive APP Kinomap Zwift BitGym Coaching und Video, Robuster und Verstärkter Rahmen, Schwarz, 14 km/h

#ad
YM #ad - Niemand kennt unsere produkte besser als wir! Deshalb kümmern wir uns um jeden Zweifel und Problem, ohne sich auf externe Kundendienstleistungen zu verlassen. Das produkt kommt bereits geschmiert an, komplett mit allem Montagezubehör und einer Bedienungsanleitung in Sprache. Du findest zielorientiertes Training + Motivationsmusik + individuelle Trainingsgeschichte + Coaching + Herausforderungen und weitere Funktionen.

Breite lauffläche: 40 cm, 5 PS, Cardio-Sensoren an den Griffen. Es verfügt über eine breite und gedämpfte Lauffläche, um maximale Leistung zu gewährleisten, einen leistungsstarken Motor für bis zu 14 km/h. Schraubendreher nicht im Lieferumfang enthalten. Interaktives training trainieren sie spaß mit den apps, kinomap und zwift kompatibel sind, die aus dem google play und app Store heruntergeladen werden können. Für jeden bedarf haben sie unser hauseigenes Team von erfahrenen Technikern bereit, Ihnen zu helfen und Ihnen mit vielen Anwendungsvorschlägen zu helfen: zögern Sie nicht, uns zu kontaktieren!2 jahre herstellergarantie und 7 tage die woche support direkt vom unternehmen in italien.

Technische daten nennspannung 220/240 v, laufbandbreite: 65 cm, 3 neigungsstufen, motorleistung: 2, nennfrequenz: 50/60 hz, höchstgeschwindigkeit 14, Laufbandlänge: 144 cm, Länge Lauffläche: 120 cm, 0 km/h, 5 ps peak: 3, 12 Trainingsprogramme, Tragkraft: 130 kg. Einfache montage die hauptelemente des ym next 4000 werden vormontiert geliefert. Eigenschaften das leistungsstarke und moderne design ym next 4000 ist das perfekte laufband der nächsten generation für das training zu hause.
ZnačkaYM #ad
VýrobceYour Move #ad
Výška47.24
Délka57.87
Hmotnost83.78
Šířka29.13
Číslo díluym_next_4000
ModelkaNEXT 4000

8. Dripex

#ad

Walking Pad běžecký pás pro domácnost 120 kg, 1 – 6 km/h, mini běžecký pás pro domácí kancelář výkon motoru 2,5 PS stříbrný

#ad
Dripex #ad - Zaručený zákaznický servis dripex, jeden rok pro náhradní díly zdarma, jako profesionální značka, jakékoliv problémy během instalace nebo používání, nabízí vynikající zákaznický servis, kontaktujte nás prosím e-mailem. Všechny zprávy zodpovíme do 24 hodin. Obzvlášť praktický je skládací běžecký pás a modely s malými kolečky, které lze snáze uložit.

Na walking pad displej, kalorie, který zobrazuje údaje jako čas tréninku, absolvovaná vzdálenost nebo rychlost. Výkonné motory prodlužují životnost běžecký pás je vybaven výkonným a tichým motorem o výkonu 2, 5 koní pro zvýšenou životnost a nabízí rozsah rychlosti 1 až 6 km/h. Maximální hmotnost uživatele 120 kgběžecký pás na psací stůl má větší běžeckou plochu 39 × 100 cm, což zajišťuje bezpečný a pohodlný trénink. Snadné skládání a skladování vycházkové polštářky jsou menší a lehčí než běžné běžecké pásy a přesně dimenzované pro trénink chůze.

Etří klouby a svaly během běhudíky celohliníkovému ocelovému rámu s dlouhou životností, 5vrstvému protiskluzovému pásu, osmi silikonovým tlumičům a dvěma měkkým gumovým polštářům pro dvojitý systém tlumení nárazů trénujete na tomto kancelářském běžeckém pásu navíc velmi šetrně ke kloubům. Bezdrátový ovladač a jedinečný lcd chůze s intuitivním ovládáním s dálkovým ovládáním pro ovládání rychlosti a sledování vašich pokroků. Umožňuje chůzi nebo pomalý běh během kancelářské práce, takže člověk zůstává fyzicky aktivní při práci u psacího stolu.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška6.02
Délka51.18
Hmotnost40.79
Šířka22.83
Záruka1

9. HomeTro

#ad

S aplikací Treadmill do 14 km/h & Walking Pad až do domova, Skládací elektrický běžecký pás pro domácnost, pod psacím stolem s dálkovým ovládáním, bez montáže, držák a LED displej pro domácnost,

#ad
HomeTro #ad - Duální metody kontroly a duální displej: walkpad má ovládací panel na loketní opěrce, který usnadňuje ovládání. Běžecký pás 2 v 1: běžecký pás je běžný tvar na doma; pokud jsou madla složená, takže můžete během práce běhat. S rozsahem rychlosti 1 – 14 km/h.

Kompaktní skládací běžecký pás: fantastická úspora místa, není nutná montáž, snadná přeprava. Záruční servis: tento treadmill je dodáván kompletně smontovaný a lze jej použít ihned po vybalení. Máte přímý přístup k rozhraní, rychlost, data se aktualizují a zobrazují v reálném čase na vašem mobilním telefonu a WalkingPadu. Díky inteligentním senzorům je distribuce sítě snadná. Po dokončení jej jednoduše položte pod psací stůl, pohovku nebo postel. Super kompaktní walkingpad vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů a podporuje váš životní styl v domácí kanceláři po celý pracovní týden.

Běžecký pás lze bez velké námahy a obratem ruky postavit nebo složit. Profesionální pětivrstvý běžecký pás simuluje skutečný běh a zlepšuje komfort a bezpečnost při sportu, běžecký pás zprostředkuje pocit běhání na skutečné závodní dráze. Led displej zobrazuje čas, vzdálenost a kalorie v reálném čase a zachovává si přehled o pohybu. Efektivní motor zajišťuje konstantní dávkování výkonu, aniž by rušil vaše sousedy nebo rodinu.
ZnačkaHomeTro #ad
VýrobceHomeTro #ad
Výška4.72
Délka49.61
Hmotnost59.52
Šířka25.2
ZárukaZáruka 18 měsíců

10. homeTro

#ad

Tréninkový přístroj, domácí fitness přístroj, Walking Pad pro domácnost – běžecké pásy pod stůl, běžecký přístroj elektrický s dálkovým ovládáním

#ad
homeTro #ad - Značka: homeTro. Vycházková podložka pro domácí běhání pod stůl, elektrický s dálkovým ovládáním, tréninkový přístroj, běžecký nástroj, domácí fitness přístroj. Barva: Černá.
ZnačkahomeTro #ad
VýrobcehomeTro #ad
Výška4.72
Délka47.24
Hmotnost41.89
Šířka20.47
ModelkaHM1