Top 10 Gefu Vorratsdosen Glas – Sklenice a dózy na ukládání potravin

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Greeano

#ad

Greeano Sklenice na zásoby s víkem 8 kusy|5900 ml – úložné sklenice – skleněné dózy na zásoby – dóza na uložení – s dřevěným víkem

#ad
Greeano #ad - Použité sklo, úložné dózy jsou velmi nerozbitné a proto se perfektně hodí pro naše skleněné nádoby. Pořádek v kuchyni: tato 7dílná sada sklenic na zásoby slouží nejen pro pořádek, ale lze ji také dekorativně umístit na vaše regály a kuchyňské skříňky.

Obsah: 1 velká nádoba 2 litry, 2 středně velké nádoby 1 litr, 2 střední nádoby 700 ml, 2 mini nádoby 250 ml. Všechny nádoby mají víko, štítky a vhodnou křídou tužku. Robustní borosilikátové sklo -20 až 150 °c: při výrobě našich zásobních sklenic je kladen zvláštní důraz na kvalitu. Další produkty najdeš v obchodě Amazon Greeano. Objem xl: díky čtyřem různým velikostem vzduchotěsných skleněných nádob je pro každou potravinu tu správnou sklenici.

Dlouho čerstvé potraviny: Čerstvé aroma místo hrudkovaného cukru! naše skleněné nádoby s bambusovým víkem jsou vzduchotěsné a lze je tedy použít například jako dózu na müsli, sušenky, rýžovou nádobu, nádoba na těstoviny, plechovku na kávu, nádobu na jídlo nebo nádobu na zrna. Hodí se k sadě zásobních etiket greeano: sada sklenic na zásoby je vhodná k našim minimalistickým etiketám zásob.
ZnačkaGreeano #ad
VýrobceGreeano #ad
Hmotnost5.78
Číslo dílu2370
Modelka2370

2. CLIDOR

#ad

CLIDOR ® Sklenice na zásoby – 6dílná sada inovativní tloušťka skla 3 mm – vzduchotěsné dózy na zásoby sklo s víkem – stohovatelné – skleněné nádoby

#ad
CLIDOR #ad - Robustní kvalita – objevte naše skleničky s tloušťkou skla 3 mm, které nabízejí trvalou trvanlivost – stabilní a robustní pro dlouhodobé skladování vašich potravin. 100denní ochrana proti rozbití – spolehněte se na 100denní slib proti rozbití na skleněné výrobky CLIDOR.

K dostání v sadách pro různá množství náplně. Sklenice na zásoby, která nejen dobře vypadá, ale je také bezpečnou investicí. Se sadou popisků zdarma zajistíte maximální pořádek ve své kuchyni. Jednoduchá manipulace – naše stohovatelné zásobní sklenice se snadno čistí a lze je mýt v myčce.

Vzduchotěsný a svěží – díky vakuovému víku z bambusu zůstává obsah ve vzduchotěsných dózách déle čerstvý. Také před vlhkostí a moly jsou vaše potraviny v bezpečí. Pořádek a design – ať už na kávu, müsli nebo špagety – vytvořte si s nádobami na zásobníky estetický pořádek ve vaší kuchyni.
ZnačkaCLIDOR #ad
VýrobceClidor #ad
Výška4.33
Délka15.35
Hmotnost5.73
Šířka12.99
Modelka6er Set

3. SILBERTHAL

#ad

SILBERTHAL Sklenice na zásoby – sklo – vzduchotěsné – víko z ušlechtilé oceli se šroubovacím uzávěrem a zacvakávacím mechanismem – 13

#ad
SILBERTHAL #ad - Vzduchotěsné a zabezpečené proti vytečení – díky tomu jsou zásobníky perfektně vhodné pro zvýšení trvanlivosti potravin, jako jsou müsli a chrání před moly. Mouku a čočku.

Sklenice lze také stohovat. Za tímto účelem zatlačte víko prostředkem. Hygienické – sklenice lze mýt v myčce a chuťově neutrální. S našimi dalšími sadami můžete také volně uložit špagety nebo kukuřičné lupínky a mouku. Všestranné – sklenice na zásoby se hodí pro různé potraviny, jako např. Elegantní skladování potravin v kuchyni – průhledná skleněná nádoba na potraviny s nálepkami pro označování zajišťuje organizovaný a dekorativní přehled zásob ve vaší kuchyni.

Víko z ušlechtilé oceli čistěte ručně. Praktické a skladné – díky zacvakávacímu mechanismu lze víko jednoduše otevřít a zavřít a pohodlně vylévat obsah.
ZnačkaSILBERTHAL #ad
VýrobceSILBERTHAL #ad
Výška9.06
Délka3.94
Hmotnost0.99
Šířka3.94
Číslo dílu1300ml
Modelka1300ml

4. ZENS

#ad

2200 ml, 12 cm široké hrdlo a skleněné poklice, ZENS Sklenice na zásoby, vzduchotěsné dózy na zásoby s víkem, velká hustě uzavřená nádoba na mouku na pečení

#ad
ZENS #ad - Protože byla navržena s jedinečnou strukturou víka, který je super vzduchotěsný a dobře uzavřený. Udržuje vaši kuchyni uklizenou jako nikdy předtím. Vzduchotěsné perfektní pro svěžest: skleněné dózy na zásoby zens vás vítají "praním" vzduchu, zatímco jiné sklenice na zásoby nemají.

Kromě toho druhá nádoba nemá toto funkční víko. Prémiové dárkové balení: věříme, že stylové kuchyňské nádobí vytváří mimořádné okamžiky pro vás nebo někoho mimořádného. Silné zásobní sklo s dlouhou životností: kdo nemá rád silnější sklo? vzduchotěsné sklenice na předsádku s víkem od zens jsou vyrobeny z 3 mm silnějšího borosilikátového skla třídy A, přesně víte, které je velmi odolné proti rozbití. Každá sklenice je zabalena s vnitřní krabičkou v dárkové krabičce, že si tuto sadu nádob na čiré sklo ZENS zamilují všichni foodisté a foodbloggerové.

Kromě toho se sklenice zens výborně hodí do velkých kuchyní a restaurací. Není čas postavit si kompletní spíž s novým make-upem? Může to být krásný podnos na jídlo pro servírování vašich oblíbených svačinek. Iroké měsíční sklenice se perfektně hodí pro jedlou sodu a sklenice se výborně hodí pro občerstvení a všechny suché potraviny, nudle a další. Jsou super průhledné a ve srovnání s jinými skly nemají na těle žádné škrábance nebo skvrny. Jsou vhodné do myčky a mikrovlnné trouby.
ZnačkaZENS #ad
VýrobceZENS #ad
Výška9.84
Délka4.72
Hmotnost1.9
Šířka4.72
Číslo dílu0016841-DE
Modelka0016841-DE

5. BlockVee

#ad

Nudlí – úložné sklenice s dřevěným víkem, BlockVee Sklenice na zásoby s víkem 1 l 2 x 1000 ml – elegantní skleněná nádoba s víkem sada vč. lžíce – skleněné dózy na skladování müsli

#ad
BlockVee #ad - Tak lze do kuchyně integrovat každou skladovací sklenici s víkem. Pičková organizace – všechny dózy na zásoby jsou stohovatelné. Rozsah dodávky – 2× skleněná nádoba na zásoby, 1 l, 2× lžíce z akátového dřeva.

Ke každému zásobnímu sklu je přiložen extra těsnicí kroužek pro uložení. Erstvé potraviny – sklenice na zásoby s víkem jsou vybaveny vzduchotěsným dřevěným víkem, které vždy chrání veškerý obsah. Dřevěné víko lze čistit vlhkým hadříkem. Perfektní doplněk ke sklenici na müsli a do vaší kuchyně. Jednoduché porcování – ke každé skleněné nádobě s víkem je přiložena elegantní dřevěná lžíce.

Díky tomu zůstává vše ve skleněné nádobě s víkem vždy chráněné a dlouho ho lze užívat. Jednoduché skladování müsli, kávy, těstovin, mouky a všeho, po čem vaše srdce touží. Snadná údržba – sklenice jsou vyrobena z nerozbitného borosilikátového skla, lze je tedy bez problémů mýt v myčce.
ZnačkaBlockVee #ad
VýrobceBlockVee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluBV-001
ModelkaBV-001

6. LG Luxury & Grace

#ad

Skleněná nádoba. Skleněné víko z ušlechtilé oceli., 1,75 l 31 x 10 cm. Borosilikátové sklo, LG Luxury & Grace Sada 4 sklenic na zásoby s víkem

#ad
LG Luxury & Grace #ad - Moderní a mnohostranný design, jako jsou ořechy, nudle, ideální pro každý styl kuchyně a zařízení. Jeho transparentní struktura umožňuje snadnou identifikaci obsahu a množství. Vhodné do myčky. Nejvyšší bezpečnost.

Individuálně chráněné dózy na zásoby s víkem z ušlechtilé oceli s kartonovými obaly, průměr: 10 cm. Nejvyšší kvalita. Kapacita: 1, které zajišťují integritu nádoby během jeho rozdělení. Sklenice na zásoby lg luxury & grace vyrobené z borosilikátového skla nejvyšší kvality, velmi odolné. Skleněné dózy na zásoby s ergonomickým designem pro snadnou manipulaci a čištění. Rozměry: výška: 31 cm, biologicky odbouratelné a vysoce odolné, recyklovatelné, 75 l.

Dekorativní a přizpůsobitelný. Skleněné dózy na zásoby s víkem z ušlechtilé oceli 304 nejvyšší kvalita, odolné proti korozi a snadné čištění. Bezpečná přeprava. Naše hygienická nádoba nemá žádný vliv na chuť jídel nebo nápojů a zaručuje tak originální kvalitu svého obsahu. Ideální pro skladování všech druhů potravin, koření atd.
ZnačkaLG Luxury & Grace #ad
VýrobceNortem Biotechnology #ad
Výška12.01
Délka3.94
Hmotnost0.88
Šířka3.94
Číslo díluFKJ-JS-ZJY-AA1257
ModelkaINOXKB-4P1L77

7. ANWA

#ad

ANWA® 4dílná sada 2 × 0,8 l, čtvercové nádoby na zásoby | dózy na zásoby ze skla s víkem | skleněná nádoba s víkem | úložné sklenice s víkem, 2 × 1,6 l hranaté

#ad
ANWA #ad - Pro ŽivotnÍ prostŘedÍ – za každou prodanou sadu úložných sklenic věnujeme jedno euro iniciativě plant-my-trEE, protože máme pouze jednu planetu, která se vyplatí chránit. Kromě toho je použitý bambus víka z FSC certifikovaného pěstování. Vzduchotěsně uzavřené – díky kvalitně zpracovaným těsněním jsou sklenice anwa s víkem a tím i vaše potraviny, které se v nich nacházejí, absolutně vzduchotěsně uzavřené.

Perfektní velikost – ne všechny potraviny potřebují ve skříni stejné místo. Vylepšete svou kuchyni touto čtvercovou variantou. Kulaté sklenice mohou být všichni – kulaté zásobní sklenice jsou nyní k dispozici jako písek u moře. Vše na první pohled – před nákupem prohrabejte všechny skříně, abyste zjistili, zda jsou odpovídající potraviny ještě k dispozici nebo ne – vypadá vám povědomě? Skoncujte s nepořádkem a mějte své zásoby vždy na očích s našimi zásobními nádobami s bambusovým víkem.

Zde je zaručeně pro každého to pravé. Z tohoto důvodu jsme pro vás sestavili 6 různých sad našich skleněných dóz. Kromě výjimečného designu okouzlí naše skleněné nádoby s víkem zjednodušenou porcovatelností vašich potravin a menší potřebou místa. Kromě toho předcházíte nekrásným drobkům a jiným zbytkům jídla ve svých kuchyňských skříních, protože zde opravdu nic nemůže uniknout.
ZnačkaANWA #ad
VýrobceANWA #ad
Číslo dílu100.101-05
Modelka2x0.8l, 2x1.6l

8. CLIDOR

#ad

CLIDOR ® Sklenice na zásoby hranaté – 6dílná sada – prémiová tloušťka skla 3 mm – skleněná nádoba s víkem pro vzduchotěsné uzavření – stohovatelné sklenice s víkem – skleněné dózy s víkem sada 6

#ad
CLIDOR #ad - Jednoduchá manipulace – naše stohovatelné zásobní sklenice se snadno čistí a lze je mýt v myčce. Vzduchotěsný a svěží – díky vakuovému víku z bambusu zůstává obsah ve vzduchotěsných dózách déle čerstvý.

Se sadou popisků zdarma zajistíte maximální pořádek ve své kuchyni. K dostání v sadách pro různá množství náplně. Pořádek a design – ať už na kávu, müsli nebo špagety – vytvořte si s nádobami na zásobníky estetický pořádek ve vaší kuchyni. 100denní ochrana proti rozbití – spolehněte se na 100denní slib proti rozbití na skleněné výrobky CLIDOR.

Také před vlhkostí a moly jsou vaše potraviny v bezpečí. Sklenice na zásoby, která nejen dobře vypadá, ale je také bezpečnou investicí. Robustní kvalita – objevte naše skleničky s tloušťkou skla 3 mm, které nabízejí trvalou trvanlivost – stabilní a robustní pro dlouhodobé skladování vašich potravin.
ZnačkaCLIDOR #ad
VýrobceCLIDOR #ad
Výška3.94
Délka14.96
Šířka11.81
Modelka6er Set

9. Leaf House

#ad

Leaf House Skleněná nádoba Φ 10 cm zásobní dózy, sklenice na zásoby z borosilikátového skla s víkem sada 4

#ad
Leaf House #ad - Leaf house dózy a nádoby nabízejí praktická a pohodlná řešení pro organizaci vašich kuchyňských pracovních desek a regálů. 4dílná sada – velikost 9, kapacita 1100 ml; velikost 9, 5 × 30, kapacita 1800 ml; velikost 9, 8 cm, 5 × 15, 8 cm, 5 × 20, 8 cm, kapacita 500 ml;.

Hygienické a bezpečné: Úložná dóza / skladovací sklo lze mýt v myčce. Tyto atraktivní sklenice na kanystr pomáhají udržovat potraviny, přísady nebo pochoutky organizované a připravené k použití. Univerzální: skladovací sklenice / kuchyňská nádoba pro skladování a ochranu zásob sušených zásob, kukuřičných vloček, nudlí, cukru, pečiva, luštěnin, rýže, müsli, čaje, špagetů, mouky, ovesné vločky.

Z kvalitního borosilikátového skla, které nabízí vyšší teplotní odolnost pro dlouhou životnost. Díky sadě zásobních plechovek budou vaše potraviny skladovány dlouho a bezpečně před moly. Lze mýt v myčce a mikrovlnné troubě.
ZnačkaLeaf House #ad
VýrobceLeaf House #ad
Výška12.13
Délka1.97
Hmotnost4.55
Šířka0.01
Číslo díluSHKN-01
Modelkabocal old 4

10. LG Luxury & Grace

#ad

1,2 l 23 x 10 cm. Borosilikátové skleněné nádoby. Skleněné nádoby na zásoby s víkem z ušlechtilé oceli., LG Luxury & Grace Sada 4 sklenic na zásoby s víkem

#ad
LG Luxury & Grace #ad - Maximální ochrana při skladování proti horku a vlhkosti. Uživatelská přívětivost. Naše hygienická nádoba nemá žádný vliv na chuť jídel nebo nápojů a zaručuje tak originální kvalitu svého obsahu. Díky širokému otvoru lze vnitřní stranu jednoduše vyčistit štětcem, houbou nebo vlhkým hadříkem.

Všechny sklenice na zásoby lze individuálně upravit a opatřit etiketami, nudle, jako jsou ořechy, domácí marmelády, aby bylo možné snadno identifikovat jejich obsah. Moderní a mnohostranný design, ideální pro každý styl kuchyně a zařízení. Bezpečná přeprava. Skleněné dózy na zásoby s víkem z ušlechtilé oceli 304 nejvyšší kvalita, odolné proti korozi a snadné čištění. Ideální pro skladování všech druhů potravin, koření atd.

Jeho transparentní struktura umožňuje snadnou identifikaci obsahu a množství. Nejvyšší bezpečnost. Sklenice na zásoby lg luxury & grace vyrobené z borosilikátového skla nejvyšší kvality, velmi odolné. Dekorativní a přizpůsobitelný. Individuálně chráněné dózy na zásoby s víkem z ušlechtilé oceli s kartonovými obaly, biologicky odbouratelné a vysoce odolné, průměr: 10 cm. Nejvyšší kvalita.
ZnačkaLG Luxury & Grace #ad
VýrobceNortem Biotechnology #ad
Výška8.86
Délka3.94
Hmotnost1.74
Šířka3.94
Číslo dílu..
ModelkaINOXKB-4P1L2