Top 10 2din Radio DAB+ – Přijímače digitálních médií do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. URVOLAX

#ad

URVOLAX Android 13 Autorádio s obrazovkou, 10,1" Wireless CarPlay Apple Android Auto Navi DAB+ 1 Din Radio Bluetooth car Play Touch Display Monitor 8 Core 32G WiFi 4G GPS couvací kamera

#ad
URVOLAX #ad - Funkce mirror-link může promítat obrazovku vašeho smartphonu na tento větší displej CarPlay a pohodlně sledovat obsah. Podpora pro bezdrátové nebo kabelové apple carplay a android auto. Váš telefon se automaticky synchronizuje s tímto autorádiem Android poté, aby měl přístup k telefonním hovorům, zprávám, hudbě, co bude poprvé připojen.

Můžete lépe využívat například chrome, Google Maps, Tiktok, Spotify, YouTube, Netflix atd. Univerzální a bohatší na funkce než originální autorádio: toto autorádio bluetooth může bez problémů nahradit většinu originálních digitálních mediálních přijímačů, nabízí tři volitelné metody připojení k internetu, včetně 1 DIN a 2 DIN rádia. Sedm proměnlivých led tlačítek vám usnadní správné ovládání rádia Apple CarPlay, i ve tmě. Android 13 s 8jádrovým procesorem: tento nejnovější systém dokáže plynule zpracovat více úkolů současně a umožňuje vám rychlejší reakci 1din autorádia Android ve srovnání s Androidem 10 Má integrované rádio dab+, podporuje ovládání přes volant a lze jej použít jako zadní kameru s kamerou pro couvání, která je součástí dodávky.

Hands-free hlasové ovládání aktivuje Siri/Google okamžitě, GPS navigaci atd. 10palcová hd dotyková obrazovka s led tlačítky: otočná 10palcová obrazovka vám umožní najít perfektní pozorovací úhel pro velký, křišťálově čistý obraz.
ZnačkaURVOLAX #ad
VýrobceURVOLAX #ad
ModelkaUR90A

2. Sony

#ad

Sony XAV-AX1000 Media Receiver dotykový displej 6,2", s Bluetooth a Apple CarPlay

#ad
Sony #ad - Ergonomicky tvarované otočné kolečko zajišťuje ovládání bez rozptylování – tlak na ovládací kolečko a Siri vám pomůže se na to.

Působivá kvalita zvuku se 4 x 55 w, extra bass a 10pásmovým ekvalizérem – zvuk a zábava zaručena. Bluetooth a navigace s apple carplay "karty" rychle přes "Plug and Play" na 6, 2" dotykovém displeji - USB přípojka na přední straně. Jasný, citlivý 6, 2" dotykový displej v barvě – přejíždění a tažení jako na chytrém telefonu pro navigaci nebo přehrávání hudby. Hlasové ovládání pomocí siri a apple carplay; ruce pryč od smartphonu – s AX1000 jde vše hlasem, jak je u Siri zvyklé. Hmotnost: 0, 9 kg.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška3.94
Délka5.55
Hmotnost1.98
Šířka7.01
Číslo díluXAVAX1000.EUR
ModelkaXAVAX1000
Záruka24 měsíců

3. Kenwood

#ad

Zvukový procesor, vysoce výkonný tuner, Spotify Control, Kenwood DPX-7200DAB 2-DIN CD autorádio s DAB+ a Bluetooth handsfree vestavěný Alexa, USB, AUX-In, var. podsvícení tlačítek, 4x50 W

#ad
Kenwood #ad - Kenwood dpx-7200dab 2-din cd autorádio s dab+ a bluetooth handsfree vestavěný alexa, zvukový procesor, usb, spotify Control, 4 x 50 W, vysoce výkonný tuner, AUX-In, var. Podsvícení tlačítek.
ZnačkaKenwood #ad
VýrobceKenwood #ad
Výška4.37
Délka7.17
Hmotnost2.2
Šířka6.18
Číslo díluDPX-7200DAB
ModelkaDPX-7200DAB
Záruka2 roky výrobce

4. ELGAUS

#ad

ELGAUS ES-A720 | univerzální 2 DIN Android autorádio | CarPlay | Android Auto | DAB+ | 2GB RAM | 32GB ROM | WLAN | OBD2 | Bluetooth | ES-A720

#ad
ELGAUS #ad - Výkonný procesor Cortex A7. 2 gb ram. 32 gb rom. Android Auto. Dab+. Apple CarPlay. Android 11.
ZnačkaELGAUS #ad
VýrobceELGAUS #ad
Výška3.94
Délka6.97
Šířka5.08
Číslo díluES-A720
ModelkaES-A720
Záruka2 roky

5. Pioneer

#ad

13pásmový, Bluetooth, připojení k chytrému telefonu, Pioneer AVH-Z9200DAB 2-DIN-multimediální přehrávač, USB, Apple CarPlay, Android Auto, DAB/DAB+ digitální rádio, 7palcový dotykový displej ClearType

#ad
Pioneer #ad - Perfektní zvuk z vašeho autorádia: multimediální přehrávač pioneer nabízí vysoce kvalitní audio funkce – 13pásmový grafický kvalizér, automatický ekvalizér a korekce doby běhu nabízejí individuální nastavení zvuku a nejlepší kvalitu zvuku.

7'' clear type resistive touchscres: moderní dotykový displej autorádia nabízí extrémně ostré a detailní přehrávání s vylepšenou viditelností a lze jej barevně přizpůsobit pomocí vícebarevného osvětlení podle libosti. Součástí dodávky je univerzální montážní rám 1DIN a ISO přípojka. V případě potřeby lze volitelně objednat samostatně podle typu vozidla. Spojte se se smartphonem a poslouchejte vlastní hudbu: nemáte chuť na rádio? 1-din mediální přijímač lze vysunout stiskem tlačítka a následně připojit přes USB kabel k chytrému telefonu iPhone nebo Android, takže můžete jednoduše poslouchat svůj oblíbený playlist.

Díky handsfree zařízení bezpečně telefonujte v autě: bluetooth konektivita umožňuje nejen přehrávání hudby, ale také bezpečné telefonování během jízdy přes integrovaný handsfree. Individuální montáž: součástí dodávky není žádný montážní materiál specifický pro vozidlo.
ZnačkaPioneer #ad
VýrobcePioneer #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost2.2
Šířka19.69
Číslo díluAVH-Z9200DAB
ModelkaAVH-Z9200DAB
ZárukaZáruka výrobce

6. Sony

#ad

Touchscreen 6,2 Zoll, Sony XAV-AX1005KIT DAB+ Media Receiver, Schwarz, mit Bluetooth und Apple CarPlay und DAB+ Antenne inklusive

#ad
Sony #ad - Bluetooth für Freisprechfunktion und Musikübertragung. Beiliegender dab+ antenne | Neue sendervielfalt in neuer Radio Qualität. Externes sony mikrofon im lieferumfang enthalten XA-MC10, Rückseite des Radios schlank und schmal für einfacheren Einbau und besseres Kabelmanagement. Siri hilft während der fahrt in dem Sie Sprachbefehle nutzen "Siri - Navigiere mich nach Hause". Professionelle Installation erforderlich. Dab+ autoradio inkl. Google maps, spotify, Music, Audible, iTunes u. V. W. Apple carplay für kompatible apps zur einfachen Nutzung im Auto z. B.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Hmotnost4.16
Číslo díluXAV-AX1005KIT
ModelkaXAV-AX1005KIT
Záruka24 Monate

7. Sony

#ad

Bluetooth, Apple CarPlay, Android Auto, Sony XAV-AX3005 Premium Media Receiver 6,95", DAB+

#ad
Sony #ad - V blízkosti se nachází několik bluetooth zařízení nebo jiných přístrojů např. Nejedná se o chybnou funkci. Působivá kvalita zvuku se 4 x 55 w, extra bass a 10pásmovým ekvalizérem – zvuk a zábava zaručena. Hlasové ovládání pomocí android auto nebo siri s apple carPlay; ruce pryč od smartphonu – s AX3005 jde vše hlasem, jak je u Google a Siri zvyklé.

Jasný, citlivý 6, 95" dotykový displej v barvě – přejíždění a tažení jako na chytrém telefonu pro navigaci nebo přehrávání hudby. Reprodukce zvuku se krátce zastaví, pokud se toto zařízení připojí k mobilnímu telefonu. Pokud je přístroj bluetooth uložen v pouzdře, které přeruší signál, které vysílají rádiové vlny. Zvyšte vzdálenost mezi přístrojem a jinými zařízeními.

Vypněte ostatní přístroje. Pokud je zvuk během streamování zvuku pozastaven nebo se bluetooth spojení nezdaří, odstraňte kryt během používání přístroje. Nový moderní a stylový design s podsvícenými tlačítky. Bluetooth a navigace s apple carplay "Karty" nebo Android Auto "Mapy" zcela jednoduše na 6, 95" displeji. Amatérských rádiových přístrojů, zmenšíte vzdálenost mezi přístrojem a zařízením BLUETOOTH.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška3.94
Délka5.47
Hmotnost2.43
Šířka7.01
Číslo díluXAV-AX3005DB
ModelkaXAVAX3005DB.EUR
ZárukaDvouletá záruka.

8. ATOTO

#ad

HD zadní pohled s LRV, SCVC a další, USB tethering, 7palcový QLED displej, bezdrátové CarPlay a Android Auto, S8G2B74PM, Dual BT s aptX HD, Nové ATOTO S8 Premium dvojité DIN Android autorádio

#ad
ATOTO #ad - 3 přístupy k internetu – wi-fi, bluetooth a usb ethering běžné náhlavní jednotky Android používají pouze Wi-Fi. S8 umožňuje šest dotykových gest, což zlepšuje bezpečnost provozu během jízdy. Používá nejnovější 7" 1024*600 qled displej, druh kvantového filmu LCD technologie s LED podsvícením, která zlepšuje barevný efekt vylepšený ukazatel R.

G. B. Duální bluetooth umožňuje s8 současně umožnit více spojení s telefony a jinými zařízeními bt. Pokud používáte 2-din-dash-Kit, získáte integrativní vzhled. S8g2b74pm přebírá montážní styl udh07d univerzální dvojitá DIN hlavní jednotka se 7palcovým displejem. Bt1 se dodává s kodekem qualcomm aptX HD, který podporuje 24bitovou kvalitu hudby přes BT. S8 gen2 je 2. Tento model s kamerou atoto ac-hd03lr není součástí dodávky nabízí hd displej pro virtuální prostorový pohled vsv a živý zadní pohled lrv- během jízdy uchopte zadní pohled – pro překážky na opěrkách hlavy a zadních sloupcích vozidla a zvětšete zorné pole.

Mezi přednastavenými 9 režimy ekvalizéru, která podporují jedno klepnutí dvěma prsty / třemi prsty, když se změní rychlost vozidla, aby se přizpůsobila hluku na silnici a větru. Téměř všechny sady palubních desek s 2-DIN otvorem jsou kompatibilní. Generace autorádia atoto s8 android.
ZnačkaATOTO #ad
VýrobceATOTO #ad
Číslo díluS8G2B74PM-A1EU
ModelkaS8G2B74PM

9. JVC

#ad

JVC KWM565DBT Doppel-DIN Moniceiver Anschluss für Rückfahrkamera, DAB+ Tuner, Bluetooth-Freispre

#ad
JVC #ad - Original jvc kwm565dbt doppel-din moniceiver anschluss für Rückfahrkamera, DAB+ Tuner, Bluetooth-Freispre langlebig und robust.
ZnačkaJVC #ad
VýrobceJVC #ad
Výška2.95
Délka7.17
Hmotnost3.97
Šířka4.41
Číslo díluKW-M565DBT
ModelkaKW-M565DBT
Zárukaentsprechend gesetzlicher Vorgaben

10. CAWELL

#ad

Podpora Mirrorlink, Android autorádio Android 13.0 4GB+64GB 2.0Ghz 1 DIN pro BMW E46 M3 Rover 75 MG ZT, 8,8" autorádio s obrazovkou Bluetooth 4G SWC WiFi GPS RDS 3-USB FM RCA

#ad
CAWELL #ad - Pro dokončení instalace lze připojit originální síťovou zástrčku do auta. Zajistěte, bluetooth a WLAN funkce. 8, bmw e46 3er 318 3. Vysoká konfigurace: operační systém android 13. 0, bluetooth 5 velký displej, 8 ghz + 2 core x ca75 2, dsp s 30pásmovým ekvalizérem, 4 gb ram, rozlišení obrazovky: 1280 x 720, .

0 handsfree zařízení, 0 ghz, 1080p ahD, klasické IPS z tvrzeného skla. Nejprve je v boxu anglický návod a elektronický návod v různých jazycích v rádiu. Můžete používat hlasové příkazy nebo ovládání na volantu pro navigaci, ovládání na volantu, ovládání na volantu, aby řidiči při jízdě byli bezpečnější. Doprovázíme vás během celého procesu. Podporuje rozšířené funkce podpora připojení sim-4g, tf, dab+, obd2, trojcestné USB připojení, rds, dvR, dvb-t/t2, 3G, avin, rádio, tpms, couvací kamera, 4G. Velmi dlouhá záruka: pokud si koupíte autorádio kawei, dostanete bez ohledu na vaši polohu tříletou záruku a tříletou záruku na vrácení.

Hlasové ovládání, bluetooth a wlan autorádio cawell podporuje hlasové ovládání, přijímání hovorů a přehrávání hudby během jízdy. 20 322 5, rover 75, bmw m3 1998-2006, bmw řady 3 e46 2002-2006 s novým 40pinovým konektorem, 8 palců 1 din autorádio dotyková obrazovka 248*110*119mm jsou vhodné pro: bmw řady 3 e46 1998-2001 se starým 17pólovým konektorem, 1999 – 2004 a MG ZT 2001 ~ 2004. Snadná instalaceklasifikace kabelového svazku není chaotická a integrovaný dekodér canbus je integrován. Za druhé můžeme poskytnout slevy až 80 % na speciální vybavení, jako je DAB+, couvací kamera a další.
ZnačkaCAWELL #ad
VýrobceCAWELL #ad
Hmotnost4.03
Číslo dílu20220921007
ModelkaKD-8114
Záruka1letá záruka