Top 10 Bose Quietcomfort Earbuds 2 – Sluchátka do uší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bose

#ad

Bose QuietComfort Ultra Earbuds alternativní sada velikostí, černá

#ad
Bose #ad - Pořiďte si dobrý tvar, abyste sluchátka během používání bezpečně uchovali. K dostání v černé a bílé barvě. Tato sada s alternativními velikostmi obsahuje špunty do uší XS a XL, jakož i stabilní pásky pro roztrhnuté velikosti uší.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška2.56
Délka0.98
Hmotnost0.02
Šířka1.97
Číslo dílu882829-0100
Modelka882829-0100
Záruka2 roky výrobce

2. Ordtop

#ad

Sluchátka s hlubokými basy 40H, Bluetooth sluchátka, vodotěsná sluchátka IP7, 2023 nová bezdrátová sluchátka Noise Cancelling, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3 In Ear se 4 ENC mikrofony, USB-C

#ad
Ordtop #ad - Vyjměte 2 bezdrátová sluchátka z nabíjecího boxu, pozastavit nebo hrát, automaticky se zapnou a spojí se s dříve spárovaným zařízením. Klepnutím prstu můžete snadno reagovat nebo zavěsit, regulovat hlasitost a probudit hlasového asistenta. Sluchátka bluetooth mají výdrž baterie 8 hod. Díky dodávanému nabíjecímu boxu můžete headset používat celkem 40 provozních hodin.

Dotykové ovládání je pohodlnější a jednodušší. Materiál odolný proti potu zajišťuje bezvadnou funkci bluetooth sluchátek sport, aniž by stlačily zvukovod, i když se koupáte potem. S technologií rychlého nabíjení usb-c nabíjí nabíjecí pouzdro po dobu 10 minut, sluchátka i13 do uší mohou poslouchat skladby po dobu 2 hodin. Bezdrátová sluchátka i13 se stabilním odstupem spojení až 15 m můžete ovládat hudbu a telefon zcela jednoduše doma, v kanceláři a během pohybu. Duální led digitální displej a doba přehrávání 40 hodin: sluchátka do uší s mikrofonem s duálním led digitálním displejem, který dokáže přesně zobrazit zbývající výkon nabíjecího boxu a náhlavní soupravy.

Strhující zvuk a enc volání potlačení hluku: do uší bluetooth zabudovaná 13 mm velká dynamická cívka s membránou z tpu kompozitního grafu, která nabízí jemnější a výraznější rozsah vysokých a středních tónů a vytváří silné basy. Použitelná technologie pro potlačení okolního hluku nová enc, bluetooth sluchátka s vnějším šumem efektivně umožňují prvotřídní rozpoznávání řeči a srozumitelnou komunikaci v každém prostředí. Propojení v jednom kroku a jednoduché ovládání: bluetooth headset je kompatibilní se všemi zařízeními bluetooth, takže si nemusíte dělat starosti s problémy s nekompatibilitou.
ZnačkaOrdtop #ad
VýrobceOrdtop #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.01
Šířka0.39
Číslo dílui13
Modelkai13
Záruka❤ Ordtop podporuje 30denní vrácení peněz, 24měsíční opravy, 24hodinová rychlá reakce. Můžete nakupovat s důvěrou!

3. Csasan

#ad

IP7 vodotěsná sluchátka pro práci, dotykové ovládání v uchu s LED displejem, sport, bezdrátová Bluetooth 5.3 Deep Bass se 4 ENC mikrofony, studium, doba hraní 40 hodin, Csasan Bluetooth sluchátka

#ad
Csasan #ad - Stereo kvalita zvuku a 4 enc mikrofony: bluetooth sluchátka nabízejí díky svým 13mm ovladačům autentický zvuk a silný basový výkon. Bezdrátová sluchátka do uší jsou kompatibilní s většinou bluetooth hudebních přehrávačů, včetně ios/android, odmítnutí, jako je přijímání, zavěšení nebo ovládání přehrávání hudby jsou možné přímo na sluchátkách, aniž byste museli těžkopádně hledat různá tlačítka.

Inteligentní dotykové ovládání a široká kompatibilita: dotykový senzor umožňuje intuitivní ovládání, což snižuje tlak na vaše uši. Bezdrátová sluchátka mají 4 mikrofony s funkcí ENC pro přesné zaznamenávání vašeho hlasu. Nabíjecí pouzdro s dvojitým led displejem vám umožňuje sledovat výkon nabíjecího pouzdra a stav nabíjení špuntů do uší v reálném čase. Díky tomu budete mít zážitek z poslechu s nízkou latencí. Pohodlné nošení a vodotěsnost ipx7: díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti pouze 4, 5 gramu se sluchátka bluetooth při sportu velmi pohodlně nosí a nekloužou, deštěm a vodou, která účinně chrání přístroj před potem, což z nich dělá perfektního průvodce na cesty a při práci.

Relaxační den na pláži, noc ve stanu nebo dlouhá jízda na kole po horách nejsou pro sluchátka s mikrofonem žádný problém. Když mluvíte o sluchátkách In-Ear Bluetooth, jasný a nepřerušovaný. Doba přehrávání 40 hodin a led digitální displej: doba přehrávání hudby činí 7 hodin při plně nabitých sluchátkách bluetooth v uších a až 40 hodin s dobíjením v mobilní dokovací stanici s integrovanou baterií.
ZnačkaCsasan #ad
VýrobceCsasan #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluJ90
ModelkaJ90 Pro
ZárukaCsasan podporuje 2 roky záruční doby. Můžete nakupovat s důvěrou!

4. Ajblg

#ad

IPX7 wasserdichte Ohrhörer, Tiefer Bass Digitales Display Rosa, 35 Stunden Spielzeit USB C, Ajblg X15 Kabellose Bluetooth Kopfhörer mit Mikrofon

#ad
Ajblg #ad - Diese tws bluetooth kopfhörer sind mit iOS oder Android kompatibel. Bluetooth 5. 3 und one-step pairing: die x15 5. 3 bluetooth kopfhörer verwenden aktualisierte technologie, die den klang gleichzeitig auf die linken und rechten bluetooth kopfhor überträgt und so eine nahtlose, um Sprachverzögerungen zu überwinden.

Ipx7 wasserdicht: die x15 kopfhörer kabellos bluetooth für mobiltelefone bieten ipx7-schutz, die Nano-Beschichtung auf der Oberfläche der kopfhor kann verhindern, dass Regen und Schweiß eindringen. Die x15 inear-kopfhörer bluetooth kabellos können daher bei Workouts/Fitness/Reisen verwendet werden und halten länger als Ohrhörer, die nicht wasserdicht sind. Das ladegehäuse kann den wireless kopfhörer zusätzlich 4-mal eine volle Ladung geben. 35 stunden wiedergabezeit: die kabellosen bluetooth kopfhörer haben eine wiedergabezeit von etwa 7 Stunden pro Einzelaufladung mit einer Batteriekapazität von 400 mAh.

Das gehäuse benötigt etwa 1, 5 stunden, dass Sie nach einer Ladezeit von 10 Minuten Musik für 1 Stunde abspielen können. Somit können die in ear kopfhörer insgesamt für 35 Stunden verwendet werden, wobei jeder kopfhörer kabellos auch einzeln genutzt werden kann. Für die ohrhörer gilt, beginnt die digitale Anzeige zu blinken und zeigt den Ladestand des Gehäuses von 1 bis 100 an. Diese echten kabellosen Ohrhörer sind klein und leicht. Die in-ear ohrhörer mit gehäuse wiegen nur 1, 5 unzen, 56 * 2, und die Größe des Ladegehäuses beträgt 2, 16 * 1 Zoll.
ZnačkaAjblg #ad
VýrobceAJBLG #ad
Výška1.04
Délka2.44
Hmotnost0.09
Šířka1.97
Číslo díluX15
ModelkaX15
Záruka1 Jahr Hersteller

5. Btootos

#ad

Doba hraní 40 hodin, Bluetooth sluchátka, HiFi stereo sluchátka pro práci a studium, bezdrátová Bluetooth 5.3 sportovní sluchátka do uší se 4 mikrofony, ENC redukce hluku, LED displej

#ad
Btootos #ad - Led digitální displej a doba přehrávání 40 hodin: sluchátka s mikrofonem mají duální led digitální displej, který dokáže přesně zobrazit zbývající výkon nabíjecího boxu a náhlavní soupravy. Pouzdro se snadno vejde do vašeho Taška. Bluetooth sluchátka jsou vodotěsná podle ipX7 a odolávají každodennímu postříkání, videokonferencích, potu a dešti.

K dispozici jsou mušle ve třech velikostech a kompaktní nabíjení. Rozšířený čip bluetooth 5. 3: bezdrátová sluchátka s pokročilým čipem bluetooth 5. 3 a designem keramické antény mohou bezdrátová sluchátka nabídnout stabilnější a rychlejší přenosovou rychlost, což zajišťuje nižší latenci a nižší spotřebu energie při přenosu dat. Výdrž baterie bezdrátových sluchátek činí cca 6 až 8 hodin v závislosti na skutečné hlasitosti. Váš hlas tak může být při hovorech, živém streamování atd.

Strhující zvuk a automatické párování: bezdrátová sluchátka a90 pro mají jedinečný stereo design a 13 mm velké kompozitní membrány, 43% zesílení basů, nabízí plně pohlcující zážitek z poslechu. Ešení založené na strojovém učení filtruje okolní zvuky pro dobrou jasnost. Dotykové ovládání a komfortní fit: bezdrátová sluchátka bluetooth mají citlivé dotykové ovládací prvky, které usnadňují ovládání sluchátek pouhým jedním klepnutím. Díky tomu si můžete užívat nepřetržité a stabilní hovory i v oblastech se složitým signálem.
ZnačkaBtootos #ad
VýrobceBtootos #ad
Výška1.02
Délka2.44
Hmotnost0.22
Šířka1.89
Číslo díluA90 Pro
ModelkaA90 Pro

6. Btootos

#ad

Kopfhörer Kabellos Bluetooth 5.3 In Ear Kopfhörer mit 4 Mikrofon, 40H Deep Bass, Kabellose Kopfhörer ENC Lärmreduzierung Ohrhörer, Bluetooth Kopfhörer

#ad
Btootos #ad - Mitreißender klang und automatische kopplung : der a90 pro kopfhörer kabellos verfügt über ein einzigartiges Stereodesign und 13 mm große zusammengesetzte Membranen, Bietet ein vollständig immersives Hörerlebnis. Kristallklare anrufe: die bluetooth kopfhörer in ear verfügen über 4 mikrofone und technologie zur unterdrückung von umgebungsgeräuschen ENC ermöglichen hohe Anrufqualität, Live-Streaming usw.

Die kabellosen ohrhörer können sich automatisch einschalten und mit dem zuletzt gekoppelten Gerät verbinden, wenn Sie die Ladebox öffnen, 43 % Bassverstärkung, wodurch langwierige Operationen vermieden und Wartezeiten gespart werden. So kann ihre stimme bei Anrufen, Videokonferenzen, Schweiß und Regen. 6 bis 8 stunden je nach tatsächlicher Lautstärke. Erweiterter bluetooth 5. 3-chip:kabellose kopfhörer mit dem fortschrittlichen bluetooth 5. 3 chip und dem keramikantennendesign kann das wireless earbuds eine stabilere und schnellere Übertragungsgeschwindigkeit bieten, eine geringere Latenzzeit und einen geringeren Stromverbrauch bei der Datenübertragung zu gewährleisten.

Touch-steuerung und komfortables fit : die kopfhörer kabellos bluetooth verfügen über empfindliche touch-bedienelemente, pausieren oder spielen und Sprachassistent aufwecken. Das headset ist superleicht nur 4g. Ergonomisches design für eine sichere und bequeme Passform für jedes Ohr. Ohrmuscheln in drei größen sind verfügbar, die die Bedienung der kopfhörer mit nur einem Fingertipp erleichtern.
ZnačkaBtootos #ad
VýrobceBtootos #ad
Výška1.02
Délka2.44
Hmotnost0.22
Šířka1.89
Číslo díluA90 Pro
ModelkaA90 Pro
ZárukaZwei Jahre

7. soundcore

#ad

Jednotlivě použitelná černá, soundcore Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší od Anker P20i, 2 mikrofony s AI, Bluetooth 5.3, nastavitelný ekvalizér, 10mm ovladač, vodotěsná IPX5, doba hraní 30 hodin

#ad
soundcore #ad - Jakmile je prázdná, můžete je používat po dobu 10 minut po celé 2 hodiny. Dlouhá doba hraní, rychlé nabíjení: bluetooth sluchátka soundcore p20i true wireless vydrží na jedno nabití 10 hodin a včetně nabíjecího pouzdra celých 30 hodin.

S funkcí "find my earbuds" mohou ztracená Bluetooth sluchátka vydávat zvuky, abyste je znovu našli. Kompaktní design, ideální na cesty: soundcore p20i true wireless bluetooth sluchátka a nabíjecí pouzdro jsou kompaktní a lehké a navíc opatřeny poutkem na přenášení. Jasné hovory s pomocí ai: 2 integrované mikrofony sluchátek P20i Bluetooth s algoritmem AI zajišťují, že budete vždy zřetelně slyšet.

Tak se vejdou do každé kapsy nebo dokonce na svazek klíčů – o místo si tedy nemusíte dělat starosti. Výkonné basy: bezdrátová sluchátka soundcore p20i mají nadrozměrné 10mm ovladače, které poskytují silný zvuk se zesílenými basy, abyste se mohli ve svých oblíbených písních ztratit. Personalizované ekvalizované: s aplikací soundcore můžete přizpůsobit ovládání Bluetooth sluchátek a vybrat si z 22 předvoleb EQ.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.1
Délka2.24
Hmotnost0.1
Šířka2.05
Číslo díluA3949
ModelkaA3949

8. zakotu

#ad

Bílá, doba hraní 40 hodin, HiFi stereo sluchátka, sluchátka do uší Bluetooth 5.3, Bluetooth sluchátka, LED displej, vodotěsnost IP7, sluchátka s nabíjecím boxem USB-C, bezdrátová s HD mikrofonem

#ad
zakotu #ad - Vychutnejte si kvalitní hudbu kdykoli a kdekoli. Led bliká od 1 do 100, když se pouzdro nabíjí. Podporuje režim jednoho/dvojitého ucha. Nabíjecí box podporuje rychlé nabíjení typu C. Můžete je použít pro poslech hudby na útěku, čtení, sportu, fitness, při práci, spánku, která vydrží každodenní stříkající vodu, na schůzkách a dalších.

Bezdrátová sluchátka bluetooth nabízejí až 8 hodin kvalitního zvukového výstupu na jedno nabití a dodávané nabíjecí pouzdro nabízí další 4 nabíjení, což umožňuje 40 hodin celkové doby přehrávání. Dotykové ovládání a komfortní fit: bezdrátová sluchátka mají citlivé dotykové ovládací prvky, které snižují tlak na uši, které usnadňují ovládání sluchátek jedním klepnutím. Spolehlivá technologie ochrany proti vodě ip7: bezdrátová bluetooth sluchátka mají silnou vodotěsnost ip7 a odolnost proti potu, pot a déšť a jsou perfektní pro fitness a cestování a lze je použít jako sportovní bluetooth sluchátka.

Nabízí plně pohlcující zážitek z poslechu. Ergonomický design pro bezpečné a pohodlné uchycení pro každé ucho. Led digitální displej a doba přehrávání 40 hodin: dvojitý digitální led indikátor výkonu na vnější straně pouzdra zobrazuje stav nabití pouzdra a sluchátek bluetooth. Následující operace lze provést dotykem sluchátek do uší: přepínání skladeb, ovládání hovorů, nastavení hlasitosti, volání hlasového asistenta atd. Dosah přenosu je až 15 m.
Značkazakotu #ad
Výrobcezakotu #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluJ53-2023-W
ModelkaJ53-2023-W
ZárukaZáruka 2 roky

9. Wasart

#ad

2023 Neue Wireless Kopfhörer IP7 Wasserdicht USB-C, 40H Kabellose Noise Cancelling Earbuds mit 14.2mm Stereo, Kopfhörer Kabellos Bluetooth 5.3 In Ear mit CVC8.0 Mikrofon

#ad
Wasart #ad - Kabellos kopfhörer Bluetooth 5. 3 mit einem stabilen verbindungen abstand von bis zu 15m können Sie Ihre Musik und Ihr Telefon ganz einfach zu Hause, im Büro und während Ihrer Bewegung steuern. Ultraleichte und bequeme passform: die oberfläche und der winkel des in-ear-teils der bluetooth earbuds wurden mehrfach poliert und verfeinert, um ein Gleichgewicht zwischen Schönheit und Komfort zu erreichen und einen angenehmen Tragekomfort zu gewährleisten.

Sensitive touch control und dualmodus: kopfhörer kabellos bluetooth mit touch-control-technologie, Überspringen von musik und Aktivieren des Sprachassistenten für Ihre Navigation. Die kopfhörer in ear wiegen nur 4g, sodass das Tragen keine Belastung für Ihre Ohren darstellt. Die beiden wireless ohrhörer können alleine oder im Zwei-Kanal-Modus verwendet werden.

Mit der mitgelieferten Ladebox kann das bluetooth in ear headset für insgesamt 40 Std. 40 stunden spielzeit und duale led-digitalanzeige: kopfhörer bluetooth hat eine akkulaufzeit von 8 std. 2023 aufgerüstet bluetooth 5. 3 und automatisches pairing: die bluetooth kabellose kopfhörer sind mit des fortschrittlichen Bluetooth 5. 3-chips die Übertragungsgeschwindigkeit von Audiodaten um bis zu 75 % erhöht. Klarer stereoklang und cvc8. 0 mikrofon: das j55 in ear kopfhörer bluetooth verfügt über einen eingebauten 14.
ZnačkaWasart #ad
VýrobceWasart #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluJ55
ModelkaJ55

10. Bose

#ad

Bose Quietcomfort Earbuds II Trojitý černý & Pouzdro Pouzdro Trojitý černý

#ad
Bose #ad - Aby sluchátka seděla pohodlně a bezpečně po celý den a přitom optimálně odpovídala tvaru vašich uší, který byl vyvinut pro všechny stejně. Příjemný silikonový povrch chrání před poškrábáním a rýhami. Na základě měření aNC od Michael & Assoc.

Inc. Bose sluchátka s celosvětově nejlepším hlukem cancelling: earbuds quietcomfort ii inteligentně přizpůsobí potlačení hluku a zvuk vašim uším, takže si můžete kdykoli užívat nejlepší potlačení hluku na světě a hluboký, strhující zvukový zážitek. Inteligentní přizpůsobení potlačení okolního šumu a zvuk – pro nerušený, jsou součástí dodávky tři páry vložek do uší a tři páry stabilizačních pásků.

A přesně to činí zvuk a tvar tak individuální jako vy. Tato bezdrátová sluchátka příští generace jsou vyrobena pro vás. Podle ansi/asa S12. 42-2010 Závěry Bose Corp. Bose představuje sluchátka quietcomfort ii: nová bezdrátová sluchátka bose noise cancelling s bluetooth nejsou produktem, strhující zvukový zážitek, ať jste kdekoli. Kompatibilní s novými sluchátky Bose QuietComfort II.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad