Top 10 Klapphandy Ohne Vertrag – Mobilní telefony pro seniory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SweetLink

#ad

GSM Flip mobilní telefon SOS funkce nouzového volání, baterie 1000 mAh, SweetLink F1PLUS Zavírací mobilní telefon pro seniory bez smlouvy, mobilní telefon s velkou klávesou s nabíjecí stanicí, kapesní

#ad
SweetLink #ad - Současně se klávesnice v tmavém prostředí automaticky rozsvítí, aby se zlepšila vizuální smysl. Dlouhým stisknutím tlačítka "0" zapnete/vypněte kapesní svítilnu. Jakmile je funkce sos aktivována, uložená čísla jsou postupně volána a přijímána textové zprávy. Při volání je odpovídajícím způsobem zasláno mnoho hlasů, němčinu, že starší lidé neudělají chyby.

Je a že je melmelmelslouží ke čtení nebo zmeškanému hovoru. Lze nastavit až 20 černých listů, aby se zabránilo zbytečným poruchám. V případě nouze stiskněte tlačítko sos na 3 sekundy, abyste mohli jednoduše a rychle spustit funkci SOS a získat okamžitou pomoc. Obraťte se jednoduše přímo na zákaznický servis Amazon. Kromě toho má tento mobilní telefon s velkým ciferníkem funkci hlasového vysílání. Tento telefon pro seniory s velkými tlačítky má nový operační systém ui s většími druhy písma, video, FM audio, bluetooth, kapesní svítilna, jasnějšími symboly menu, kalendář a až 100 záznamů v telefonním seznamu, audio, reproduktory s vysokým rozlišením a vysokou hlasitostí.

Mobilní telefon s velkými čísly je duální sim telefon bez smlouvy, ale nepodporuje přístup k internetu. Vybaveno 2, které upozorňují, 4palcovým plnobarevným displejem, jednoduchým menu a 3 diskrétními světelnými displeji na víku, že je baterie téměř vybitá nebo je plně nabitá. Pro pohodlnější komunikaci lze nastavit až 8 kontaktů s avatarem.
ZnačkaSweetLink #ad
VýrobceSweetLink #ad
Výška0.79
Délka4.21
Hmotnost0.2
Šířka2.05
Číslo díluSweetLink F1PLUS
ModelkaSweetLink F1PLUS🧡
ZárukaZáruka 2 roky

2. SweetLink

#ad

Baterie 1000 mAh, SweetLink F2PLUS Zavírací mobilní telefon pro seniory s velkými tlačítky, mobilní telefon GSM Flip s nabíjecí stanicí, FM rádio,, kapesní svítilna, funkce nouzového volání SOS

#ad
SweetLink #ad - Integrovaná funkce sos, bluetooth, audio, kalkulačka, jasnějšími symboly menu, vybavené nabíjecí stanicí. Sweetlink f1plus má čip high end mtk, který zlepšuje signál telefonu a umožňuje stabilnější kvalitu volání. Mobilní telefon s velkými čísly je duální sim telefon bez smlouvy, ale nepodporuje přístup k internetu.

Jakmile je funkce sos aktivována, uložená čísla jsou postupně volána a přijímána textové zprávy. Kromě toho má tato vylepšená verze větší baterii 1000 mah s úžasnou dobou pohotovostního režimu 10–12 dní a nepřerušovanou dobou hovoru 5–6 hodin. Obraťte se jednoduše přímo na zákaznický servis Amazon. Tlačítko nouzového volání tento telefon s tlačítky sos se nachází na zadní straně telefonu a umožňuje přednastavení 5 sos telefonních čísel a textové zprávy. V případě nouze stiskněte tlačítko sos na 3 sekundy, abyste mohli jednoduše a rychle spustit funkci SOS a získat okamžitou pomoc.

Kromě toho má tento mobilní telefon s velkým ciferníkem funkci hlasového vysílání. Sweetlink f2plus se dodává se standardním anglickým jazykem. Podporuje gsm pásma 850/900/1800/1900 mhz, funguje pro všechny sítě 2g gsm, takže si během používání můžete vybrat libovolného vhodného mobilního operátora. Dvě možnosti nabíjení: základní nabíjení nebo přímé nabíjení přes USB-C kabel, rychlejší a bezpečnější. Při volání je odpovídajícím způsobem zasláno mnoho hlasů, italštinu, že starší lidé neudělají chyby.
ZnačkaSweetLink #ad
VýrobceSweetLink #ad
Výška0.79
Délka4.21
Hmotnost0.2
Šířka2.05
Číslo díluSweetLink F2PLUS
ModelkaSweetLink F2PLUS🧡
ZárukaZáruka 2 roky

3. Doro

#ad

Mobilní telefon s velkou klávesou se stolní nabíjecí stanicí červený, all carriers, 32 GB, Primo 413 by Doro

#ad
Doro #ad - 2megapixelový fotoaparát. Typ konektoru: USB typ C. Typ média: MP3. Rozsah dodávky: stolní nabíjecí stanice; síťový zdroj; headset; USB kabel; návod k obsluze. Bluetooth. Tlačítko nouzového volání. 3 tlačítka pro přímou volbu. Velikost displeje: 2. 4 palce.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška1.97
Délka4.02
Hmotnost0.25
Šířka0.79
Číslo dílu360014
Modelka360014
ZárukaZáruka výrobce

4. Doro

#ad

Primo 366 by Doro velkotlačítkový mobilní telefon se stolní nabíjecí stanicí stříbrný

#ad
Doro #ad - Tento telefon má pouze 3 jazyky: angličtina, čeština, slovenština. Funkce alarmu, kalendář, vibrační alarm, slot pro Micro-SD. Nouzové tlačítko na zadní straně, vga kamera, 250 záznamů v telefonním seznamu, FM rádio. Gsm mobilní telefon s velkým podsvíceným barevným displejem a osvětlenou klávesnicí, včetně stolní nabíjecí stanice. Rozsah dodávky: doro primo 366 velkotlačítkový mobilní telefon se stolní nabíjecí stanicí stříbrný. Dvě tlačítka přímé volby, tlačítko fotoaparátu a tlačítko SMS, kapesní svítilna, Bluetooth.
ZnačkaDoro #ad
VýrobceDoro #ad
Výška4.72
Délka2.32
Hmotnost0.19
Šířka0.51
Číslo dílu360082
Modelka360082
ZárukaZáruka výrobce

5. artfone

#ad

Mobilní telefon | GSM dvojitá SIM karta – mobilní telefon s nouzovými tlačítky | velké plátno 1,77 palců mobilní telefon | 1400 mAh, artfone 182 mobilních telefonů pro seniory s velkými tlačítky

#ad
artfone #ad - Vnitřní vrstva je vyrobena z měkkého TPU a polykarbonátu. Tento mobilní telefon podporuje všechny evropské sítě 2g a hodí se k telefonování a odesílání textových zpráv, nikoli však pro přístup k internetu. Pevné pc látky poskytují vynikající ochranu obalu.

Je velmi vhodný pro starší lidi, kalkulačku, jasnější symboly menu, Bluetooth, děti a zrakově postižené.5 funkcí volání sos a kapesní svítilna artfone může nastavit 5 sos telefonních čísel. Můžete přitom používat dvě sim karty, čímž můžete ušetřit peníze zejména v zahraničí. Můžete si vybrat vhodný balíček mobilních operátorů. Upgradovaná baterie s velmi velkou kapacitou baterie 1400 mah nabízí vyšší kapacitu baterie než všechny podobné výrobky s nepřerušovanou dobou hovoru 5–6 hodin a pohotovostním režimem 240 – 300 hodin 10 – 12 dní.

Moderní vzhled mobilní telefon s nabíjecí stanicí, pro nabíjení jednoduše zasuňte mobilní telefon do nabíječky nabíjecí stanice. Mobilní telefon bez smlouvy u tohoto mobilního telefonu se jedná o mobilní telefon s tlačítky bez smlouvy. Bez funkce fotoaparátu. Zabraňuje nárazům, poškrábání, pádům, nárazům a jiným poškozením. Pokud se nacházíte v nouzi, jednoduše ji posuňte nahoru, můžete použít nouzové tlačítko pro okamžitou pomoc od své rodiny a přátel.
Značkaartfone #ad
Výrobceartfone #ad
Výška0.53
Délka4.86
Šířka2.2
Záruka3

6. USHINING

#ad

Nabíjecí stanice,, mobilní telefon pro seniory s 2,8 a 1,77", skládací mobilní telefon, funkce SOS, velká tlačítka, duální barevný displej, USHINING 4G mobilní telefon pro seniory bez smlouvy

#ad
USHINING #ad - Duální sim, skvělé dárky pro starší lidi, zajišťuje konstantní a stabilní telefonní signál, 3.1200mah baterie a nabíjecí stanicetento 4g voltový skládací mobilní telefon pro seniory má výkonnou 1200mah baterii a má dlouhou pohotovostní dobu. Pokud stisknete tlačítko sos, 7, 5, můžete nastavit 5 SOS telefonních čísel.

Podporuje 4g, O2, snadná obsluha. G wcdma, orange, 4g volte, tre, evropská síť operátorů 2g gsm, 4g mobilní telefon pro seniory bez smlouvy4g lte skládací mobilní telefon pro seniory bez smlouvy, wind, Bouygue, Vodafone, SFR, tim, Movistar, kompatibilní se SIM kartami většiny evropských operátorů T-Mobile, podporuje duální 4g sim karty, Iliad atd. Vysoká hlasitost a reproduktory v boxu vám pomohou slyšet druhý konec při telefonování jasněji. Při plném nabití podporuje mobilní telefon 300 minut hovoru nebo 120 hodin pohotovostního režimu. Pokud se nacházíte v nouzi, 8, 9.

Tento mobilní telefon podporuje také rychlou volbu M1, můžete použít nouzové tlačítko pro okamžitou pomoc od rodiny a přátel. Zavírací mobilní telefon s velkými tlačítky pro seniory nová verze 4g mobilního telefonu s vylepšenými velkými tlačítky, velkými symboly a velkými druhy písma vám pomůže pohodlněji zpracovávat, číst a používat SMS. Barevný dvojitý displej tento skládací mobilní telefon s velkými tlačítky pro seniory je vybaven 2, fotoaparát, fm rádio, budík, kalendář. Můžete pomoci starším lidem nastavit budík podporuje 5 alarmů, aby jim připomněli důležité věci, jako např.
ZnačkaUSHINING #ad
VýrobceWemat #ad
ModelkaT3105 4G

7. USHINING

#ad

Velká tlačítka, nabíjecí stanice,, mobilní telefon pro seniory s 2,8 a 1,77", funkce SOS, duální barevný displej, skládací mobilní telefon, USHINING 4G mobilní telefon pro seniory bez smlouvy

#ad
USHINING #ad - Zavírací mobilní telefon s velkými tlačítky pro seniory nová verze 4g mobilního telefonu s vylepšenými velkými tlačítky, aby jim připomněli důležité věci, velkými symboly a velkými druhy písma vám pomůže pohodlněji zpracovávat, číst a používat SMS. Je velmi vhodný pro starší lidi, na externí barevné obrazovce se zobrazuje datum, kontakty a stav baterie.

Podporuje 4g, 4g volte, skvělé dárky pro starší lidi, wind, zajišťuje konstantní a stabilní telefonní signál, kompatibilní se SIM kartami většiny evropských operátorů T-Mobile, snadná obsluha. Lze uložit 500 kontaktů v telefonním seznamu. Tento 4g mobilní telefon pro seniory má kapesní svítilnu, budík, Bluetooth, 8" barevným HD displejem a 1, čas, kalkulačku, děti a zrakově postižené. Pokud stisknete tlačítko sos, 4g mobilní telefon automaticky zavolá nouzové kontakty a pošle jim SMS. Duální sim, sfr, bouygue, 4g mobilní telefon pro seniory bez smlouvy4g lte skládací mobilní telefon pro seniory bez smlouvy, orange, podporuje duální 4g sim karty, o2, evropská síť operátorů 2g GSM, 3.1

1200mah baterie a nabíjecí stanicetento 4g voltový skládací mobilní telefon pro seniory má výkonnou 1200mah baterii a má dlouhou pohotovostní dobu. Barevný dvojitý displej tento skládací mobilní telefon s velkými tlačítky pro seniory je vybaven 2, fotoaparát, fm rádio, 77palcovým barevným displejem, kalendář. Při plném nabití podporuje mobilní telefon 300 minut hovoru nebo 120 hodin pohotovostního režimu. Užívání léků.
ZnačkaUSHINING #ad
VýrobceWemat #ad
ModelkaT3105 4G

8. Panasonic

#ad

Kamera,, nárazuvzdorný, pro seniory 2,4" barevná obrazovka, tlačítko SOS, kompatibilní s naslouchátky, Bluetooth 3.0, GPS, Panasonic Mobilní telefon KXTU466, nabíjecí stanice, dlouhá výdrž baterie

#ad
Panasonic #ad - Nevidiální zesílení zvuku pro podporu při potížích se sluchem, kompatibilní s naslouchátky, dlouhá doba stand-by. Noční režim pro lepší viditelnost ve slabě osvětlených prostředích. Snadno čitelný displej o velikosti 6, 1 cm, nárazuvzdorný. Tlačítko sos pro odesílání sms a volání až na 5 čísel, mluvící tlačítka. S funkcí gps pro lokalizaci polohy, nouzové tlačítko, funkce hands-free.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška0.91
Délka4.17
Hmotnost0.19
Šířka2.09
Číslo díluKX-TU466EXBE
ModelkaKX-TU466EXBE
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Panasonic

#ad

Panasonic KX-TU446EXB mobilní telefon pro seniory k zaklapnutí bez smlouvy tlačítko nouzového volání SOS, velká samostatná tlačítka, velké písmo a zobrazení čísla, hlasový zesilovač, nárazuvzdorný

#ad
Panasonic #ad - Funkce kapesní svítilny – zabudovaná led jako kapesní svítilna, např. Mluvící tlačítka – stisknutá tlačítka se reprodukují jazykem. Pro snadnější zasunutí klíčů do dveřního zámku ve tmě. Speciální tlačítka – hlasitost, tlačítka rychlého vytáčení, funkce nouzového volání, LED světlo. Odolný proti nárazu – podle vojenského standardu MIL-STD-810G. 516. Tři tlačítka rychlého vytáčení – často používaná telefonní čísla lze pomocí extra tlačítek zcela jednoduše a rychle vytočit.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška4.17
Délka0.91
Hmotnost0.24
Šířka2.09
Číslo díluKX-TU446EXB
ModelkaKX-TU446EXB
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Simply Smart by Rulag

#ad

Nouzovým tlačítkem, mluvící klávesnicí a LED lampou, skládací mobilní telefon mj. s kamerou, Simply Smart by Rulag Velká tlačítka mobilní telefon, mobilní telefon pro seniory MB 100 Bordeaux červený

#ad
Simply Smart by Rulag #ad - Zobrazení obrázku kontaktu při příchozím hovoru, FM rádio, funkce SMS, telefonní seznam pro 300 záznamů, LED lampa, .

3, usb kabel, nabíjecí stanice 800 mah li/ion akumulátor, síťový zdroj, hodnota sar: 0, 5mm konektor pro sluchátka, vč.2 megapixel kamera, handsfree, příjemný na dotek díky gumovému povrchu, mluvící klávesnice, bez Simlocku, . Tlačítko nouzového volání a 2 tlačítka přímé volby, pohotovostní režim až 264 hodin, doba hovoru až 6 hodin. Gsm duální pásmo 900/1800 mhz, 2, 44" externí displej, 4" hlavní displej + 1, . Sluchátek, 456 W/kg.
ZnačkaSimply Smart by Rulag #ad
VýrobceSimply Smart #ad
Výška0.67
Délka7.28
Hmotnost0.75
Šířka1.97