Top 10 Blumenkübel XXL – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

Lechuza Cubico Color 22 Set květináč a vyjímatelná vložka

#ad
Lechuza #ad - Dostupné v několika velikostech. Zavlažovací systém značně usnadňuje péči o rostliny. Odolný plast, pryskyřice, elegantní, moderní, čtvercový design. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Vyjímatelná vložka usnadňuje sázení.
ZnačkaLechuza #ad
VýrobceLechuza UK #ad
Výška22.05
Délka11.81
Hmotnost11.75
Šířka11.81
Číslo dílu13130
Modelka13130

2. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Premium 50 antracit metalická 16563

#ad
Lechuza #ad - S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody.

61 l vložka na rostliny: 44 × 44 cm. K dostání v různých barvách a velikostech. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cube premium, vč. Ideální pro všechny pokojové rostliny.

Zavlažovacího systému, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení. Materiál: plast rozměry: 49 x 49 x 49, 5 cm zásobník vody: 14 l objem rostlin.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška19.69
Délka19.69
Hmotnost13.89
Šířka19.69
Číslo dílu16563
Modelka16563

3. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Cottage 30 žula 15372

#ad
Lechuza #ad - Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. Zavlažovacího systému, 5 cm. K dostání v různých barvách a velikostech. Robustní, šarmantní venkovskou atmosféru na zahradu, snadná údržba a dlouhá životnost.

Robustní flechtový vzhled: povrch je klamně pravý vzhled pletiva přináší rustikální, terasu a balkon. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Materiál: plast rozměry: 29, 5 x 29, 5 x 25, 5 x 30 cm zásobník vody: 3 l Objem rostliny: 12 l Rostlinná vložka:.2

25, vč. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cubecottage, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost7.8
Šířka11.81
Číslo dílu15372
Modelka15372

4. Kreher

#ad

Trávy nebo jako mini jezírko na zahradu a terasu!, Kreher XXL květináč s průměrem 60 cm a výškou 59 cm. Z plastu v antracitové barvě v moderním optickém pletení. Jako XXL květináč na stromky

#ad
Kreher #ad - Vysoce kvalitní vzhled a zpracování | odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům | lehká a přesto robustní | moderní vzhled | vrchní zpracování.

Pro soukromé domácnosti nebo pro obchodníky – do těchto XXL hrnců Matuba se hodně vejde a skvěle se vám hodí. Bez otvorů v podlaze lze vyvrtat, tak i venku! vnější rozměry Ø x v nahoře: 60 x 59 cm | vnější rozměr Ø na dně: 37, proto se používá jak uvnitř, 5 cm | barva: Bílá | Design: vzhled opletení | Materiál: HDPE plast odolný proti mrazu. Xxl objem pro stromeček nebo palmy. Super xxl matuba pletený květináč z robustního plastu HDPE ve skvělém vzhledu výpletu a tlumené antracitové barvě.
ZnačkaKreher #ad
VýrobceKreher #ad
Výška23.23
Délka23.62
Šířka23.62
Číslo dílu90106

5. BigDean

#ad

Odolný vůči povětrnostním vlivům – odtok vody odolný vůči UV záření z nerozbitného plastu – vhodný pro vnitřní + venkovní použití – vyrobeno v Evropě, antracitový, kulatý, ø 33 × V 25 cm, BigDean 3× květináč s podtáckem

#ad
BigDean #ad - Mnohostranně použitelné: květináče vytvářejí skvělou středomořskou atmosféru na zahradě, resp. Nabízí vám bezpočet možností pro osázení květináčů. Středomořský vzhled: naše květináče přesvědčí svým kulatým designem a středomořským zakřiveným vzhledem, robustností a možností drenáže.

Vysoce kvalitní materiály: díky použití stabilního a nárazuvzdorného pp plastu jsou naše květináče a podložky pod rostliny odolné proti povětrnostním vlivům, UV záření a jsou dimenzovány pro dlouhou životnost. Zde najdete doma nejen květiny, ale také bylinky, chilli, citrónové stromy, rostliny a palmy, rostliny aloe vera nebo olivovníky. Květináče jsou díky modernímu designu – v kombinaci s vašimi květinami nebo rostlinami – vždy skvělým poutačem pozornosti. Detaily: průměr hrnce vnější: cca 33 cm, 5 cm // barva: antracitová/tmavě antracitová // rozsah dodávky: 3x květináč + 3x podložka // detailní rozměry najdete na fotografiích // Důležité upozornění: skutečná barva je o něco tmavší, výška hrnce: cca 25 cm // vnější průměr podložky: cca 26, než je vidět na fotografiích.

V závislosti na výrobě může být možné, že otvory ještě musí být otevřeny. Jsou perfektně vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Voda tak efektivně proudí a chrání před vlhkostí. Také v interiéru zajišťují skvělé barevné akcenty.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu799866

6. Prosperplast

#ad

Prosperplast ratanový květináč 26,6 l, antracit okrasný květináč vnější s vnitřním vloženým květináčem, DRTS265-S433, černý, odolný proti povětrnostním vlivům, 26,5 x 26,5 x 50 cm

#ad
Prosperplast #ad - S vyjímatelnou plastovou vložkou. Pro vnitřní i venkovní použití. Objem celkem / vložka:11 / 26, 6 litrů.
ZnačkaProsperplast #ad
VýrobceProsperplast (PRRKL) #ad
Výška19.69
Délka10.43
Hmotnost3.31
Šířka10.43
Číslo díluDRTS265-S433
ModelkaDRTS265-S433
Záruka2 roky výrobce.

7. GREEN24

#ad

GREEN24 10 ks květináčů na rostliny 3 l 16,0 x 16,0 x 16,5 cm velké čtyřrohé květináče Profi XL květináče na rostliny květináče čtyřhranné květináče

#ad
GREEN24 #ad - Vyberte si prosím požadovanou velikost a množství. Kompatibilní s našimi automatickými zavlažovacími vanami. Ideální pro pěstování pěstovaných rostlin a rajčat, paprik, chilli a mnoha jiných zeleninových rostlin na domácím balkóně nebo na zahradě.

Ohebný a flexibilní plast. Opakovaně použitelné. Rozmnožování rostlin jako v profesionální oblasti s originálními potřebami na pěstování GREEN24. Green24 kvalita ze zahradnictví. Velký květináč na pěstování jako robustní květináč z polypropylenu, šedý/černý, volně stojícím děrovaným křížovým dnem. Nahoře hranatý, s vysokým, dole kulatý pro co nejlepší využití místa. Se štěrbinou na etikety.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad

8. Decorasian

#ad

Decorasian Kulatý pletený květináč z mořské trávy s plastovou vložkou k osázení – 34 cm

#ad
Decorasian #ad - Květináče decorasian z mořské trávy se vyrábějí trvale z obnovitelných surovin. Přírodní materiál má přirozenou ochranu a lze jej bez problémů setřít. Díky plastové vložce lze květináč přímo osadit, resp.

Hrnce mají velikosti 16 × 14 cm, 20 × 17 cm, 26 × 24 cm, resp.34 × 31 cm. Jako květináč v domě a také na terasu nebo balkon. Díky přirozenému vzhledu slámy nebo hyacintu se tento květináč hodí k výrobě obzvlášť útulného, teplého klimatu v místnosti a hodí se také ke severskému stylu.

Lze při použití jako vrchní květináč zachytit vytékající vodu. Hrnec by neměl být neustále vystaven povětrnostním vlivům. Perfektní pro každodenní použití jako koš na květiny v kuchyni, koupelně, ložnici nebo také jako dekorace v celém domě. Květináče se hodí zejména jako květináč, ale také jako květináč.
ZnačkaDecorasian #ad
VýrobceDecorasian #ad
Hmotnost1.43
Číslo díluDA-T0006
ModelkaDA-T0006

9. Terra

#ad

Terra Váza Rato z plastu s vložkou, 60 cm, šedá

#ad
Terra #ad - Pro dům, balkon a terasu. Moderní ratanový vzhled a praktické použití pro substrát na květiny. Plastová váza s vložkou 49 l.
ZnačkaTerra #ad
VýrobceTerra #ad
Výška24.02
Délka12.8
Hmotnost4.41
Šířka12.8
Číslo díluDRTS325-S433
ModelkaDRTS325-S433
Záruka2 roky výrobce.

10. 2friends

#ad

Květináče, květináč velikost 40 x 40 cm, plastový květináč na květiny, Sada 3 ks kbelíků na květiny velký venkovní použití, vyrobeno v DE, květináče, antracit, model: Don, květináč s podtáckem

#ad
2friends #ad - Proměňte svou zahradu, rajčat, balkon nebo interiér v zelenou oázu. Ať už dáváte přednost modernímu nebo tradičnímu stylu, tento květináč je perfektní volbou. Robustní a odolný proti povětrnostním vlivům: květináč z robustního plastu pp je odolný proti mrazu a povětrnostním vlivům.

Předvrtané odtokové otvory zajišťují optimální odvodnění vašich rostlin. Mnohostranně použitelný: velký květináč na květiny je skutečný univerzální a lze jej použít pro širokou paletu rostlin, od bylin, keřů až po různé druhy květin. Klasika s budoucností: tento květináč s táckem je nadčasová klasika, která nikdy nevyjde z módy.

Prezentujte své květiny stylově: tato 3dílná sada stabilních květináčů včetně podložky je perfektním doplňkem pro vaši zahradu, balkon nebo terasu. Květináč má průměr 40 cm nahoře vnější a upoutá pozornost v každém prostředí. Kvalita made in germany: tyto květináče se vyrábějí v německu a zaručují vám čisté zpracování. Květináč můžete používat venku, aniž byste si museli dělat starosti s poškozením.
Značka2friends #ad
Výška12.99
Délka15.75
Hmotnost7.17
Šířka15.75