Top 10 Hohes Bettgestell 180×200 – Postelové rámy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zinus

#ad

ZINUS Judy 35 cm polstrovaná rámová konstrukce | lamelový rošt | podpěra dřevěných latí | snadná montáž | 140 x 200 cm | šedá

#ad
Zinus #ad - Navrženo pro dlouhou životnost – vnitřní ocelový rám a silné pěnové polstrování zajišťují komfort a dlouhou životnost; 90 × 200 cm pro maximální hmotnost 159 kg, všechny ostatní velikosti jsou vhodné pro hmotnost až 318 kg.

Geometrie je důležitá – díky polstrovanému čelu s asymetrickou geometrií, pohodlným pěnovým polstrováním a tlumeným šedým odstínem propůjčuje tato konstrukce postele tradiční design moderní nádech. Zcela bezstarostné – včetně 5 let omezené záruky; matrace je k dostání samostatně. Bezhlučný – dřevěné lamely minimalizují hluk během spánku a prodlužují životnost vaší matrace.

Všechny díly, nástroje a návody se nacházejí v přihrádce na zip na čelo, co potřebujete, takže konstrukci postele mohou za méně než hodinu sestavit dvě osoby. Snadná montáž – vše, je efektivně zabaleno v krabici a je dodáváno přímo k vašim dveřím.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška43.31
Délka83.31
Hmotnost92.99
Šířka57.72
Číslo díluEU-FGPP-C
ModelkaEU-FGPP-C

2. Zinus

#ad

ZINUS Shalini 35 cm polstrovaná rámová konstrukce | lamelový rošt | podpěra dřevěných latí | snadná montáž | 180 x 200 cm | tmavě šedá

#ad
Zinus #ad - Dobrý vzhled, bezpečný styl – díky své velmi snadné montáži, robustní konstrukci a elegantnímu kosočtvercovému prošívání vydrží Shalini čas a je působivě elegantním doplňkem do vaší ložnice.

Včetně bezstarostné 5leté záruky; matrace je k dostání samostatně. Design s dlouhou životností – vnitřní ocelový rám a husté pěnové polstrování zajišťují komfort a dlouhou životnost; 90 × 200 cm dimenzováno pro maximální hmotnost 159 kg, všechny ostatní velikosti jsou vhodné pro hmotnost až 318 kg. Bez hluku – dřevěné lamely minimalizují hluk během spánku a prodlužují životnost vaší matrace.

Všechny díly, co potřebujete, nástroje a návody se nacházejí v přihrádce na zip hlavové části a lze je sestavit za méně než hodinu dvě osoby. Snadná montáž – vše, je efektivně zabaleno v krabičce a dodává se přímo k vašim dveřím.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška14.06
Délka78.74
Hmotnost84
Šířka70.87
Číslo díluEU-FDPB-D
ModelkaEU-FDPB-D

3. Amazon Basics

#ad

Schwarz, kein Werkzeug für Montage erforderlich, 140 x 200 cm, Unterbettaufbewahrung, Amazon Basics 36 cm Klappbares Plattform-Bettgestell

#ad
Amazon Basics #ad - Maße: 140 x 200 cm; gewicht: 18, 78 kg. Sorgt für ungefähr 33 cm zusätzlichen Stauraum unter dem Bett. Das plattform-bettgestell ist eine leise, geräuschlose Halterung für eine Matratze; keine Matratzenfedern erforderlich. Hergestellt aus robustem stahl mit einem eleganten Finish in Schwarz; für Personen mit einem Körpergewicht von bis zu 113, 4 kg. Für matratzen in passender Größe; lässt sich schnell und einfach ohne Werkzeuge zusammenbauen.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška13.98
Délka78.74
Hmotnost42.11
Šířka55.12
Číslo díluAMZ-14BIBF-Q
ModelkaAMZ-14BIBF-Q

4. Zinus

#ad

ZINUS Dachelle 31 cm polstrovaný rám postele | lamelový rošt | podpěra dřevěných latí | snadná montáž | 140 x 200 cm | tmavě šedá

#ad
Zinus #ad - Design s dlouhou životností – vnitřní ocelový rám a husté pěnové polstrování zajišťují komfort a dlouhou životnost; 90 × 200 cm dimenzováno pro maximální hmotnost 159 kg, všechny ostatní velikosti jsou vhodné pro hmotnost až 318 kg.

Nadčasově se setkává s funkčními – ve světě plném trendů je dachelle klasikou: polstrované čelo s látkovým polstrováním v neutrálních tónech, který se osvědčil – jak esteticky, vyrobeno s dřevěnými lamelami a ocelovým rámem, tak i strukturálně. Snadná montáž – vše, je efektivně zabaleno v krabičce a dodává se přímo k vašim dveřím.

Včetně bezstarostné 5leté záruky; matrace je k dostání samostatně. Všechny díly, co potřebujete, nástroje a návody se nacházejí v přihrádce na zip hlavové části a lze je sestavit za méně než hodinu dvě osoby. Bez hluku – dřevěné lamely minimalizují hluk během spánku a prodlužují životnost vaší matrace.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška14.02
Délka78.74
Hmotnost103.99
Šířka55.12
Číslo díluEU-CSPB-C
ModelkaEU-CSPB-C

5. Zinus

#ad

ZINUS Omkaram 36 cm polstrovaný rám postele | lamelový rošt | podpěra dřevěných latí | snadná montáž | 180 x 200 cm | námořnická modř

#ad
Zinus #ad - Design s dlouhou životností – vnitřní ocelový rám a silné pěnové polstrování zajišťují komfort a dlouhou životnost; 90 × 200 cm pro maximální hmotnost 159 kg, všechny ostatní velikosti jsou vhodné pro hmotnost až 318 kg.

Zcela bez starostí – včetně 5leté záruky; matrace je k dostání samostatně. Bez hluku – dřevěné lamely minimalizují hluk během spánku a prodlužují životnost matrace. Vysoká, spolehlivá – vysoce kvalitní matrace se lépe podepírá vysokým čelem této plošinové postele, která byla navržena s mnohostranným námořnicky modrým odstínem, nadčasová, knoflíkovým všíváním a spolehlivou opěrkou matrace.

Snadná montáž – všechny potřebné komponenty jsou efektivně zabaleny v kartonu a jsou dodávány přímo domů; všechny díly, nástroje a návody se nacházejí v přihrádce na zip hlavové části a mohou je namontovat dvě osoby za méně než hodinu.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška73.82
Délka46.06
Hmotnost83.67
Šířka83.27
Číslo díluEU-FUNP-D
ModelkaEU-FUNP-D

6. Zinus

#ad

ZINUS Paul 36 cm rám postele z kovu a dřeva | dřevěný lamelový rošt | snadná montáž | 100 x 200 cm | přírodní

#ad
Zinus #ad - Všechny díly, co potřebujete, nástroje a návody jsou součástí dodávky a umožňují jednoduchou montáž dvěma osobami za méně než jednu hodinu. Zcela bez starostí – včetně 5 let omezené záruky; matrace je k dostání samostatně.

Snadná montáž – vše, je efektivně zabaleno v kartonové krabici a doručeno přímo k vám domů. Design s dlouhou životností – spolehlivé dřevěné latě pro podporu vaší latexové, paměťové pěny nebo pružinového jádra. Uvolněná rafinina – čelo z přírodního pravého dřeva propůjčuje této ležérně elegantní plošinové posteli lehce rustikální charakter, který doplňuje moderní kovový rám svými jasnými liniemi.

Dlouhá životnost – stabilní ocelový rám a matrace z masivního dřeva a překližky se vyrábějí s ohledem na trvanlivost a dlouhou životnost; 90 × 200 cm s maximální nosností 159 kg, zatímco všechny ostatní velikosti unesou až 318 kg.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška13.98
Délka78.74
Hmotnost53.24
Šířka39.37
Číslo díluEU-HBPBA-14B
ModelkaEU-HBPBA-14B

7. Zinus

#ad

ZINUS Dori 31 cm polstrovaný rám platformy s čelem s bočními díly | lamelový rošt | podpěra dřevěných latí | snadná montáž | 180 x 200 cm | tmavě šedý

#ad
Zinus #ad - Silná geometrie, silná podpora – s moderními detaily, s rafinovanými bočními díly a robustní konstrukce se stabilním rámem ze dřeva a oceli, jako je čelo zdobené čtvercovým stehem, se s touto úžasnou polstrovanou postelí nemusíte vzdát skvělého lamelového roštu.

Bez hluku – dřevěné lamely minimalizují hluk během spánku a prodlužují životnost vaší matrace. Koncipováno s dlouhou životností – vnitřní ocelový rám a husté pěnové polstrování zajišťují komfort a dlouhou životnost; všechny velikosti podporují až 318 kg.

Zcela bez starostí – včetně 5leté záruky; matrace je k dostání samostatně. Všechny díly, co potřebujete, nástroje a návody se nacházejí v přihrádce na zip hlavové části a lze je namontovat za méně než hodinu dvě osoby. Snadná montáž – vše, je efektivně zabaleno v krabičce a doručeno přímo k vašim domovním dveřím.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška42.3
Délka83.3
Hmotnost109.13
Šířka75.4
Číslo díluEU-FSSW-D
ModelkaEU-FSSW-D
ZárukaVčetně 5leté záruky.

8. Zinus

#ad

Suzanne Konstruktion aus Stahl und Massivholz | Lattenständer | Einfache Montage | 180 x 200 cm | Kastanienbraun, Zinus Bettrahmen aus Metall und Holz, 18 cm

#ad
Zinus #ad - Langlebiges design – der stabile stahlrahmen wird mit einer stützstange und zentralen füßen für optimale Stabilität und Langlebigkeit befestigt; die Version 90 x 190 cm kann bis zu 159 kg tragen, während alle anderen Größen bis zu 318 kg tragen können.

Einfach zu montieren – alles, die direkt nach hause geliefert wird. Schluss mit quietschen – die holzlatten wurden entwickelt, um Geräusche beim Schlafen maximal zu reduzieren und die Lebensdauer Ihrer Matratze zu verlängern. Das plattformbett Suzanne ist in einer Klasse von nebeneinander. Versicherte spritÄt – genießen sie eine 5-jährige eingeschränkte Garantie; Matratze separat erhältlich.

Sehr hohe qualität und gute qualität – bestehend aus Holzlatten, echtem Massivholz mit einer üppigen natürlichen Maserung und kräftigen und robusten Stahlelementen. Alle notwendigen werkzeuge, was sie brauchen, ist in der Verpackung enthalten, Teile und Anweisungen sind im Lieferumfang enthalten, um Ihr Bett ohne Schmerzen zu installieren, um Ihr Möbel in weniger als einer Stunde intuitiv zu montieren.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška37.01
Délka80.71
Hmotnost97.27
Šířka70.87
Číslo díluEU-IRPBH-H
ModelkaEU-IRPBH-H

9. TUGA - Holztech

#ad

Postel z masivního dřeva, 100 × 200 cm, dřevěná postel FSC 300 kg, TUGA, Holztech Přírodní produkt, masivní dřevo, neošetřená, extra výška 48 cm

#ad
TUGA - Holztech #ad - Postel lze během několika minut jednoduše a rychle sestavit, s naším obrázkovým návodem český jazyk nelze zaručit to zvládnete hravě. Tím je zajištěno pevné usazení. Boční díly jsou zapuštěny do přesně cnc frézovaných tašek. Postel z přírodního dřeva ze smrku 24 mm. Nadčasový design, stabilní podstavec pro váš zdravý spánek. Bez chemie a jakýchkoliv škodlivých látek.
ZnačkaTUGA - Holztech #ad
VýrobceTUGA - Holztech #ad
Výška18.9
Délka78.74
Hmotnost44.09
Šířka39.37
Číslo dílu402710020048

10. Zinus

#ad

ZINUS Yelena platforma z kovu, 36 cm | ocelový lamelový rošt | snadná montáž | úložný prostor pod postelí | 140 x 200 cm | černá

#ad
Zinus #ad - Snadná montáž – vše, co potřebujete, je efektivně zabaleno v kartonové krabici a doručeno přímo k vám domů. St hlavy kompatibilní – tento rám můžete jednoduše upevnit na vlastní hlavové části ve standardní velikosti pomocí předvrtaných otvorů ve dvou nohách; hlavové čelo není součástí dodávky.

Zcela bez starostí – včetně 5 let omezené záruky; matrace je k dostání samostatně. Praktický a spolehlivý design – s ultra odolnou kovovou strukturou a více než 30 cm volného prostoru pod postelí, abyste mohli vytvořit pořádek, je tato kovová základna decentním řešením pro více než jen dobrý spánek.

Všechny díly, nástroje a návody jsou součástí dodávky a umožňují jednoduchou montáž dvěma osobami za méně než jednu hodinu. Bez hluku – ocelové lamely s dlouhou životností, které byly vyvinuty pro minimalizaci hluku při spaní a prodloužení životnosti matrace; 90 × 200 cm unese až 159 kg, zatímco všechny ostatní velikosti unesou až 318 kg.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška14.02
Délka55.12
Hmotnost31.86
Šířka78.74
Číslo díluEU-MPSC-14C
ModelkaEU-MPSC-14C