Top 10 Kugelschreiber Weiches Schreiben – Zatahovací kuličková pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schneider

#ad

Schneider 132501 Slider Rave XB balení s 5 kuličkovými pery 5dílná sada

#ad
Schneider #ad - Technologie viscoglide pro mimořádně lehké, klouzavé psaní. Kuličkové pero Slider Rave. Kuličkové pero a tuhy jsou vzájemně kompatibilní. Typové označení náplně: slider 755 ISO formát G2 s hrotem z nerezové oceli. Ergonomický tvar. Klip: kov, stříbrný. Provedení pera: Plast, pogumovaný povrch. Díky tomu je výměna náplní hravě snadná.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider #ad
Výška0.75
Délka5.75
Hmotnost0.03
Šířka2.75
Číslo dílu132503
Modelka132503

2. Schneider

#ad

Schneider 132501 Slider Rave XB balení s 5 kuličkovými pery 5dílná sada

#ad
Schneider #ad - Písmo rychle schne, i na hladkém papíře a zůstává dokonce i při následném označení zvýrazňovači odolné proti rozmazání. Komfortní jezdec s technologií viscoglide pro snadné a plynulé psaní bez výpadků.

Vhodné pro dokumenty podle iso 12757-2 kromě barvy psaní červené. Díky chytrému systému plug+Play lze doplnit různými formáty náplní. Ergonomicky tvarovaná, velkoryse pogumovaná holeň kuličkového pera umožňuje uvolněné a bezpečné psaní bez únavy ruky. Ideální partner do kanceláře, na univerzitu nebo do školy. Pero s vyměnitelnou velkoobjemovou náplní slider 755 xb extra široký a špičkou z ušlechtilé oceli odolnou proti opotřebení. Optimální pocit při psaní i při dlouhých zkouškách, zkouškách a nástavcích.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider #ad
Výška0.75
Délka5.75
Hmotnost0.06
Šířka2.75
Číslo dílu132501
Modelka132501

3. uni-ball

#ad

Blau, 1,0 mm, 12 Stück, uni-ball Power Tank Druckkugelschreiber, mittlere Spitze

#ad
uni-ball #ad - Berlegene leistung: unsere innovativen, blauen Stifte sind die besten robusten Schreibwerkzeuge für die Arbeit – egal ob am Schreibtisch oder draußen in den Elementen. Kugelschreiber: chronizieren sie ihre Abenteuer mit unseren robusten, gebrauchsfertigen blauen Stiften.

Tintenpatrone: unser blauer Stift funktioniert in ungeraden Winkeln und bei kaltem Wetter oder nassen Bedingungen. Ein druckkugelschreiber-Tank sorgt für sauberes Schreiben unter extremen Bedingungen. Uni super ink: wasser- und lichtbeständige tinte hilft Ihnen, hochwertige Dokumente zu erstellen, langanhaltende, die Sie archivieren können; Unsere Tintenstifte bieten Schutz vor Wasser, Verblassen und Betrug.

Hochwertige konstruktion: unsere schreibstifte verfügen über einen strukturierten Gummigriff und eine mittlere Spitze, die hervorragende Lesbarkeit bietet; ein praktischer Clip sorgt dafür, dass Ihr Lieblings-Tintenstift immer griffbereit ist.
Značkauni-ball #ad
VýrobceUni-ball #ad
Výška1.25
Délka5.75
Hmotnost0.34
Šířka3.62
Číslo díluSAN42071
Modelka42071

4. #teamludorf

#ad

#teamludorf 50 x kovová propiska se 3 ozdobnými kroužky vč. barvy rytiny na přání | mix | vyberte si z 20 druhů písma a 14 různých barev kuličkového pera dle vašeho přání

#ad
#teamludorf #ad - Výrobek je cca 14 cm dlouhý a lze jej nastavit na cca 60 mm × 6 mm. Vaše reklama je laserována vpravo od klipu. Kuličkové pero z kovu se 3 ozdobnými kroužky je k dispozici ve variantách antracit, červená, zelená, růžová, černá, modrá, tyrkysová a bílá.

Kvalitní zpracování. 50 × kovová propiska | smíšená – mícháme z nejméně 5 různých barev vaše kulty dohromady. V přizpůsobení si můžete vybrat mezi barvami a typem písma. Zašlete nám prosím seznam Excel s požadovaným textem. Kuličkové pero z hliníku se 3 ozdobnými kroužky a modře píšou velkou náplní. Dodací lhůta činí cca 1–2 dny. Gravírování na přání EXPRESS. Možná i jednotlivá jména. Vč.
Značka#teamludorf #ad
Výrobce#teamludorf #ad
Výška0.39
Délka5.51
Hmotnost1.65
Šířka0.39
Číslo dílu#teamludorf
ZárukaZáruka na zušlechtění

5. BIC

#ad

BIC Stic Grip tužky 8-Count 96 pens černé

#ad
BIC #ad - Ideální pro každodenní použití doma, ve škole nebo v kanceláři. Měkká rukojeť pro větší komfort a kontrolu. Naše kvalita je dodávána v kvalitě zápisu. Univerzální střední hrot 1, 2 mm pro celou řadu psacích úkolů. Inkoust easy grip pro rovnoměrné psaní s živými liniemi.
ZnačkaBIC #ad
VýrobceBIC Corporation #ad
Výška8.13
Délka0.44
Hmotnost0
Šířka3.88
Číslo díluGSMGP81 - Blk
ModelkaGSMGP81 - Blk

6. STABILO

#ad

Kuličkové pero s potiskem – STABILO pointball – balení 6 ks – s 6 různými barvami

#ad
STABILO #ad - Kuličkové pero v designu STABILO point 88 Fineliners. Originální inkoust v modré, černé a zelené barvě. K dostání v 6 barvách a tloušťce linky: 0, 5 mm. Protiskluzová rukojeť a praktický klip na cesty. Co2 neutrální – plně kompenzované emise. Pro obzvlášť měkké a rychlé psaní. Doplňovací pomocí STABILO Ballpoint Refill.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška0.59
Délka6.1
Hmotnost0.18
Šířka3.15
Číslo dílu053237
Modelka6030/6

7. Lamy

#ad

Vč. velkoobjemové náplně LAMY M 16 šířka čáry M v černé barvě, LAMY Logo M+ kuličkové pero 204 z nerozbitného plastu v barvě sea matná s pochromovaným hrotem a tlačítkem

#ad
Lamy #ad - Odpružený ocelový klip a tlačítkový knoflík se spojí do integrované organické jednotky, čímž vzniká funkční a elegantní vzhled. Kuli je vybaveno velkoobjemovou náplní lamy m 16, která je k dostání v různých variantách a provedeních: černá, modrá, červená v šířkách F, M a B.

Lamy kuličková pera jsou mnohostranně použitelná a zvládnou všechny úkoly s lehkostí, ať už jde o rychlé poznámky, kreativní texty, důležité podpisy nebo seznam. Rozsah dodávky: 1x lamy logo m+ kuličkové pero 204 v barvě sea matné, vč. Kuli z nerozbitného plastu zaujme svým nadčasovým designem, který je zaoblen odpruženou ocelovou sponou. 1x velkoobjemová náplň lamy m 16 šířka linky M v černé barvě.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.35
Délka5.31
Hmotnost0.04
Šířka0.35
Číslo dílu1236426
Modelka1236426
ZárukaŽádná záruka

8. BIC

#ad

BiC Fashion kuličkové pero, čtyřbarevné, 3 kusy & 949898 4 Colours Sun 4barevné kuličkové pero 1 mm Blister À 1 kus

#ad
BIC #ad - Výrobek 1: vyměňte kazetu jedním kliknutím díky tlačítkovému spínači s tak charakteristickým zvukem. Produkt 1: jeho 4 barvy s vitaminovým inkoustem – růžová, fialová, tyrkysová nebo limetkově zelená – budete mít téměř chuť číst své kurzy.

Výrobek 2: všechny 4 barvy mají tloušťku linky 1 mm střední, proto se toto kuličkové pero BIC hodí pro všechny formy psaní. Výrobek 2: slunečně žlutá rukojeť přináší radost a zábavu při psaní zpráv a poznámek. Produkt 1: k dostání ve veselém provedení, korpus slavného BIC 4 barev je k dostání ve 2 pastelových barvách, nebeské modré nebo šeříkové.

Výrobek 1: snadné psaní – tekutý inkoust a 4 pečlivě tvarované kuličky zajišťují perfektní klouzání. Výrobek 2: obsahuje 4 výrazné barvy – růžová, fialová, oranžová a žlutá – pro zprávy a poznámkové bloky, které vám padnou do očí. Produkt 2: little miss sunshine – bic 4 Colours Sun přináší impulz při psaní.
ZnačkaBIC #ad

9. Scriveiner

#ad

Büro set, schwarze Schmidt Ersatzmine, Professionelle Kugelschreiber, Geschenkbok, Scriveiner Kugelschreiber Hochwertiger Design Kugelschreiber in Silber mit 24 Karat Gold Details

#ad
Scriveiner #ad - Kundenversprechen und garantie- herausragender kundendienst und 100% geld-zurück-garantie. Wenn sie nicht zufrieden sind, werden wir das Problem lösen oder Ihnen Ihr Geld zurückerstatten - je nachdem, was Sie bevorzugen. Genießen sie die bequeme handhaltung eines luxus kugelschreibers – der silber lackierte messingkugelschreiber mit luxuriösen 24 Karat Golddetails von Scriveiner vereint Premium-Qualität mit der subtilen Eleganz einer britischen Boutique-Marke.

Unsere kunden stehen im mittelpunkt unseres Engagements. Elegant, england, edel und luxuriÖs- scriveiner-füller werden in London, entworfen und teilen die zeitlosen Attribute des klassischen britischen Designs. Für die arbeit oder den privatgebrauch, Ihr Scriveiner Kugelschreiber wird von allen um Sie herum bewundert werden. Perfekt gewichtet und ausbalanciert für Ihren Schreibkomfort - dies ist ein Luxusschreibgerät für alle, jeden Tag zu schreiben.

Schreiben sie ihre gedanken mÜhelos nieder - wir verwenden schmidt-minen aus Deutschland, die es lieben, mit denen Ihr Stift geschmeidig über jede Art von Papier gleitet. Wir kennen die qualität unserer Produkte und wir möchten, dass Sie die bestmöglichen Konditionen erhalten. Beeindrucken sie ihre kollegen und freunde - der kugelschreiber wird in einer attraktiven Präsentationsbox geliefert, die ihn zum perfekten Geschenk macht.
ZnačkaScriveiner #ad
VýrobceScriveiner #ad
Výška1.9
Délka7.1
Hmotnost0.07
Šířka2.8
Číslo díluSVRB00004

10. STABILO

#ad

Modré, balení 10 ks, STABILO pointball, Kuličkové pero s potiskem

#ad
STABILO #ad - Pro částečný hladký a téměř writing. Naplnitelné s Stabilo ballpoint náplní. Co2 neutrální – completely compensates for emissions. Non-slip grip and practical clip for on the go. Balanční bod pera v designu stabilního bodu 88 fineliner. Available v 6 barvách a šířce: 0, 5 mm.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška5.91
Délka0.55
Hmotnost0.28
Šířka0.43
Číslo dílu6030/41
Modelka6030/41