Top 10 Bierzeltgarnitur Mit Lehne – Soupravy zahradního nábytku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KESSER

#ad

Ratanový vzhled, plast, pro vnitřní použití – venku skládací držadla, skládací stůl, zahradní, KESSER® 3dílná souprava do pivního stanu + 2 x lavice, v × š × h: 73 × 180 × 75 cm, zahradní souprava

#ad
KESSER #ad - Bezpečnostní uzávěry na tyči zajišťují pevné držení bez překvapivých skládacích momentů. Stabilní tyče z práškované ocelové trubky zajišťují zatížitelnou a snadnou údržbu.

3dílná. Sada pivního stanu se skládá z velkého stolu + dvou lavic. Vysokozatížitelné lavice se čtyřmi nožkami lze zatížit až 500 kg a stůl až 120 kg. Povrchy jsou vyrobeny z trvanlivého polyetylenu s vysokým obsahem UV záření a povětrnostním vlivům HDPE. Díky bočním držadlům, nízké hmotnosti a funkci kufru, se sada hodí téměř do každého zavazadlového prostoru a dá se snadno přepravovat. Skládací skládací stůl a lavice – proto se v případě potřeby rychle sestaví a poté opět šetří místo.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška28.74
Délka70.87
Šířka29.53
Číslo dílu20266_mfn
Modelkatenda

2. Nexos

#ad

1 party stůl, stan, kempingová sada, robustní proti povětrnostním vlivům, bílá, sada, skládací, 180 cm, 2 lavice, Nexos Sada pivního stanu, 180 × 74 cm, zahradní souprava, skládací stůl

#ad
Nexos #ad - Nábytek je tak vhodný jak pro venkovní použití, tak i pro vnitřní použití. Stabilní, odolný proti povětrnostním vlivům a robustní povrch z tvrdého plastu s kovovou konstrukcí a gumovými chrániči na nohou.

Jídelní stůl má rozměry 180 × 74 × 72 cm – nosnost až 150 kg, party lavice je 180 × 25 × 41 cm a až cca 200 kg. Stůl a lavice mají vždy jedno držadlo pro snadnou přepravu. Skládací sada stanů s pivní lavicí a pivním stolem. Perfektní na balkon, na grilovací party, zahradu a terasu, svatbu, narozeniny jako bufetový stůl a na banket. Postaveno několika pohyby a stejně rychle po slavnostním světle opět úsporně uloženo.
ZnačkaNexos #ad
VýrobceNexos #ad
Výška28.35
Délka70.87
Hmotnost68.34
Šířka29.13
Číslo díluYSL00003
ModelkaYSL00003

3. Casaria

#ad

Plast, souprava na pivní stůl, 1× široký stůl, kempingový stůl, 2× pivní lavice, souprava pro slavnostní stan, skládací ratanový vzhled, černá, 180 cm, Casaria Souprava do pivního stanu

#ad
Casaria #ad - Skládací a přenosná – souprava na pivní lavici je uprostřed skládací, tím se délka zmenší na pouhých 90 cm a vejde se tak do téměř každého zavazadlového prostoru. Tak máte vždy dostatek místa při spontánní návštěvě, ať už v interiéru nebo exteriéru.

Tak jste vždy nejlépe připraveni i na spontánní party. Až 8 osob – na 180 cm dlouhé soupravě do pivního stanu v ratanovém vzhledu od casaria se může ubytovat až 8 osob. Díky držadlům lze stůl a lavice bez problémů nosit, perfektní pro piknik v přírodě. Odolná proti povětrnostním vlivům a snadná údržba – souprava na pivní zahrádku je díky rámu z oceli s práškovým nástřikem a robustnímu plastu odolná proti povětrnostním vlivům a perfektně se hodí pro váš venkovní prostor.

Robustní a stabilní – konstrukce a panty jsou z oceli s práškovým nástřikem a zajišťují vysokou stabilitu. Povrchy stolu a lavic jsou vyrobeny z odolného plastu, abyste se z soupravy mohli dlouho těšit. S chráničem podlahy – kempingový stůl a lavice jsou opatřeny chrániči podlahy pro váš interiér, aby byly chráněny i citlivé podklady. Souprava pro slavnostní stan se skládá ze 2 lavic a velkého stolu. Sedací soupravu můžete čistit jednoduše vlhkým hadříkem.
ZnačkaCasaria #ad
VýrobceCasaria #ad
Výška28.74
Délka70.87
Hmotnost26.46
Šířka29.53
Číslo dílu994578

4. TRUTZHOLM

#ad

Zahradní party,, TRUTZHOLM® Souprava do pivního stanu ve vzhledu šedého dřeva, souprava pro slavnostní stan, 180 × 75 cm, 2 pivní lavice, skládací sada zahradního nábytku, kempinkové potřeby, 1 stůl

#ad
TRUTZHOLM #ad - Souprava do pivního stanu: 2 lavice a stůl, se vzhledem šedého dřeva. Rozměry a vlastnosti: extra široká stolní deska 75 cm | délka cca 180 cm | nosnost stolu 150 kg / nosnost lavice 300 kg. Přeprava: s praktickým držadlem | nízká hmotnost při nošení. Použití: vhodné pro vnitřní i venkovní použití | snadno čistitelný povrch. Spora místa: lze složit do středu, skladně uložit.
ZnačkaTRUTZHOLM #ad
VýrobceBaumarktplus #ad
Výška29.13
Délka70.87
Hmotnost59.97
Šířka29.53
Číslo dílu3970901

5. PLATAN ROOM

#ad

Masivní 35 mm, 170 cm, borovicové dřevo, lavice, PLATAN ROOM Pikniková sedací souprava ze dřeva, stabilní a robustní, pivní lavice

#ad
PLATAN ROOM #ad - Snadná montáž: k kombinaci lavičního stolu patří sada šroubů a sada šroubů s dříkem a montážní návod český jazyk nelze zaručit. Pečlivé zpracování: borovice se před zpracováním suší v komoře.

Vysoce kvalitní materiál: zahradní skupina se skládá z kvalitního borovicového dřeva o velikosti cca 35 mm, který je velmi odolný a odolný proti povětrnostním vlivům. PicknickÝ stůl se 2 lavicemi: extra robustní a tvarově krásná pikniková skupina z masivního borovicového dřeva. To zajišťuje maximální pevnost a zabraňuje prasknutí vlivem vlhkosti ve dřevě. Souprava se skládá z velkého obdélníkového stolu a dvou lavic bez opěradla. Solidní a robustní: díky perfektní řemeslné výrobě se sedací souprava vyznačuje stabilitou a dlouhou životností. Díky světle zelené impregnaci je zachován přirozený vzhled.
ZnačkaPLATAN ROOM #ad
VýrobcePLATAN ROOM #ad

6. Grand patio

#ad

Prémiová ocel, Grand patio Bistro sada 3 ks, sedací souprava 2 židle a 1 stůl, venkovní bílá, skládací, balkonová sada pro dvůr, sada zahradního nábytku, zahradu

#ad
Grand patio #ad - Dlouhá životnost: bistro sady grand patio jsou šikovně vyrobeny z robustní oceli s dlouhou životností a lakované jednobarevným odstínem, velmi dlouhá životnost.

Jednoduše očistěte jemným mýdlem a vodou. Přenosné: skládací židle se pohodlně přepravují a při nepoužívání snadno uloží. Dná montáž: tyto terasové stolní židle se dodávají kompletně smontované. Poprodejní servis: 1 rok poprodejní servis. Bezúdržbový. Uděláme, abychom vám pomohli při řešení problému. Těžká povinnost: židle velmi stabilně udrží až 140 kg. Velmi šetří místo, balkon, vhodné pro čaj, zahradu. Pokud máte během používání dotazy, co bude v našich silách, můžete se na nás kdykoliv obrátit.
ZnačkaGrand patio #ad
VýrobceGrand patio #ad
Výška6.69
Délka38.19
Šířka24.8
Číslo dílutiepi-1
Modelkazuosi-1

7. DEGAMO

#ad

Sada pro soupravu pivní lavice, černý plast, 12dílná, Chrániče podlahy

#ad
DEGAMO #ad - Snadná montáž, chrániče se jednoduše nasazují a pevně upnou. Optimálně chrání citlivé podlahy, jako jsou dlaždice, balíky nebo náplasti před poškrábáním a odřením barvy. Vhodné pro téměř všechny běžné sady stanů se standardním rámem 30 × 30 × 3 mm a 25 × 25 × 3 mm. Sada = 12 chráničů, vhodné pro dvě lavice a stůl. Z robustního plastu.
ZnačkaDEGAMO #ad
VýrobceDEGAMO #ad
Výška1.57
Délka1.5
Šířka1.57
Číslo dílu202999
Modelka202999

8. Ondis24

#ad

XL, lavice, 1× pivní stůl, 3dílná, snadno přenosná hnědá, skládací souprava do pivního stanu, Ondis24 Sada na pivní stůl Lisa, kempingový stůl, 2× pivní lavice

#ad
Ondis24 #ad - Jednoduše odklopte, zajistěte a můžete začít. Vysoká stabilita. Díky promyšlenému designu je sada navzdory své lehkosti a kompaktnosti extrémně odolná. Každá lavice vydrží 240 kg a stůl unese až 100 kg. Tato přenosná kempinková souprava nabízí místo pro 4 – 6 osob a je velmi rychle sestavena.

Stejně tak snadno lze sadu opět uložit. Přenosná konečně dobře přenosná souprava pivního stolu. Pik všude. Díky rukojetím a kompaktnosti lze celou sadu přepravovat 2 osobami. Lavice jsou také perfektně vhodné jako doplněk pro vaši party. Snadno se skladuje, rychle sestaví a vytáhne. Kempinková sada je také vyrobena z kvalitního plastu a konstrukce je vyrobena z oceli, která byla natřena, aby byla chráněna před korozí. Snadná montáž sestaveno obratem ruky.

Rozměry stolu cca 180 × 73 × 75 v cm složená cca : 93 x 73 x 8 cm rozměry lavice cca 182 × 27 × 44 v cm složená cca : 93 x 28 x 8 cm. Stojany z oceli jsou vypalované a mají ochranné kryty, aby byla podlaha chráněna před poškrábáním. Kdo unese téměř 27 kg a má odpovídající velké ruce, zvládne to dokonce sám; Protože se lavice a stoly složí uprostřed, hodí se téměř do každého osobního vozidla. Odolný vůči povětrnostním vlivům je plast odolný proti povětrnostním vlivům a bezúdržbový.
ZnačkaOndis24 #ad
VýrobceOndis24 #ad
Výška28.74
Délka70.87
Hmotnost58.42
Šířka29.53
Číslo dílu4250627264781
Modelka4250627264781

9. KidKraft

#ad

Venkovní zahradní nábytek ze dřeva pro děti, 106, KidKraft Zahradní stůl s lavicí, polštářem a slunečníkem pro děti, námořnická modrobílá pruhovaná

#ad
KidKraft #ad - Nadčasový dárek – s touto fantastickou sadou zahradního nábytku zajistíte zdařilé překvapení. Stylové uvolnění – prostírání s lavicí je vybaveno nastavitelným slunečníkem, který poskytuje blahodárný stín, a polstrované polštáře mají přesně tu správnou velikost pro děti.

Kratší doba montáže díky předmontovaným prvkům. Včetně návodu k sestavení – díky podrobnému návodu český jazyk nelze zaručit si mohou vaše děti během chvilky hrát venku. Pik na zahradě – naše zahradní stolní sada kidkraft s lavicí je perfektní na pikniky, na hraní nebo jednoduše pro relaxační den na čerstvém vzduchu.

Zahradní stolní sada s lavicí se skvěle hodí pro vychutnání letního počasí. Dlouhotrvající požitek ze hry – naše robustní dřevěná konstrukce byla přizpůsobena povětrnostním podmínkám a je vyrobena ze dřeva odolného proti povětrnostním vlivům s krásným lakováním a odolným plátnem.
ZnačkaKidKraft #ad
VýrobceKidKraft #ad
Výška19
Délka42.25
Hmotnost44.09
Šířka22.75
Číslo dílu00106
Modelka00106

10. KidKraft

#ad

Polštářem a slunečníkem pro děti, 00500, béžově bílý pruhovaný, KidKraft Zahradní stůl s lavicí, venkovní zahradní nábytek ze dřeva pro děti

#ad
KidKraft #ad - Pik na zahradě – naše zahradní stolní sada kidkraft s lavicí je perfektní na pikniky, na hraní nebo jednoduše pro relaxační den na čerstvém vzduchu. Kratší doba montáže díky předmontovaným prvkům.

Nadčasový dárek – s touto fantastickou sadou zahradního nábytku zajistíte zdařilé překvapení. Zahradní stolní sada s lavicí se skvěle hodí pro vychutnání letního počasí. Včetně návodu k sestavení – díky podrobnému návodu český jazyk nelze zaručit si mohou vaše děti během chvilky hrát venku. Dlouhotrvající požitek ze hry – naše robustní dřevěná konstrukce byla přizpůsobena povětrnostním podmínkám a je vyrobena ze dřeva odolného proti povětrnostním vlivům s krásným lakováním a odolným plátnem.

Stylové uvolnění – prostírání s lavicí je vybaveno nastavitelným slunečníkem, který poskytuje blahodárný stín, a polstrované polštáře mají přesně tu správnou velikost pro děti.
ZnačkaKidKraft #ad
VýrobceKidKraft #ad
Výška19
Délka42.25
Hmotnost44.09
Šířka22.75
Číslo dílu00500
Modelka00500
ZárukaZáruka výrobce omezená na 90 dní.