Top 10 DEEBOT N8 Pro – Robotické vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tikom

#ad

Navigace LiDAR, 14 zón No-Go, tvrdé podlahy, samonabíjecí, max. 150 min, robotický vysavač 4000 Pa, ideální pro zvířecí chlupy, WLAN, koberce, Tikom Robotický vysavač L9000 s funkcí vytírání

#ad
Tikom #ad - 4000 pa. Vylepšené senzory pomáhají robotu vyhýbat se překážkám a strmým svahům. 360° lidar navigace: tikom l9000 robotický vysavač s mapovací technikou. Pohodlné ovládání aplikací/hlasem: přizpůsobte si čištění pomocí aplikace tuya smart tak, vyčistíte určité místnosti, že zvolíte druhy čištění, nastavíte sací výkon / výstup vody, nastavíte virtuální stěnu a nastavíte zóny No-Go.

Nabízíme zákaznický servis 24/7. Vhodné pro tvrdé podlahy, dlaždice, dřevěné podlahy a koberce s nízkým vlasem. Může se také spojit s alexou a Google Home podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN. Plán čištění různých podlah můžete přizpůsobit podle svých vlastních potřeb, takže nemusíte proces mapování opakovat pokaždé, když vyměníte podlahu. Navigace lidar vytváří přesné mapy a l9000 může uložit až 5 karet. Nasávejte drobky a vlákna koberců v jediném průchodu. Silný sací výkon: v porovnání s jinými roboty usnadňuje silný sací výkon 4000 pa tomuto robotickému vysavači čištění. 14 zón no-go a senzorová technologie: robotický vysavač může nastavit 14 zón no-go a bezpečnostní ochranu pro koberce, domácí zvířata a dětská hřiště a nabízí vám inteligentní čištění, které opravdu chcete.

2 v 1 stírání a vysávání: robotický vysavač a mop l9000 je vybaven nejnovější technologií stírání a má elektronicky řízené vodní čerpadlo a nastavitelný 3stupňový výstup vody, takže si můžete užívat zcela čistý domov nádoba na prach: 300 ml, nádrž na vodu: 250 ml. 150 minut provozu a automatické nabíjení: větší kapacita baterie může podporovat 150 minut, pokud je v klidném režimu, stanoví několik ochranných opatření pro baterii, a automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, že je výrobek bezpečný a má dlouhou životnost, aby bylo zajištěno, pokud je baterie nízká.
ZnačkaTikom #ad
VýrobceTikom #ad
Výška3.66
Délka12.59
Hmotnost6.17
Šířka12.59
ModelkaL9000

2. Laresar

#ad

Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání, navigace Lidar, 3,5l robotický vysavač L6 Pro, zvířecí chlupy, aplikace, robotický vysavač 3 v 1, odsávací stanice, ideální pro tvrdé podlahy, 3D

#ad
Laresar #ad - Vylepšený navigační přístroj lidar a 23 senzorů vybaveno navigací super-sensing lidar a 23 senzory, sbírá a vypočítává data v reálném čase, řada po řadě čištění, aniž by chyběla nádrž, se senzorem lidaru, aby bylo dosaženo vysoké účinnosti čištění. Vysoká účinnost čištění se silným odsáváním 3500 pa a tof senzorem Úžasná sací síla je až 3500 pa, dokáže absorbovat rozlití, prach, vlasy, není nutné, zvířecí chlupy a jemný prach.

V režimu vysavače nabízí silný sací výkon 3500 Pa pro důkladné čištění podlahy a koberce. Jeden stroj je hned tři stroje. Můžete také použít inteligentní aplikaci pro ovládání vašeho robotického vysavače, baterie a příslušenství v reálném čase, řídit směr čištění a snadno najít svého robota. Automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, když výkon klesne nebo sání skončí. Co obdržíte 1× robotický vysavač l6 pro, 1× nabíjecí stanice pro sběr prachu, 5 × sáček na prach, 1× vodní nádrž dva v jednom, 10× jednorázový hadřík, 2× hadřík, 1× nosič mopu, 2 × sáček na prach, 2 × upřímný zákaznický servis.

V režimu stírání může napodobovat běžné stírání. Už si nemusíte dělat starosti s kontaktem s prachem a rozlučte se s častým, 5litrovou samočinnou vyprazdňovací stanicí, že prach a kožešina jsou daleko od vás a vaší rodiny. 45denní čištění hands-free s automatickým sběračem prachu o objemu 3, páchnoucím čištěním popelnic. Kromě toho dokáže high-performance tof senzor rozpoznat roh dokonce 1 cm od zdi, aby náš Laresar robotický vysavač chyběl v oblasti čištění.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška3.86
Délka13.78
Hmotnost22.05
Šířka13.78
Číslo dílupart_B09BN4HMWB
ModelkaL6 PRO

3. Laresar

#ad

Zvířecí chlupy, 4000 Pa, koberce, robotický vysavač 150 min, robotický vysavač 3 v 1, Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání, aplikace, ideální pro tvrdé podlahy, robotický vysavač Evol 3s, WLAN

#ad
Laresar #ad - Můžete také použít režim edge, abyste odstranili okrajové znečištění a nechali svůj pokoj bezchybně. Nemusíte si dělat starosti s nabíjením, protože rozpozná, kdy se musí nabít a automaticky se vrátí do nabíjecí stanice.

Obraťte se prosím na naše německé zástupce zákaznického servisu. Pokrokový filtrační systém zachytí až 90 % částic. Všechny robotické vysavače laresar jsou dodávány s bezstarostnou zárukou, která zahrnuje výměnu a průběžnou podporu. Perfektní pomocník pro čistý domov ️ evol 3s nabízí čtyři režimy zametání. Kromě toho můžete pomocí příkazu "Alexa. Aktivovat evol 3s s rozpoznáváním řeči.

Respektujte prosím záruční list, který je přiložen k vašemu obalu výrobku. Nechte na evol 3s automatické obcházení schodišťových stupňů a překonání 18mm překážek – Evol 3s to všechno zvládne. Robotický vysavač evol 3s má delší výdrž baterie. Zapněte režim spot pro odstranění odolných skvrn. Ujistěte se, 4ghz router nebo dvoupásmový router. Energetické systémy s dlouhou životností.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška3
Délka12
Hmotnost5.73
Šířka12
Číslo díluCRV535
ModelkaEvol 3s 17
ZárukaZáruka dva roky.

4. ECOVACS

#ad

ECOVACS Jednorázový sáček do vysavače Deebot 2,5 l Auto vyprázdnění, funguje s T8 AIVI / T8 / N8 Pro Plus / N8 Pro robotický vysavač a čistič mopu, až 30 dní špíny a nečistot

#ad
ECOVACS #ad - Kompatibilní s ecovacs auto prázdnou stanicí, která funguje s DEEEEDA BOT OZMO T8 a T8 AIVI. Jednoduché použití: pro instalaci nejsou nutné žádné nástroje. International products have separate terms, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, age ratings, labeling or instructions. Udrží prach, nečistoty a zvířecí chlupy až 30 dní. Praktické jednorázové sáčky pro Vaši prázdnou stanici ECOVACS do auta. Rozsah dodávky: 3 jednorázové sáčky.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceEcovacs #ad
Výška6.3
Délka6.7
Hmotnost0.29
Šířka2.4
Číslo díluD-DB03
ModelkaD-DB03

5. roborock

#ad

Robotický vysavač kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa pro zvířecí chlupy upgrade, roborock Robotický vysavač S8 s dvojitým kartáčem a 6000 Pa a 3D strukturovaným lehkým vyhýbáním se překážkám

#ad
roborock #ad - Rychle absorbuje nečistoty, vlasy, prach a další z tvrdých podlah a koberců. Učiňte svůj domov čistší než kdy dříve. Přesný navigační systém přesný navigační systém vytváří detailní mapy, aby našel optimální trasu pro rychlejší čištění. Sací výkon 6000 pas8 má větší sací výkon než jakýkoli předchozí robotický vysavač roborock a generuje maximálně 6000 Pa.

Pokud je čištění ukončeno nebo je baterie slabá, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice. Vysoce inteligentní vybaveno 3d detekcí překážek se strukturovaným světlem – proces, který využívá vzor promítaný na scénu a používá deformace vzoru, aby přesně rozpoznal překážky, aby robotický vysavač S8 myslel inteligentněji a pracoval rychleji a snadněji než kdy dříve. Robotický vysavač s8 dokáže snadno automaticky rozpoznat uvízlá místa a v aplikaci Roborock nakreslit neviditelné stěny pro vytvoření zón No-Go.

S8 filtr asin: b0br3C1C7T. Kartáč duoroller roborock s8 robotický vysavač s funkcí stírání má dvojitý gumový hlavní kartáč, který dokáže efektivně odstranit nečistoty a malé částečky prachu, snížit zamotání vlasů a zametat. Upgrade stírací soustavy roborock s8 robotický vysavač s funkcí zvukového stírání, který drhne až 3 000krát za minutu a mop zvedne na 5 mm, aby se zaschlé skvrny posunuly hlouběji. Poznámka: pokud potřebujete mop s8, hledejte prosím asiN: B09HZDNVKD.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška3
Délka11
Hmotnost1.32
Šířka11
Číslo díluWL-UIL-74
ModelkaS80ULT-personnalisé-blanc
ZárukaNe.

6. roborock

#ad

Aktivní vyhýbání se překážkám, roborock S7 Max Ultra robotický vysavač se samovypouštěcí/samosušící/samosušící/samočisticí stanicí 5500 Pa, aplikace/hlasové ovládání

#ad
roborock #ad - Samočisticí a samonaplňující vyprázdňovací stanice používá nejnovější metodu vyprazdňování, 5 litru, 5litrový sáček na prach a čistí až jednou za 7 týdnů. V aplikaci s vysavačem roborock app můžete kreslit také neviditelné stěny, abyste zabránili čištění určitých oblastí. Nová funkce sušení vysuší mop současně s dřezem.

Ištění vysavače pomocí odsávací stanice roborock s7 Max Ultra probíhá plně automaticky, umýt, šetří čas a uvolňuje vaše ruce. Lepší čisticí výkon robotický vysavač s7 max ultra s odsávací stanicí má sací výkon 5500 pa a ultrazvukový stírací systém, konstantním tlakem, 3000krát/min se zvukovými vibracemi, efektivně uvolňuje odolné skvrny a mop se zvedne o 5 mm, aby se zabránilo sekundárnímu znečištění. S 3d mapami můžete svůj domov postavit prakticky s detaily, kde by robotický vysavač roborock mohl uvíznout, abyste získali přesnou mapu a zajistili co nejlepší úklid. Robotický vysavač a mop s odsávací stanicí roborock s7 max ultra je kromě toho vybaven samostatnou 3litrovou nádržkou na vodu a nádobou na nečistoty o objemu 2, 2, která vodní nádrž před čištěním automaticky doplní.

Inteligentní aplikaceautomaticky rozpozná, jako je nábytek, a navrhne je jako zakázané oblasti. Vyhýbání se překážkám díky reaktivní technologiiroborock s7 max ultra dokáže pomocí senzorů měřit vzdálenost objektů od sebe, aby se zabránilo potenciálním nebezpečím. Technologie čištění hands-free odsávací stanice se může samovolně vyprázdnit, sušit sami, vyčistit sama a naplnit.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost28.44
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaQ100TSC-personnalisé-noir
ZárukaNe.

7. Hannets

#ad

Hannets 2 vysoce kvalitní náhradní filtr kompatibilní s robotickým vysavačem Ecovacs Deebot OZMO 950 OZMO 920

#ad
Hannets #ad - Kompatibilní: náhradní filtr pro modely OZMO 920 a 950, OZMO T8 série. ZÁkaznickÁ znickÁ: objevte vynikající kvalitu všech produktů Hannets, našeho výborného servisu a rychlé zaslání. Dlouhá životnost: všechny naše filtry Ecovacs Deebot Ozmo mají nejvyšší kvalitu. Uživatelsky přívětivý: Čisticí robot Ecovacs Deebot filtry bodují jednoduchou manipulaci a rychlou instalací.
ZnačkaHannets #ad
VýrobceHannets® #ad

8. ECOVACS

#ad

T9 a N8, D-CD01-2012, ECOVACS Nabíjecí stanice EU – originální příslušenství pro OZMO 920, OZMO 950, černo-šedá, T8

#ad
ECOVACS #ad - Automatické rozpoznání nabíjecí stanice: když je baterie vašeho robotického vysavače téměř prázdná, jede sám neustále k nabíjecí stanici. S plnou energií se váš robot ECOVACS samostatně vrátí do práce. Originální ecovacs příslušenství: s nabíjecí stanicí se může váš robotický vysavač snadno a rychle sám nabít. Nabíjecí stanice kompatibilní s ecovacs ozmo T8/920/ 950 série mopů a vysavačů. Součástí dodávky je nabíjecí stanice a síťový zdroj. Slo náhradního dílu: D-CD01-2012.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceECOVACS #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluD-CD01-2012
ModelkaD-CD01-2012
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. roborock

#ad

Roborock Robotický vysavač Q8 Max s kartáčem DuoRoller / sací síla 5500 Pa, zóny No-Go/čištění podél linie podlahy/3D kreslení/několik stupňů čištění/aplikace upgrade Q7 Max

#ad
roborock #ad - Podporuje 3d kreslení, takže můžete čistit svůj domov intuitivněji. Inteligentnější ovládání aplikací: u podlah z tvrdého dřeva čistí robotický vysavač Q8 MAX podlahu svým směrem, aby se minimalizovaly škrábance na podlaze. Výkonný sací výkon 5 500 pa: sací výkon hyperforce byl zvýšen na 5 500 pa, vlasy, prach a zvířecí chlupy z různých typů podlah, takže robotický vysavač Q8 Max může bez problémů nasávat nečistoty, takže máte pokaždé bezvadný obytný prostor.

Reaktivní technologie pro zamezení překážkám: se strukturovaným světlem na přední straně q8 max měří reaktivní technologie pro vyhýbání se překážkám vzdálenost od překážek a inteligentním způsobem se jim vyhýbá, aby se usnadnilo čištění, snižuje kolize s překážkami a pomocí aplikace nastavuje upozornění na neoprávněné zóny. U jiných nečistot, se zvyšuje čisticí výkon o 20 %.

Vytírání a vysávání v jednom: vysavač q8 max má nádobu na prach o objemu 470 ml a 350ml vodní nádrž pro současné stírání a vysávání. Elektronická nádrž na vodu udržuje mop během čištění vlhký a upravuje průtok vody v závislosti na stupni znečištění. Nově vylepšený kartáč duoroller: robotický vysavač roborock q8 max má dva pogumované hlavní kartáče s8 pro ultra, jako jsou vlasy na kobercích, které efektivně odstraňují nečistoty a malé prachové částice a snižují zachycení chloupků.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost12.41
ModelkaQ80ULL-max-blanc
Záruka2.

10. BLUTENET

#ad

BLUTENET Utěrka Kartáč Filtr Příslušenství Náhradní díly Sada pro robotický vysavač Ecovacs DEEBOT N8 Pro N8 Pro+ 16 kusů

#ad
BLUTENET #ad - Dobrá kvalita: utěrky jsou vyrobeny ze 100% kvalitního měkkého materiálu z mikrovlákna, aby bylo možné chránit podlahu před poškrábáním. Hepa filtr může udržovat vysoce účinný čisticí výkon vysavače a filtrovat většinu prachu ve vzduchu.

Nabízíme vám vysoce kvalitní produkty a vynikající zákaznický servis. Kompatibilní model: sada náhradních dílů je vhodná pouze pro robotický vysavač Ecovacs DEEBOT N8 Pro N8 Pro+ před nákupem potvrďte model vašeho robota! Balíček obsahuje: 16 kusů příslušenství sada pro ecovacs deebot n8 pro n8 pro plus náhradní díly vysavače 1 x hlavní kartáč, 4 x HEPA filtr, 8 x boční kartáč, 3 x hadřík.

Vysoce kvalitní servis: máte-li dotazy, můžete nás kontaktovat e-mailem. Držba: udržujte svého robota v provozu při maximálním výkonu tím, že náhradní díl vyměníte každé 2 až 4 měsíce v závislosti na četnosti používání.
ZnačkaBLUTENET #ad
VýrobceLuoVic #ad