Top 10 Giraffe Kuscheltier Groß 120cm – Plyšová zvířata

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Aurora

#ad

Palm Pals, Aurora, 5" Safara Giraffe

#ad
Aurora #ad - 12, 7 cm groß. Hochwertige Materialien für ein weiches Kuschelerlebnis. Unterseite mit Bohnen beschwert. Hochwertige materialien sorgen für eine weiche und flauschige Haptik. Unterfüllter Körper.
ZnačkaAurora #ad
VýrobceAurora World Inc. #ad
Výška4.5
Délka4
Šířka4
Číslo dílu33477
Modelka33477

2. Wild Republic

#ad

Cuddlekins plyšová zvířátka, Wild Republic 10885 Republic 10905 Plyš žiraffen Baby, 30 cm

#ad
Wild Republic #ad - Při velikosti 30 cm je plyšové zvířátko Wild Republic Cuddlekins perfektní na hraní a milování. Vyrobené z kvalitních materiálů, působí toto plyšové zvíře hebce a teplé. Proto je vhodný pro děti každého věku a dospělé. Realistická látková zvířata jsou perfektním dárkem pro děti. Zábava zaručena! plyšové zvířátko je povrchově omyvatelné vodou a jemným mýdlem, aby odstranily skvrny. Plyšové zvíře je vyrobeno z absolutně kvalitních, měkkých materiálů.
ZnačkaWild Republic #ad
VýrobceWild Republic #ad
Výška12
Délka8
Hmotnost0.65
Šířka8
Číslo dílu10885
Modelka10905
ZárukaNo Warranty

3. Mollis

#ad

60 cm, Plyšový zajíc, Dětské plyšové zvířátko, měkké plyšové zvířátko pro děti a miminka, Plyšový zajíc, Mollis Plyšové zvířátko

#ad
Mollis #ad - Díky netoxickým materiálům a bezpečnému zpracování je toto plyšové zvířátko důvěryhodným společníkem pro vaše dítě. Bezpečná manipulace: mazlíček byl vyroben podle nejvyšších bezpečnostních standardů. Perfektní nápad na dárek: hledáte speciální dárek? toto kvalitní plyšové zvířátko je skvělým nápadem na dárek k narozeninám, Vánocům, křtinám nebo jiným zvláštním příležitostem a rozzáří dětské oči.

Jedinečný design: upoutá pozornost v dětském pokoji. Jeho flaušová kožešina zve k zamilování a mazlení. Měkký líbací zajíc: jednoduše obejmout! hebký zajíc je na dotek extrémně měkký a perfektně se hodí pro dlouhé lekce mazlení.

Ideální dekorace do dětského pokoje, která slouží také jako mazlivý přítel. Navzdory intenzivnímu mazlení a hraní si toto kladívko zachovává stabilní tvar a snadno se čistí, pro dlouhotrvající radost ze všedního dne dětí. Mollis atraktivní design kombinuje nadčasovou eleganci s dětským vzhledem. Dlouhá životnost a snadná péče: tento mazlíček přesvědčí svou dlouhou životností.
ZnačkaMollis #ad
VýrobceMolli Toys #ad
Výška6.3
Délka23.62
Hmotnost0.64
Šířka9.84
Číslo díluKADPOCMDYS090
ModelkaKADPOCMDYS090

4. Sigikid

#ad

Plyšové zvířátko doporučeno od 3 let hnědá/žirafa, chlapce a dospělé, SIGIKID 42819 Gigolo žirafa BeastsTown žirafa pro dívky

#ad
Sigikid #ad - Upozornění k údržbě a bezpečnost: lze prát na 30 °c v programu praní vlny, vysoce kvalitní materiály a zpracování, mechanika a chemické hodnoty byly testovány akreditovanými zkušebními institucemi.

Výr. Bests, speciálně vyvinuté pro dospělé: originální postavy z módních materiálů s láskyplnými detaily a drzými tvářemi – ideální jako dárek a do sbírky. Gigolo žirafa: ale gigolo by nebyl gigolo, kdyby miloval nejen jednu, ale všechny. Rozsah dodávky – 1 beasts gigolo žirafa v hnědé barvě, 2% akryl; materiál uvnitř: 100% polyester, rozměry DxŠxV: 44x14x20 cm, doporučený věk: 3 - 99 let, vnější materiál: 98% polyester, č. Mezi vespou a amore – žirafa gigolo omotá svým italským šarmem všechny ženy BeastsTown kolem prstu.
ZnačkaSigikid #ad
Výrobcesigikid, H. Scharrer & Koch GmbH & Co. KG #ad
Výška7.87
Délka17.32
Hmotnost0.71
Šířka5.51
Číslo dílu42819
Modelka42819
Záruka2 roky záruka výrobce

5. vidaXL

#ad

VidaXL Stojící plyšová hračka žirafa XXL plyšové zvířátko plyšové zvířátko

#ad
vidaXL #ad - Barva: hnědá a žlutá. Materiál: plyš + ocelový rám. Velikost: 48 x 86 cm D x V. Maximální nosnost: 100 kg. Výška sedáku od podlahy: 50 cm.
ZnačkavidaXL #ad
VýrobcevidaXL #ad
Číslo dílu91336
Modelka91336

6. Aurora

#ad

Verspielte Leichtigkeit, Aurora® Adorable Grand Flopsie™ Geo Giraffe™ Stofftier, Orange 16,5 Zoll, Zeitlose Begleiter

#ad
Aurora #ad - Dieser plüsch ist ca. Um stabilität und qualität zu gewährleisten, enthält dieser Plüsch Bohnenpellets, die für alle Altersgruppen geeignet sind. Größe: 16, 5 x 33 x 26, 7 cm. Süßer, liebenswerter Gesichtsausdruck. Hochwertige materialien sorgen für eine weiche und flauschige Haptik. Grand flopsies liegen in einer Ruheposition für ein realistisches Design.
ZnačkaAurora #ad
VýrobceAurora World, Inc #ad
Výška10.5
Délka6.5
Šířka13
Číslo dílu34007
Modelka34007

7. Wild Republic

#ad

Plyšové zvířátko, žirafa 18 cm, Wild Republic 14885 Hug'ems plyšové zvířátko

#ad
Wild Republic #ad - Hlavním principem při založení podniku bylo podporovat zvědavost na svět zvířat a zázraky přírody. Wild republic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě realistických plyšových zvířat a hraček.

Dětská plyšová hračka pro učení: děti se učí něco o přírodě. Bezpečnost hračky: plyšové zvířátko na hraní překonává požadavky CPSIA USA a EN71 EU na bezpečnostní normy a specifikace. Skvělý dárek: perfektní jako dekorace pro miminko shower, dárkové koše, na narozeniny, jako vánoční dárek, dekorace do dětského pokoje a pro tématické party. Bezpečné pro malé. Okouzlující ekologická plyšová žirafa, super měkká a hebká, ekologická výplň z recyklovaných lahví na vodu.
ZnačkaWild Republic #ad
VýrobceWild Republic #ad
Výška7
Délka5
Hmotnost0.24
Šířka2.5
Číslo dílu14885
Modelka16241
ZárukaNo Warranty

8. GUND

#ad

Zpívající a mluvící slon hraje na kukla s ušima, německy, GUND Flappy, od 10 měsíců, cca 30 cm

#ad
GUND #ad - Obsah: 1 plyšový slon, s funkcí pohybu, cca 30 cm, řeči a hudbou. Hra guck guck, při které flappy mluví s dítětem v němčině, a píseň se aktivuje stisknutím příslušné nohy.

Tento okouzlující plyšový slon nadchne děti od 6 měsíců interaktivní kukací hrou s pohyblivými ušima a roztomilou rýmovanou německou písní, která zve k účasti. Pohyblivé uši, které flappy ke hře guck guck a během písně zaklapnou, zajišťují překvapivý efekt a nabízejí tak kouzelnou zábavu. Omyvatelný povrch. Doporučeno pro děti od 6 měsíců. Firma gund s více než 100letou plyšovou tradicí nabízí nejvyšší kvalitu plyše, vysoce kvalitní zpracování, speciální design a vysoký hebký faktor. 3 vyměnitelné AA baterie.
ZnačkaGUND #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška10.5
Délka7
Hmotnost1.61
Šířka7.6
Číslo dílu6053047
Modelka6053047
ZárukaPartial Warranty

9. TY

#ad

Vícebarevné, TY 2008081 vycpané zvíře

#ad
TY #ad - Gavinovo narozeniny jsou 17. Tento beanie buddy se může stát vaším nejlepším přítelem, kterého si vezmete všude s sebou. Epice buddies vypadají se svými velkými, třpytivými perlovýma očima velmi roztomile. Ty beanie babies gavin je 6" velké žirafové mládě. Prosince. Tento produkt obsahuje: 1 ty Beanie Buddy - žirafa Gavin - 24 CM.
ZnačkaTY #ad
VýrobceTY #ad
Výška9.45
Délka5.12
Hmotnost0.4
Šířka5.91
Číslo dílu2008081
Modelka2008081

10. Wild Republic

#ad

Cuddlekins, velká plyšová hračka, 76 cm, Wild Republic 20718 Jumbo plyšová žirafa

#ad
Wild Republic #ad - Bezpečnost hračky: recyklovaná hračka překonává požadavky CPSIA USA a EN71 EU na bezpečnostní normy a specifikace. Hlavním principem při založení podniku bylo podporovat zvědavost na svět zvířat a zázraky přírody.

Vzdělávací hračka: děti se s měkkým plyšovým zvířátkem učí něco o divočině a přitom také o přírodě. Dětská hračka: realistická, měkká, ekologická výplň z recyklovaných lahví na vodu, žirafa, věrná do detailu, hebká. Wild republic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě realistických plyšových zvířat a hraček. Skvělý dárek pro miminka pro dívky a chlapce: perfektní pro dětské showers, narozeniny, jako vánoční dárek, dekorace do pokoje a pro tématické party. Bezpečné pro malé.
ZnačkaWild Republic #ad
VýrobceWild Republic #ad
Výška18
Délka10
Hmotnost3
Šířka25
Číslo dílu18707
Modelka20718
ZárukaNo Warranty