Top 10 JBL Wave 300tws – Sluchátka do uší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JBL

#ad

JBL Dětská sluchátka Jr310 BT On-Ear v zelené barvě – bezdrátová Bluetooth sluchátka s mikrofonem a dálkovým ovládáním – ideální do školy a na volný čas

#ad
JBL #ad - Rozsah dodávky: 1 x jr310 bt on-ear sluchátka od jbl v zelené barvě / bezdrátová Bluetooth sluchátka pro děti / vč. Usb kabelu, sady nálepek k ozdobení a záručního listu.

Safesound: hudební sluchátka nadchnou prvotřídním zvukem jbl a udržují hlasitost pod 85 dB, aby chránila citlivý dětský sluch – pro bezpečný zážitek z poslechu. Sluchátka on-ear lze díky skládacímu designu snadno vzít s sebou – pro fantastický hudební zážitek na cestách. Bezdrátová náhlavní souprava se díky integrovanému mikrofonu ideálně hodí pro distanční výuku nebo na rozhovor se školními přáteli během přestávky. Pestré sluchátka jsou přizpůsobeny malým uším dětí a díky polstrovaným hlavovým obloukům a náušníkům sedí lehce na hlavě – pro ještě větší zábavu při poslechu hudby.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška1.73
Délka8.5
Hmotnost0.25
Šířka7.17
Číslo dílu6925281976896
ModelkaJBL-JR310-GRN
Záruka12 měsíců

2. JBL

#ad

JBL Wave 100TWS In-Ear Kopfhörer in Ivory – Kabellose Earphones mit Deep Bass Sound und Dual Connect – Bis zu 20 Stunden Wiedergabezeit mit nur einer Akkuladung

#ad
JBL #ad - Lieferumfang: 1 x jbl wave 100tws kopfhörer in ivory in 2 größen inkl. Ausdauerpaket: die in-ear kopfhörer bieten durch ihren leistungsstarken Akku bis zu 20 Stunden Wiedergabezeit 5h Ohrhörer, 15h Ladebox und sind nach nur 2 Stunden wieder vollständig geladen.

Die ergonomisch geformten ohrhörer sitzen passgenau und sorgen für einen angenehmen Tragekomfort, sodass der Hörgenuss auch nach einem ausgiebigen Training oder Bürotag gewährleistet ist. Leichte bedienung: die headphones mit mikrofon bieten Flexibilität - dank Dual Connect Anrufe entgegennehmen, Lautstärke einstellen, den Sprachassistenten verwenden und weiterhin Musik hören.

Für die ganz besonderen sounderlebnisse: die jbl wave 100TWS Earphones bestechen mit dem JBL Deep Bass Sound und ermöglichen dank der kabellosen Bluetooth Verbindung volle Bewegungsfreiheit. Typ-c-ladekabel sowie Kurzanleitung, Garantieschein und Sicherheitsdatenblatt / Bluetooth 5. 0 / bis zu 20h Spielzeit.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman Kardon #ad
Výška0.83
Délka1.14
Hmotnost0.1
Šířka0.94
Číslo díluJBLW100TWSIVR
ModelkaJBLW100TWSIVR
Záruka2 year manufacturer

3. JBL

#ad

JBL Wave Flex – bezdrátová sluchátka do uší s vodotěsností IP54 a IPX2 – technologie TalkTru a AmbientAware – výdrž baterie 32 hodin – v bílé barvě

#ad
JBL #ad - Rozsah dodávky: 1 x jbl wave flex, 1 x návod k rychlému spuštění / bezpečnostní datový list, 3 x špunty do uší v různých velikostech, 1 x USB-C nabíjecí kabel, v bílé barvě. Vodotěsnost: vodotěsná certifikace ip54 a ipx2 umožňuje vychutnat si hudbu na pláži, u bazénu nebo ve fitness studiu, aniž byste si museli dělat starosti s stříkající vodou nebo prachem.

Doporučujeme produkt resetovat a vyčistit kontaktní body na sluchátkách. Hudba bez přestávky: díky výdrži baterie 8 hodin a 24 hodin v pouzdře můžete poslouchat hudbu po celý den – funkce rychlého nabíjení zajišťuje dvě hodiny po pouhých 10 minutách nabíjení.

Poslouchejte každý detail: díky technologii deep bass sound, která poskytuje syté basy a současně nabízí čistou kvalitu zvuku a zpěvu, se zážitek z poslechu posune na zcela novou úroveň. Vyhněte se nepříjemným přestávkám: technologie talkthru přeruší hudbu během hovorů, zatímco AmbientAware umožňuje hudbu pokračovat, aniž by potlačovala okolní hluk.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.06
Délka3.94
Hmotnost0.13
Šířka3.94
Číslo dílu6925281953491
ModelkaHA-JBLWFLEXWHT
Záruka2 roky výrobce

4. JBL

#ad

JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná, true-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu v růžové barvě – s přehráváním hudby až 40 h

#ad
JBL #ad - Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecího kabelu typu C, nabíjecí stanice, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit. Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, zatímco Stick-Close design se svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, stínění a basy.

Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí. Rozsah dodávky: 1 x sluchátka jbl live pro 2 tws od jbl v růžové / doba přehrávání 40 h / vč.

Vždy připravena: bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání. Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.06
Délka2.76
Hmotnost0.11
Šířka1.73
Číslo díluJBLLIVEPRO2TWSROS
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSROS
Záruka2 roky záruka

5. JBL

#ad

JBL Wave Buds – bezdrátová sluchátka do uší s vodotěsností IP54 a IPX2 – silné basy a výdrž baterie 32 hodin – v bílé barvě

#ad
JBL #ad - Vodotěsnost: vodotěsná certifikace ip54 a ipx2 umožňuje vychutnat si hudbu na pláži, u bazénu nebo ve fitness studiu, aniž byste si museli dělat starosti s stříkající vodou nebo prachem.

Poslouchejte každý detail: díky technologii deep bass sound, která poskytuje syté basy a současně nabízí čistou kvalitu zvuku a zpěvu, se zážitek z poslechu posune na zcela novou úroveň. Vyhněte se nepříjemným přestávkám: technologie talkthru přeruší hudbu během hovorů, zatímco AmbientAware umožňuje hudbu pokračovat, aniž by potlačovala okolní hluk. Hudba bez přestávky: díky výdrži baterie 8 hodin a 24 hodin v pouzdře můžete poslouchat hudbu po celý den – funkce rychlého nabíjení zajišťuje dvě hodiny po pouhých 10 minutách nabíjení.

Rozsah dodávky: 1 x sluchátka do uší jbl wave buds s nabíjecím pouzdrem, 1 x nabíjecí kabel USB-C, 3 x velikosti špuntů do uší, 1 x návod k rychlému spuštění / bezpečnostní datový list, v bílé barvě.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.02
Délka2.72
Hmotnost0.09
Šířka1.46
Číslo dílu6925281953569
ModelkaJBLWBUDSWHT
Záruka2 roky

6. JBL

#ad

JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná, true-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu ve stříbrné barvě – s přehráváním hudby až 40 h

#ad
JBL #ad - Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí kabel typu C, nabíjecí stanice, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit. Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, zatímco Stick-Close design se svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, stínění a basy.

Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí. Vždy připravena: bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání.

Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit. Rozsah dodávky: 1 x jbl live pro 2 tws sluchátka od jbl ve stříbrné barvě / doba přehrávání 40 h / vč.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška1.3
Délka0.91
Hmotnost0.11
Šířka0.91
Číslo díluJBLLIVEPRO2TWSSIL
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSSIL
Záruka2 roky záruka

7. JBL

#ad

JBL Wave Flex – bezdrátová sluchátka do uší s vodotěsností IP54 a IPX2 – technologie TalkTru a AmbientAware – výdrž baterie 32 hodin – v béžové barvě

#ad
JBL #ad - Hudba bez přestávky: díky výdrži baterie 8 hodin a 24 hodin v pouzdře můžete poslouchat hudbu po celý den – funkce rychlého nabíjení zajišťuje dvě hodiny po pouhých 10 minutách nabíjení.

Vodotěsnost: vodotěsná certifikace ip54 a ipx2 umožňuje vychutnat si hudbu na pláži, u bazénu nebo ve fitness studiu, aniž byste si museli dělat starosti s stříkající vodou nebo prachem. Vyhněte se nepříjemným přestávkám: technologie talkthru přeruší hudbu během hovorů, zatímco AmbientAware umožňuje hudbu pokračovat, aniž by potlačovala okolní hluk. Rozsah dodávky: 1 x jbl wave flex, 1 x usb-c nabíjecí kabel, 1 x návod k rychlému spuštění / bezpečnostní datový list, 3 x špunty do uší v různých velikostech, v béžové barvě.

Poslouchejte každý detail: díky technologii deep bass sound, která poskytuje syté basy a současně nabízí čistou kvalitu zvuku a zpěvu, se zážitek z poslechu posune na zcela novou úroveň.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.24
Šířka0
Číslo dílu6925281953507
ModelkaJBLWFLEXBEG
Záruka2 roky výrobce

8. JBL

#ad

JBL Live Pro+ TWS – bezdrátová sluchátka do uší s Noise Cancelling v béžové barvě – výdrž baterie až 28 hodin – vč. nabíjecího boxu

#ad
JBL #ad - Díky funkci ambient aware lze i přes sluchátka vnímat relevantní okolní zvuky / ovládat hudbu a hovory přes sluchátka nebo je přizpůsobit v aplikaci My JBL Headphones. Rozsah dodávky: 1 x live pro+ tws bluetooth sluchátka v béžové barvě od jbl / kompatibilní s Alexa a Google Assistant / vč.

Nabíjecího kabelu, nabíjecího boxu, špuntů do uší v 5 velikostech / vodotěsná podle IPX4. Jasný zvuk při poslechu hudby a telefonování díky 3-mikrofonové technologii: zpětná vazba a dva mikrofony Beamforming potlačují okolní hluk a zachycují hlas.

Bez rozptýlení: s kompletně bezdrátovými sluchátky do uší se aktivně skrývají okolní zvuky – pro prvotřídní zvuk při poslechu hudby a telefonování. Výkonný akumulátor umožňuje až 7 hodin přehrávání / přes nabíjecí box je možné dalších 21 hodin zážitku z hudby / s rychlostí nabíjení a přes Qi jednoduše bezdrátově nabíjet na cestách.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost0.13
Šířka27.17
Číslo díluJBLLIVEPROPTWSBEG
ModelkaJBLLIVEPROPTWSBEG
Záruka12 monate

9. JBL

#ad

JBL Live Pro+ TWS – bezdrátová sluchátka do uší s Noise Cancelling v černé barvě – výdrž baterie až 28 hodin – vč. nabíjecího boxu

#ad
JBL #ad - Výkonný akumulátor umožňuje až 7 hodin přehrávání / přes nabíjecí box je možné dalších 21 hodin zážitku z hudby / s rychlostí nabíjení a přes Qi jednoduše bezdrátově nabíjet na cestách.

Díky funkci ambient aware lze i přes sluchátka vnímat relevantní okolní zvuky / ovládat hudbu a hovory přes sluchátka nebo je přizpůsobit v aplikaci My JBL Headphones. Rozsah dodávky: 1 x live pro+ tws bluetooth sluchátka v černé barvě od jbl / vč. Bez rozptýlení: s kompletně bezdrátovými sluchátky do uší se aktivně skrývají okolní zvuky – pro prvotřídní zvuk při poslechu hudby a telefonování.

Nabíjecího kabelu, nabíjecího boxu, špuntů do uší v 5 velikostech / kompatibilní s Alexa a Google Assistant / vodotěsná podle IPX4. Jasný zvuk při poslechu hudby a telefonování díky 3-mikrofonové technologii: zpětná vazba a dva mikrofony Beamforming potlačují okolní hluk a zachycují hlas.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceHarman #ad
Výška1.3
Délka0.91
Hmotnost0.13
Šířka0.91
Číslo díluJBLLIVEPROPTWSBLK
ModelkaJBLLIVEPROPTWSBLK
Záruka12 monate

10. JBL

#ad

True-Wireless sluchátka do uší s potlačením okolního šumu v černé barvě – s přehráváním hudby až 40 h, JBL Live Pro 2 TWS – vodotěsná

#ad
JBL #ad - Bezdrátová sluchátka do uší nadchnou zvukem jbl signature, stínění a basy. Upozornění: pokud velikost špuntů do uší neodpovídá velikosti vašich zvukovodů nebo pokud headset nesedí správně v uších, zatímco design Stick-Close svým oválným tvarem zajišťuje větší komfort při nošení, nemusíte mít správnou kvalitu zvuku nebo volání.

Puntů do uší ve třech velikostech, nabíjecí stanici, nabíjecím kabelu typu C, bezpečnostního listu a stručného návodu český jazyk nelze zaručit. Doporučeno pro resetování sluchátek do továrního nastavení, vložte sluchátka do nabíjecího boxu, stiskněte dvakrát jedno ze sluchátek a podržte třetí tlačítko stisknuté po dobu pěti sekund a "vyjměte a zapomeňte" sluchátka z nastavení telefonu. 1 x sluchátka jbl live pro 2 tws od jbl v černé barvě / doba přehrávání 40 h / vč. Est mikrofonů beamforming snižuje hluk větru a pozadí a umožňuje křišťálově čisté hovory / dodatečný komfort díky hlasovému a dotykovému asistentovi a aplikaci JBL Headphones český jazyk nelze zaručit.

Adaptivní potlačení okolního šumu s funkcí smart ambient zajišťuje, že rušivé vnější zvuky zůstanou daleko a zároveň nebudou spolknuty důležité zvuky okolí. Vyměňte špunty do uší za ty, které vám pevně sedí v uších. Bluetooth sluchátka mají díky výkonné lithium-iontové baterii výdrž až 40 hodin – po pouhých 15 minutách jsou opět k dispozici 4 hodiny přehrávání.
ZnačkaJBL #ad
VýrobceJBL #ad
Výška0.98
Délka2.17
Hmotnost0.13
Šířka1.77
Číslo dílu6925281997013
ModelkaJBLLIVEPRO2TWSBLK
Záruka2 roky záruka